30.01.2023

Coolbet saaliliigas võidud, esiliigas võidud ja kaotus

Coolbet saaliliiga 13. võitis S. Jõhvi FC Phoenix võõrsil S. FC Jõgeva Wolves võistkonda tulemusega 10:4, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Ivan Radionovilt, Andrei Vrabielt ja Vladislav Friesenilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111487. S. Sillamäe FC NPM Silmet oli kodus 9:2 parem S. Rummo Dünamost, poolaeg 5:1. Anton Pfeningilt neli väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111485. Esimese poolaja Vitaly Kutuzovi väravast oli S. Narva United FC parem S. Aruküla Radiusest. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111486

Saalijalgpalli esiliiga 12. voorus võitis S. Sillamäe FC NPM Silmet II 12:6 S. Äksi Wolves võistkonda, poolaeg 6:3. Maksim Gontšarovilt kolm, Renat Osmanovilt, Aleksandr Golubilt ja Andrei Gaidailt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111251. S. Narva SK Ganza oli 9:2 parem S. FC Otepääst, poolaeg 3:0. Ilja Šmigelskilt neli väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111581. Ainsana pidi selles voorus vastu võtma kaotuse S. Narva United FC II, kes võõrsil jäi 4:8 alla S. Tallinna FC Cosmos II, nendest kaks tallinlaste omaväravad. Poolaeg 0:6. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111578