KOHTLA-JÄRVE SPORDISELTSI KALEV KARIKATURNIIR VÕRKPALLIS

J  U  H  E  N  D   N A I S K O N D A D E L E

Eesmärk: Populariseerida võrkpalli, tugevdada sõprussidemeid võrkpallurite vahel.

Aeg ja koht:
    Võistlused toimuvad pühapäeval, 26. oktoobril 2013 algusega kell 10.00 Kohtla-Järve Spordihoones.

Võistluste süsteem ja osavõtjad:

Võistlustest võivad osa võtta mängijad sõltumata vanusest. Süsteem selgub osavõtvate võistkondade arvust peale registreerimist. Mängud toimuvad rahvusvaheliste reeglite järgi kahe geimivõiduni. Võit annab kas 3 punkti (2:0 võidu korral) või 2 punkti (2:1 võidu korral), kaotus 1 punkti (1:2 kaotuse korral) või 0 punkti (0:2 kaotuse korral), loobumine 0 punkti. Punktide võrdsuse korral otsustab paremuse üldine suurem võitude arv, selle võrdsuse korral üldine geimide suhe (võidetud geimid/kaotatud geimid) ning selle võrdsuse korral üldine geimipunktide suhe.
    Võistkonna osavõtutasu 8 eurot ja suurus 8 mängijat.
    Oma tervisliku seisundi eest vastutavad võistlejad ise või neid lähetav organisatsioon.

Autasustamine: Võistluste võitjat võistkonda autasustatakse karikaga. I – III koha võistkonna liikmeid medalite ning meenetega.

Eelregistreerimine: Aime Luuk 5669 3944 või aime.luuk@energia.ee