06.03.2023

Coolbet saaliliigas kaotus, esiliigas võidud, rahvaliigas pääs poolfinaali

Coolbet saaliliigas kaotas S. Narva United FC S. Rummu Dünamole tulemusega 3:4, poolaeg 2:3. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111331

Saalijalgpalli esiliigas võitis S. Sillamäe FC NPM Silmet II S. Kadrina Vitamin Well võistkonda tulemusega 9:6, poolaeg 4:2. Artjom Kuropyatnikult ja Vitaly Andreevilt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111577. S. Narva United FC II võitis S. FC Otepää võistkonda tulemusega 7:5, poolaeg 4:2. Neli väravat Stanislav Bõstrovilt ja kaks Daniil Dikopavlenkolt. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111585

Rahvaliiga veerandfinaalis võitis SRL. Püssi SK SRL. Valga FC Warrior võistkonda tulemusega 5:2, poolaeg 3:0. https://jalgpall.ee/rahvajalgpall/protocol/111640. Poolfinaali vastane on neil SRL. FC TRT77/RA BBQ ja kohtumine toimub 19.03 Lohkva Spordihoones.