10.04.2023
Korvpall

Alutaguse ja Lüganuse ei pääsenud Lääne-Virumaa esiliiga poolfinaali

Lääne-Virumaa esiliiga veerandfinaalis võitis Alutaguse küll esimese kohtumise 15 punktiga 66:51 info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/alutaguse-rsk-sportkunda/, kuid kaotas korduskohtumise 21 punktiga 57:78 info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/rsk-sportkunda-alutaguse/ ja seega poolfinaali ei pääsenud. Esimeses kohtumises võideti poolaeg 41:32, Jaanus Pärnpuu viskas 20 punkti. Teises kohtumises oli esimene poolaeg tasavägine, mille Alutaguse kaotas 4 punktiga 31:35. Saatuslikuks sai aga kolmas veerandaeg, mis kaotati 14 punktiga. Parimana Anton Jäägrilt 15 punkti.

Lüganuse kaotas mõlemad kohtumised Ilves Transpordile. Kodus kaotati 79:85, poolaeg 35:40. Erki Raualt ja Reijo Peenemalt 17 punkti. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/luganuse-ilves-transport/. Korduskohtumine kaotati 67:92, poolaeg 23:52. Parim oli Tanel Maalma 14 punktiga. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/ilves-transport-luganuse-2/