Danil Steptðenko tuli Eesti meistriks

Eesti laskesuusatamise meistrivõistlustel Haanjas võitis ühisstardist sõidu Daniil Steptðenko.

Eesti meistrivõistluste kõrval oli tegu ühtlasi ka Võru linna auhinnavõistlustega ja koos täiskasvanutega startisid juuniorid ning kuni 19-aastased noored, vahendab biathlon.ee.

Meeste 12,5 km distantsil jõudis esimesena finiðisse Daniil Steptðenko (Äkke SK/Narva SK Energia). Teisena lõpetas kuni 19-aastaste kulla võitnud Rene Zahkna (Võru Biathlon/Audentes), kes kaotas narvalasele 15 sekundiga ning edestas omakorda sekundiga juunioride parimat Jan Treierit (SK Biathlon). Kõik nad sõitsid neli trahviringi. Meeste arvestuses läks hõbe Peeter Kirsile (SK Biathlon) ja pronks Uku Vislapuule (Võru Biathlon).