02.09.2012
Petank

Esikoht läks Jõhvi ja Kiiklasse

Kohtla-Järve 11. meistrivõistlused võitis 11 trio seas võistkond, kuhu kuulusid Ivar ja Sirje Viljaste Jõhvist ning Rene Kundla Kiiklast.

Viljaste/Viljaste/Kundla võitsid alagrupis vastased 13:6, 13:11 (1:11 kaotuseisust) ja 13:12 ning finaalgrupis 13:12 ja 13:11. Teise koha sai teist turniiri järjest Mait Metsla/Matti Vinni/Pjotr Nikkar, kolmandad olid Rutt Voldek/Hillar Neiland/Tõnu Kortel.

11. Klavdia Piik/Ülo Piik/Tõnu Piik

Reitingus on jätkuval esimene Ivar Viljaste, teiseks tõusis Pjotr Nikkar ja kolmas on Vadim Tihhonjuk. Naistest on ees Sirje Viljaste. Reiting: https://sportiv.ee/protokoll/ivpreiting2012uus.xls

Hooaja eelviimane maakonna reitinguturniir peetakse 16. septembril kell 16 Mäetagusel, kus samuti on kavas triode võistlus. Viimased punktid jagatakse 23. septembril Jõhvis, kus võisteldakse paarismängus.