08.07.2018

Alutaguse vallale II grupis teine koht

43. Eesti omavalitsuste suvemängude teisel päeval Ida-Virumaale medalid kergejõustikus ja petangis. Üldjärjestuses saavutas Alutaguse vald 7. ja Jõhvi vald 14. koha (I grupis 9. koha). Jõhvi vallal ei olnud esindajaid juhtide võistlusel.

Jõhvi valla esindajatest saavutas Andrei Morozov MVI odaviskes i koha, Eiki Linnart MVII kuulitõukes II koha, Valeria Vaivala TA kettaheites III koha ning Allain-Marco Anton Alutaguse vallast PA 3000 m jooksus I koha. Deniss Ðalkauskas püstitas uue isikliku rekordi kõrgushüppes, ületades kolmandal katsel kõrguse 1.96 ja saavutas III koha. Petangi võitis Jõhvi võistkond koosseisus Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Aarne Välja, Tõnu Kapper ning teise koha saavutas Alutaguse valla võistkond koosseisus Svetlana Veski, Andres Veski, Jaan Sepp, Oskar Sepp. Petangis oli esindatud ka kaks Toila valla võistkonda, kes saavutasid vastavalt 7. ja 11. koha.