22.11.2009
Lauatennis

Dmitri Lett võitis Mustvees

Pühapäeval toimunud Mustvee lauatennisesarja teise etapi võitis sillamäelane, Viljandi LTK Sakala esindav Dmitri Lett.

Lett alistas finaalis 3:0 paidelase Tõnu Mäekivi (Türi SL). Samad mehed olid olnud finaalis ka esimesel etapil ja ka sis oli parim Lett.

Kolmas koht kuulus Aseri SK esindajale Glafira Lonskajale, kes pronksikohtumises oli 3:1 parem kohaliku klubi esindajast, klassi vet40 parima eriauhinna saanud (samjuti klassi M40 kuuluv Lett vastavalt juhendile kaht auhinda ei saanud) Heino Kruusemendist.

Viies  ja kuues koht kuulus Narva juurtega mängijatele. Viies oli narvalane, kuid Mustvee LTKd esindav Nikolai Balev ning kuues Narva PSK esindaja, Jõhvis elav Anna Romanenko, kes ühtlasi sai parima naise eriauhinna.

16 parema hulka mahtusid idavirulastest veel Aleksandr Kalinin (Sillamäe Kalev; 9.), Konstantin Ivanov (Sillamäe Kalev, 10.), Leonid Butakov (Narva; Mustvee LTK; 11. ), Dmitri Jastrebov (Narva; Mustvee LTK, 13.), Tõnu Kapper (Jõhvi LTK Üks-Teist, 15.). Etapil osales 62 lauatennisisti.

Viieetapilise sarja kolmas osavõistlus peetakse 31. jaanuaril.