06.11.2007

Eestil kolm võitu ja üks kaotus

Esmaspäevast kolmapäevani Poolas, Wladislawowos toimuvatel neidude U-18 (sünd. 1990 ja hiljem) Ida-Euroopa (EEVZA) meistrivõistlustel on Eesti saanud kolm võitu ja ühe kaotuse. Viimases voorus kohtutakse kolmapäeval Lätiga. Võistkonda kuuluvad narvalased Anna Kajalina ja Aleksandra Ossipovskaja.

Esimese päeva tulemused (kohalik aeg)/TULEMUSED:
05 Nov 2007
14.30 Poland – Latvia 3:0 (25:18, 25:13, 25:20)
14.30 Russia – Ukraine 3:0 (25:12, 25:14, 25:13)
16.30 Latvia – Lithuania 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)
16.30 Russia – Estonia 2:3 (23:25, 25:20, 20:25, 25:20, 7:15)
18.30 Estonia – Lithuania 3:0 (25:15, 25:7, 25:11)
18.30 Poland – Ukraine 3:0 (25:16, 25:19, 25:16)

Teisipäevases esimeses mängus Ukrainaga võitis närviliselt kulgenud kohtumise Eesti 3:0 (25:20, 25:19, 25:22). Seni kaotuseta kolme võiduga Eesti kohtus teisipäevases teises mängus võõrustaja Poolaga. Esimese geimi võitsid Eesti neiud 25:21, teise kaotasid tulemusega 20:25. Otsustavaks sai kolmas geim, kus 22:23 seisul lasti Poolal minna ja võtta geim 24:26. Neljanda geimi võitis aina võimsust lisanud Poola juba 25:21 ja kindlustas sellega ka 3:1 mänguvõidu. Homme kohtub Eesti Lätiga kell 15.00.

Aprillikuus noorte EM-finaalis Tðehhis, Brnos olid käesoleval EEVZA turniiril osalejatest Venemaa 5., Eesti 10., Poola 11. ja Ukraina 12. kohal.