27.06.2015
Jalgpall

FOTOD! Dudarevi keskväljakutabamus Kalevit ei päästnud

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 16. voorus kaotas Sillamäe Kalev kodus 1:2 Tallinna FC Florale.

Esimese poolaja ainus värav sündis olukorras, kus koduväljak tegi Kalevile ninanipsu ja ebatasasest väljakust põrkas pall üle kaitsja ning külaliste ründajal ei olnud raske viia Florat 1:0 juhtima.

Teisel poolajal eksis Kalevi väravavaht ja külalised lõid 2:0.

Mängu normaalaja viimasel minutil lõi Igor Dudarev keskringist karistuslöögist 1:2, kuid rohkem seis ei muutunud.

Teistes sama vooru kohtumistes oli reedel Tartu Tammeka kaotanud Tallinna FC Levadiale 2:3, Tallinna FC Infonet alistanud Narva Transi 3:0 ja Viljandi Tulevik üllatanud Nõmme Kaljut 1:0 võiduga, laupäevases viimases mängus alistas Paide LM 4:1 Pärnu LMi.

Tabeliseis (16/36): 1. FC Levadia 35, 2. FC Flora 34, 3. Nõmme Kalju 33, 4. FC Infonet 29, 5. Kalev 27, 6. Trans 19, 7. Tulevik 18, 8.-9. Tammeka ja Paide LM 11, 10. Pärnu LM 9.

17. voor mängitakse vahemikus 3.-6. juuli ning Ida-Virumaa meeskonnad mängivad kodus, Trans kohtub 4 juulil kell 20 Tallinna FC Levadiaga ja Kalev on 6. juulil kell 19 vastamisi Viljandi Tulevikuga.