13.09.2009
Orienteerumine

Anne Jundas tuli klassis N60 Eesti meistriks

Laupäeval Käärikul peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise pikal rajal saavutas klassis N60 mäekõrguse võidu RSK Jõhvikas esindaja Anne Jundas, kes pühendas oma esikoha samal päeval viimsele teele saadetud klubi kauaaegsele juhile Harry Heinrichsenile.

Klassides N60 ja N65 joosti 5910 meetrine ja 13 kontrollpunktiga rada. Päeva parima ajana sai Anne Jundas kirja 1:26.59. Oma klassis edestas ta teise koha saanud jooksjat peaaegu 9 minutiga ja kolmandat kohta 19 ja poole minutiga.

Klassis M21A sai kolmanda koha Allan Roosimägi. Teiste RSK Jõhvikas esindajate kohad: M60 6. Väino Aul, M70 7. Kaarel Koitmets, N55 7. Aime Mõik, M45 8. Urmas Sulaoja, M20 8. Karmo Kübarsepp, N40 8. Piret Niglas.