01.05.2008
Kergejõustik

Eesti meistrivõistlustelt kamaluga medaleid

27. aprillil Kõrvemaal peetud Eesti murdmajooksu meistrivõistlustelt said idavirulased hulgaliselt medaleid.

Meeste 4 km distantsil oli 20 osaleja hulgas teine TÜ SKd esindav sillamäelane Nikolai Vedehhin, kes sai ajaks 10.45, kaotades võitjaks tulnud klubikaaslasele Tiidrek Nurmele viie sekundiga.

Meeste noorsoo klassis (16 osalejat) oli teine Kohtla-Järve SK Mitð esindaja Aleksei Markov, kes 5 km distantsil sai ajaks 15.18, võitja aeg oli 15.02.

Neidude noorsoo klassis oli viie osaleja seas kolmas Helen Schmidt (SK Mitð), kes 3 km distantsil sai aja 10.17.

Meesjuunioriid oli 3 km distantsil rajal 27 ning teise koha sai Sillamäe Kalevi esindaja Deniss Koðelev ajaga 8.17, kaotades võitjale viie sekundiga. Seitsmes oli NPSK Narvic esindaja Margus Gering (8.47).

A-klassi poisid jooksid 2 km. 29 osaleja seas olid edukamad idavirulased esikümne lõpus. Üheksas oli Dmitri Hartðevnikov ja kümnes Deniss Urjadnikov, mõlema sillamäelase ajaks pandi protokolli 5.46.

Tüdrukute A-klassis läbis 2 km 14 võistlejat. Esikuuikusse mahtusid Sillamäe kalevlased Irina Surazakova ja Anastassia Taar, kes ajaga 6.33 ja 6.50 olid vastavalt kolmas ja kuues.

2 km jooksid ka 19 B-klassi poissi ning idavirulased said koguni kolmikvõidu: 1. Taavi Kruut 5.39, 2. Aleksandr Hruðkov 5.52, 3. Dmitri Aristov 5.54. Hruðkov on Sillamäelt, teised kaks esindavad SK Mitði.

29 B-klassi neidu jooksid 1 km distantsil. Ajaga 3.05 olid üheksas ja kümnes Sillamäe Kalevi esindajad Dalina Logvinova ja Anastassia Jeskina.