19.02.2023

Coolbet saaliliigas viik ja kaotus, esiliigas ja taliturniiril kaotused

Coolbet saaliliiga 16. voorus mängis S. Sillamäe FC NPM Silmet 6:6 viiki S. Tallinna FC Cosmos võistkonnaga. Poolaeg kaotati 2:4, Anton Pfeningilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111506 S. Jõhvi FC Phoenix kaotas kodus S. FC Viimsi Smsraha võistkonnale tulemusega 1:4, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Auvärava autor Matvei Minajev. Kohtumine oli väga jõuline ja vigaderohke, kus Viimsi kapten sai ka punase kaardi.

Saalijalgpalli esiliiga 15. voorus võitis S. Sillamäe FC NPM Silmet II tulemusega 6:4 S. Narva SK Ganza. Poolaja võitis Ganza 2:1. Silmeti eest lõi kaks väravat Stanislav Gussev ja Ganza eest Jevgeni Papstel. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111610

Taliturniiril kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Tallinna FC Flora U21 tulemusega 2:3. Poolajale mindi 2:2 viigiseisus. Alliance’i väravad lõid Raivo Saar ja Roland Kardava. Info https://jalgpall.ee/voistlused/friendlyprotocol/2031