08.09.2013
Kergejõustik

Aristov sai maratonipronksi

Pühapäeval Tallinna kesklinnas toimunud Tallinna maratoni maratonidistantsi võitis etiooplane Tesfaye Dadi Beyene ajaga 2:15:01. Kohtlajärvelane Dmitri Aristov sai Eesti meistrivõistluste arvestuses pronksmedali.

Kaksikvõit jäi Etioopiasse sel korral tulemata, sest teisena lõpetas jooksu ajaga 2:15:22 keenlane Pharis Kimani. Üldarvestuses tuli kolmandale kohale etiooplane Demisse Diriba Haile, kelle ajaks oli 2:15:45.

Eestlastest oli maratoni kiireim Roman Fosti, kes jooksis ajaga 2:20:48 oma isikliku rekordi ja võitis sellega ka Eesti meistritiitli maratonijooksus. Üldarvestuses platseerus Fosti 6. kohale. Eesti meistrivõistluste hõbeda võttis ajaga 2:31:25 Andrus Lein, mis üldarvestuses andis mehele 7. koha. Meistrivõistluste kolmandaks tuli ajaga 2:32:01 Dmitri Aristov, kes lõpetas üldarvestuses maratoni kaheksandana.