Registreerimiseks saada aadressile ViceVersaMTU@gmail.com kuni 14.04.2024 alljärgnevad andmed:
1. Võistluste aeg ja koht: 20.04.2024, Narva Spordikeskus, Rakvere 22d
• 10:30 – kogunemine, kohalolijate kontroll, instruktaaž, soojendus
• 11:00 – võistlusmängude algus
Turniiri ajal korraldatakse osalejatele kohvipaus.
2. Osalejad: Võistlustel võivad osaleda kõik harrastusvõrkpallurid, kes ei osale hooajal
2023/2024 EVF või mõne muu riigi täiskasvanute meistrivõistlustel (Eestis meistriliiga ja esiliiga).
Osalema pääseb maksimaalselt 12 võistkonda. Korraga on väljakul 6 mängijat, kellest on vähemalt 2 naist.
Ühe võistkonna koosseisus on lubatud registreerida kuni 8 mängijat.
3. Registreerimine: Osalemiseks tuleb saata avaldus hiljemalt 14.04.2024 aadressile: ViceVersaMTU@gmail.com ja tasuda osalustasu – 20 EUR ühe maksena kogu meeskonna eest
4. Võistluste süsteem: Turniiri täpne süsteem selgub kohapeal peale loosimist.
5. Võistlusreeglid:
• Mängitakse 9x9m üldtunnustatud saalivõrkpalli reeglite järgi. Üks geim mängitakse kuni 15 punktini, kolmas geim vajadusel kuni 11-punktini ühepunktise vahega. Täpne süsteem selgub kui on teada osavõtvate võistkondade täpne arv.
Võrgu kõrguseks on 243 cm. Väljaku suurus 9×9 m. Time-out on 1 minut mängu kohta igal võistkonnal.
• Naismängijate sulustamine ning sulustamise katse meesmängijate poolt on keelatud.
• Alagruppides selgub võistkondlik paremusjärjestus saavutatud punktide üldsumma järgi. Võit annab 2 punkti ja kaotus 0 punkti. Võrdsete punktide korral alagrupis arvestatakse võitude arvu, omavaheliste mängude ja/või geimide suhet.
• Üldine: Soojendus toimub väljaspool mänguala ning –aega. Võistluspallid on tagatud korraldajate poolt.
6. Autasustamine: Kõiki võistkondi autasustatakse sümboolsete auhindadega, parimat 3võistkonda – lisaauhinnad.
7. Üldine: Iga osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest.
8. Korraldaja: Vice Versa MTÜ, lisainfo e-posti teel