13.03.2023

Coolbet saaliliigas võidud, esiliigas viik ja kaotused, rahvaliiga poolfinaalis kaotus

Coolbet saaliliiga 18. voorus võitis S. Narva United FC võõrsil S. Rummo Dünamo võistkonda tulemusega 11:5, poolaeg 5:2. Sergei Aleksandrovilt kuus väravat, kaks väravat Vladislav Gussevilt. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111498. S. Jõhvi FC Phoenix sai võõrsil raske võidu S. JK Kohila üle tulemusega 4:3, poolaeg kaotati 1:2. Viigi- ja võiduvärava lõi Jelissei Zahharov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111495. S. Sillamäe FC NPM Silmet oli samuti võõrsil parem S. Tartu Ravens Futsal võistkonnast tulemusega 5:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Vladyslav Vorontsovilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111494

Saalijalgpalli esiliiga 18. voorus mängis S. Narva SK Ganza 5:5 viiki S. Tallinna FC Bunker Partneriga, poolaeg võideti 3:2. Mihhail Orlovilt kolm väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111694. S. Sillamäe FC NPM Silmet II kaotas S. Saku Sporting Raplale tulemusega 4:8, poolaeg 2:4. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111703

Saalijalgpalli rahvaliiga poolfinaalis kaotas SRL. Püssi SK SRL. FC TRT77/RA BBQ võistkonnale 1:3, poolaeg 1:2. Info https://jalgpall.ee/rahvajalgpall/protocol/111682