14.08.2022

3vs3 võrkpallisari lõppes Jõhvis

Võrkpallisarja 3vs3 viimasel etapil Jõhvis oli kohal kaksteist võistkonda ja ka mängud olid tasavägised, eriti meestel ja naistel. Viimasele etapile, nagu ka eelmisel aastal, tuli oma võistkonnaga kohale Dmitri Korotkov. Etapi esikoha eest oli neil raske kohtumine TTK võistkonnaga. Esimene geim kaotati 20:25, teine võideti 26:24, kuigi vahepeal oldi jällegi kaotusseisus. Otsustavas geimis läks TTK jällegi juhtima, kuid geimi lõpp kuulus Max2 võistkonnale 19:17. Oli nauditav mäng, mida oli huvitav vaadata. Sama huvitav ja nauditav oli ka naiste kohtumine Alutaguse ja RAK võistkonna vahel. Selle etapi võitja otsustaski kokkuvõttes võitja. Esimese geimi võitis Alutaguse 25:21, teises geimis oldi tagaajaja rollis ja see kaotati 24:26. Ka otsustav geim oli tasavägine, mille lõpuks võitis Alutaguse 16:14. Meeste 35+ ei olnud vastast Narva võistkonnale ja N35+ VK Viro naiskonnale.

Kokkuvõtte karikad said need võistkonnad, kes osalesid vähemalt kolmel etapil neljast. Meestest esimene Sillamäe; naistest 1. Alutaguse, 2. RAK, 3. Sillamäe; M35+ 1. Narva, 2. VK Viro, 3. Irvala; N35+ 1. VK Viro, 2. Kintsvinklid.