15.05.2023

Esiliiga B ja naiste II liigas võit, II liigas võit ja kaotus ning Premium liigas ja esiliigas kaotus

Esiliiga B 12. voorus võitis JK Narva Trans U21 Nõmme Kalju FC U21 tulemusega 3:1, poolaeg 2:0. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112309. Naiste II liiga 2. voorus võitis Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) Saku Sporting III (N) tulemusega 6:0, poolaeg 3:0. Kõikide väravate autor Kristina Šablovskaja. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112379. II liiga 6. voorus võitis Jõhvi FC Phoenix ja JK Noova ÜM FC Tallinn U21 tulemusega 5:0, poolaeg 2:0. Jelissei Zahharovilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112862. Kohtla-Järve JK Järve kaotas kodus Lasnamäe FC Ajax tulemusega 0:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112820. Premium liiga 12. voorus kaotas JK Narva Trans kodus esimesel poolajal löödud väravast Tallinna FCI Levadiale. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112863. Esiliiga 12. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance kodus Paide Linnameeskond U21 tulemusega 1:7, poolaeg 0:3. Auvärava autor Mihhail Orlov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112615