27.11.2018

Algas Põlevkivi Volle uus hooaeg

Uue hooaja esimeses kohtumises olid vastamisi Estonia kaevanduse ja Krabuli Kütte võistkond.

Esimest geimi läks kohe juhtima Estonia võistkond 6:2 ja juhtis veel seisul 16:13, kuid siis tekkis neil suur mõõn. Krabuli Küte sai 9 punkti järjest ja võitis geimi tulemusega 25:18. Teise geimi algus oli samuti tasavägine seisuni 6:5 Krabuli Kütte kasuks. Siis aga tekkis neil suur mõõn, kus Estonia sai 8 punkti järjest ja läks juhtima 13:6. Krabuli Küte viigistas seisu 18:18 kui sai mitmel korral 3 punkti järjest. Geimi lõpp aga kuulus seekord Estonia võistkonnale tulemusega 25:21. Kolmas geim algas Krabuli Kütte juhtimisel, kuid Estonia suutis mänguseisu viigistada seisul 15:15. Siis aga tekkis neil jälle suur mõõn, kus nad said ainult ühe punkti. Geim Krabuli Küttele tulemusega 25:16. Neljas geim kulges tasavägiselt seisuni 20:18 Estonia kasuks. Sealt edasi aga ei klappinud jällegi Estonia mäng. Krabuli Küte sai 4 punkti järjest ja läks ise juhtima 22:20. Estonia sai punkti, millele Krabuli Küte vastas kahe punktiga. Estonia sai veel ühe punkti, kuid geimilõpupunkti sai Krabuli Küte ja võitis selle geimi tulemusega 25:22 ning ühtlasi kogu kohtumise tulemusega 3:1.