26.02.2023

Coolbet saaliliigas võidud ja viik, esiliigas kaotused

Coolbet saaliliigas võitis Jõhvi FC Phoenix 9:4 S. Tartu Ravens Futsal võistkonda. Poolajale mindi 2:4 kaotusseisus. Kübaratrikiga sai hakkama Matvei Minajev, kaks väravat lõid Jelissei Zahharov ja Vladislav Friesen. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111500. S. Sillamäe FC NPM Silmet võitis S. Viimsi Smsraha tulemusega 4:3, poolaeg 2:0. Roman Bažkovilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111501. S. Narva United FC mängis 2:2 viiki S. JK Kohila, poolaeg 0:0. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111502

Saalijalgpalli esiliigas kaotas S. Narva United FC II 5:7 S. Kadrina Vitamin Well võistkonnale, poolaeg 3:4. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111632. S. Sillamäe FC NPM Silmet II kaotas S. Tallinna FC Bunker Partnerile tulemusega 3:7, poolaeg 1:3. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111633. S. Narva United FC II kaotas S. Saku Sporting Raplale tulemusega 4:6, poolaeg 2:4. Kolm väravat lõi Vladislav Gussev. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111635. S. SK Narva Ganza kaotas S. Tallinna FC Cosmos II tulemusega 3:6, poolaeg 0:3. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111644