23.02.2015
Kergejõustik

Eesti sisemeistrivõistlustelt kuld ja kaks hõbedat

Nädalavahetusel Tallinnas peetud Eesti sisekergejõustiku meistrivõistlustelt said Ida-Virumaa klubide esindajad ühe kulla ja kaks hõbedat.

Laupäeval oli võistlustules vaid üks idavirulane, Sillamäe KJK Kalev esindaja Anton Velikanov sai 60 m jooksus ajaga 7,23 14. koha.

Teisel võistluspäeval päästsid Ida-Virumaa au naiskäiad. Naiste 3000 m distantsil oli 11st osalejast koguni seitse Ida-Virumaalt, kaksikvõidu said Angela Mandel (Sillamäe KJK Kalev) 15.48,04 ja Anna Tipukina (Kohtla-Järve KJK Atleetika) 15.48,61. Esikuuikusse mahtusid veel: 4. Anna Kukanova (Atleetika) 17.54,63 ning Sillamäe Kalevi esindajad Julia Palmova (18.28,06) ja Lika Mitrofanova (18.30,02), kes olid vastavalt viies ja kuues.

Naiste teivashüppes piirdus Eesti rekordiomanik (4.24) ja tiitlikaitsja Reena Koll tulemusega 3.70, mis andis teise koha.

Meeste 800 m jooksus sai Argo Rebban (KJK Visa/Mäetaguse) ajaga 2.00,52 neljanda koha, medalist jäi teda lahutama 4,1 sekundit.

Meeste 5000 m käimises oli viis osalejat ning Igor Jakovlev (NPSK Narvic; 26.01,38) oli neljas ja Kirill Titov (Sillamäe KJK Kalev; 32.23,08) viies.

Meeste 3000 m jooksus sai Stamina SKd esindav kohtlajärvelane Dmitri Aristov ajaga 8.51,71 kuuenda koha. Deniss Ðalkauskas (KJK Visa/Kohtla-Järve)  sai ajaga 8.58,61 kümnenda koha.

Meeste 200 m sai Velikanov taas 14. koha, aeg sellel distantsil oli tal 22,97.

Meeste 4×400 m jooksus sai Sillamäe KJK Kalev ajaga 3.44,78 viimase, seitsmenda koha.