08.11.2010

Finalist kukkus välja avaringis

Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste eelmise aasta finalist Kohtla-Järve Remeks kukkus välja avaringis, kus jäi alla Askele meeskonnale.

Eelmisel 11 karikahooajal kolm korda finaali jõudnud, kuid seal alati kaotanud Remeks jääb karikata ka sel aastal, sest Askelele kaotati 70:76.

Esimestena tagasid endale koha 1/4finaalis loosi tahtel sinna jõudnud karikakaitsja Iisaku/Kaitseliit (kohtub BC Karjamaaga, kes avaringis alistas lisaajal BC Viru Basketi 85:81), Toila (ootab vastast paarist Viru JVP – Vikingmodum) ja Kohtla-Nõmme (sai vastaseks Askele).

Pidamata on veel 1/8finaalid Viru JVP – Vikingmodum ja Mäetaguse – Sillamäe Kalev. Mäetaguse – Sillamäe Kalev paari võitja läheb veerandfinaalis kokku neljakordse karikavõitja KK Hitoga, kes avaringis alistas Iisaku KK 117:84, kusjuures eelmisel hooajal ollid samad meeskonnad kohtunud veerandfinaalis ja siis oli Iisaku osutunud paremaks, kuid nad kaotasid omakorda poolfinaalis Remeksile.