05.12.2011

FC Narva-Jõesuu on kindel liider

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 5. vooruga avakohtumises viigistasid Maccabi ja SK Augur Enemat 3:3. Maccabi, kes jäi poolajaks 0:2 kaotuseseisu, suutis teisel perioodil 3:2 juhtima minna, kuid lõpetati siiski viigiga.
Täiseduga jätkavat FC Narva-Jõesuud ei suutnud laupäeval eksitada ka FC Ararat TTÜ SK. Tallinnas toimunud mängus jäid külalised peale 6:4. Teises mängus tegid FC Raketa ja FC Mainor 5:5 viigi.

Pühapäeval võitis FC Anþi võõrsil Aseri SK 9:3 ja jätkab endiselt teisel kohal, kaotades täiseduga liidriks olevale Narva-Jõesuule 3 punktiga.

S-Meistriliiga V voor:

2.12. Maccabi – SK Augur Enemat  3:3 (0:2)
Väravad: 24. Roman Laidinen, 24., 29. Mark Ðvets – 3. Magnus Martinson, 9. Ott Purje, 34. Antti Arst
Hoiatus: 40. Mark Ðvets
Eemaldamine: 23. Mait Anton
Pv: 78

3.12. kell 13:30 FC Ararat TTÜ SK – FC Narva-Jõesuu  4:6 (1:4)
Väravad: 20. Andrei Usmanov, 21., 32. Vaagn Arutjunjan, 36. Avetis Harutjunjan – 3., 14. Stanislav Bõstrov, 13. Vjatðeslav Rubannikov, 16. Aleksandr Jegorov, 22. Rustam Rustamov, 32. Ivan  Seleznjov
Hoiatused: 7. Vahram Lobyan, 30. Vaagn Arutjunjan, 32. Avetis Harutjunjan – 29. Stanislav Bõstrov, 34. Vitali Andrejev
Pv: 78

3.12. kell 19:30 FC Raketa – FC Mainor  5:5 (2:1)
Väravad: 12., 13., 38. Arturs Jerofejevs, 26., 34. Vitalijs Zils – 18., 24., 40. Ivan Vakulitð, 28., 36. Ivars Ungurs
Hoiatus: 37. Vadim Dolinin