27.04.2015
Seiklussport

Alutaguse matkajad said klassivõidu

Seiklusspordisarja XDream esimesel, pühapäeval Viimsil peetud sprindindietapil sai C-rajal segavõistkondadest esikoha võistkond Alutaguse matkajad.

Alutaguse matkajad sai C-rajal üldpingereas 25 võistkonna seas ajaga 1:43.41 viienda koha, esikolmiku koht jäi vähem kui kolme minuti kaugusele. Võistkond võistles koosseisus Kadre Maalma, Aivar Raudsepp, Ivar Rooma. 20. koha sai teine rajal olnud Ida-Virumaa võistkond Järve SK.

A-rajal sai Vokast pärit Tiit Peki võistkond Team Nike/SIS Go ajaga 3:49.35 59 võistkonna seas esikoha.

B-rajal oli parim idavirulase osalusega võistkond Soosamba SK/XT Sport (Heigo Põld &Co) 148 võistkonna seas viienda koha, olles meeskondadest teine, kaotades pronksivõistkonnale vaid minuti ja ühe sekundiga.

Seiklusspordisarja teine etapp peetakse 7. juunil Tartus, Ida-Virumaal starditakse 1. augusti õhtul, siis on Pannjärvel kavas sarja ainus ööetapp. Sari lõpeb 5. septembril Paldiskis.