06.05.2023

Esiliiga B võit, esiliigas, väikestel karikavõistlustel ja naiste II liigas kaotused

Esiliiga B 11. voorus võitis JK Narva Trans U21 Viljandi JK Tulevik esimesel poolajal Aleksandr Jegorovi ja Nikita Bayteryakovi poolt löödud väravatest 2:1. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112718

Esiliiga 11. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance võõrsil FC Elvale tulemusega 0:3, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112300

Väikestel karikavõistlustel kaotas Sillamäe FC NPM Silmet Tallinna SC ReUnited võistkonnale tulemusega 2:4, poolaeg 1:2. Värav Roman Bažkovilt ja Pavel Aleksejevilt. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112302

Naiste II liiga 4. voorus kaotas Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) Tallinna FC Levadia II (N) tulemusega 1:2. Avavärava lõi esimesel poolajal Irina Aristova. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112303