27.03.2023

Edasipääs finaalturniirile on säilinud ainult Idablokil (täiendatud)

Võrkpalli rahvaliiga veerandfinaali teises kohtumises kaotas meeste III tugevusgrupis Jõhvi SK Võru Barrusele tulemusega 0:3 (12:25; 18:25; 14:25) ja kuldse geimi 0:15 ning sellega jäi finaalturniirile pääs suletuks. Nii ei saanud ka Alutaguse naiskond II tugevusgrupis edasi, kuna kaotati ka korduskohtumine Paide VK/Veltsi Reisid II tulemusega 0:3 (8:25; 20:25; 27:29). Segavõistkondade II tugevusgrupis on Idablokil korduskohtumine võistkonnaga Puhas rõõm mängimata. Võidu korral osalevad nad 8. aprillil algusega kell 10.00 Konesko Türi Spordihoones finaalturniiril.

Idablokk kohtus teistkordselt võistkonnaga Puhas Rõõm ja võitis tulemusega 3:0 (25:21; 25:14; 25:21) ning kohtub poolfinaalis Aruküla VK.