01.09.2014
Kergejõustik

Enam kui poolsada inimest jooksis kolm päeva

Teist aastat järjest toimunud nädalalõpu jooksusari “3 päeva jooksu Ida-Virumaal” tõi Püssi, Mäetagusele ja Pannjärvele jooksma ja kõndima enam kui 300 inimest, kellest 54 lõid kaasa kõigil kolmel päeval.

Meestest läbisid kolme päevaga kõige pikema võistlusmaa ehk 58,7 kilomeetrit kolm vaprat, teist aastat järjest sai suurima karika Aleksei Markov, kes kolme päeva summas sai ajaks 3:56.32. Lisaks talle läbisid ligi 60 kilomeetrit ka Randy Orel ja Erkki Vähi.

Naiste pikima maa, 51,5 km läbisid Margit Ahu ja Kaisa Peiker, neist võidukarika sai Ahu.

Teiste distantside võitjakarikad said German Terehhov, Merje Meerits, Vjatðeslav Koðelev, Ksenia Savtðenko, Joosep Mägi ja Kristina Andronova.

54st kõigil kolmel üritusel osalejast 25 tegid selle sarja läbi ka eelmisel aastal.