07.12.2022

Silmet ja Phoenix jätkavad saalijalgpalli karikasarjas

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S. Sillamäe FC NPM Silmet S. Aruküla Radiust tulemusega 12:3, poolaeg 8:2. Neli väravat sahistas vastaste väravavõrku Roman Bažkov, kaks väravat lisasid Vitaly Andreev (esimese juba üheksandal mängusekundil), Vladyslav Vorontsov, Anton Mašinistov ja Dmitri Gussev. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111375

S. Jõhvi FC Phoenixi ja S. FC Otepää vahelises kohtumises läksid külalised juhtima 1:0. Jelissei Zahharov viigistas penaltist seisu ja Vladimir Aga viis poolajaks Jõhvi 2:1 juhtima. Teisel poolajal suurendasid Reino Urlih ja Jelissei Zahharov mänguseisu ja kohtumine lõppes külaliste omaväravaga seisuks 5:1 Phoenixi kasuks. Mõlemal võistkonnal oli häid väravamomente mängus veel, kuid need läksid kas napilt väravast mööda või siis üle värava. Ka vastaste väravavaht pareeris mitu ilusat väravalööki. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111377