- 05.02.2024
- Kergejõustik
Kohtla-Järve lahtised kergejõustiku võistlused olid osavõturohked
Ahtme Spordihallis toimunud sisekergejõustiku võistlustel osaleti lisaks Sillamäelt, Jõhvist, aga ka Läti Cesusest.
Võistlust korraldas Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika.
Loe uudist ›- 08.01.2024
- Kergejõustik
Ahtme kergejõustikuhallis toimusid selle aasta esimesed maakonna meistrivõistlused
Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlustel osalesid maakonna kõik kergejõustiku organisatsioonid – Narva Paemurru Spordikool/Paemurru Spordiklubi Narvic, Kohtla-Järve KJK Atleetika, KJK Kalev Sillamäe ja Jõhvi Spordikool.
Meistrivõistlusi viis läbi Kohtla-Järve KJK Atleetika.
Võistluse PROTOKOLL
Loe uudist ›- 19.12.2023
- Kergejõustik
Uudiseid kergejõustiku areenilt
Detsembri esimeses pooles toimusid nii Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika lahtised kergejõustiku jõuluvõistlus kui ka Jõhvi Hüppajate päev.
9. detsembril Ahtme Spordihallis toimunud jõuluvõistlusest tulid osalejad Tallinnast, Rakverest, Jõhvist, Kohtla-Järvelt ja Narvast.
Jõuluvõistluse protokoll
16. detsembril toimus samas kohas hüppajate pidu – kergejõustiku hüppealadele loodud sari. Selles võistlesid omavahel maakonna spordiklubide ja spordikoolide sportlased.
Hüppajate päeva protokoll
Kergejõustiku võistluste toimimise veavad treenerid Viktor Predbannikov ja Lilia Schmidt.
Loe uudist ›- 27.11.2023
- Kergejõustik
Toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused U 10 ja U 12 vanuseklassidele
Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme Kergejõustikuhalli kogunes palju kergejõustiku lapsi.
Võistlus korraldas Kergejõustikuklubi Atleetika ning toetas Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp.
Alade võitjad:
PU12 50 m
1. koht Ignat Selivonets 8.05.2012 KJK”Atleetika” 7.92
PU10 50 m
1. koht Lev Naumov 15.07.2014 KJK”Kalev”Sillamäe 8.52
PU12 50 m tõkkejooks (11.00/7.00/0.60)
1. koht Matvei Makarenkov 27.09.2012 KJK”Kalev”Sillamäe 9.33
PU10 50 m tõkkejooks (11.00/7.00/0.50)
1. koht Timur Marhel 5.06.2015 Jõhvi Spordikool 10.15
PU 10 150 m
1. koht Lev Naumov 15.07.2014 KJK”Kalev”Sillamäe 26.21
PU12 300 m
1. koht Matvei Makarenkov 27.09.2012 KJK”Kalev”Sillamäe 51.92
…
Loe uudist ›- 23.11.2023
- Kergejõustik
Ahtme Spordihallis toimus võistluse “Ida-Virumaa 10 Olümpiastarti” 1. etapp
Võistlustest võtsid osa noored sportlased 9-st maakonna koolist, võisteldi kahes vanuserühmas. Vanemas rühmas võistlesid 2010-2011. ja nooremad 2012. aastal ja hiljem sündinud noorsportlased.
Edukalt osalesid võistlustel õpilased:
TV 50m 1 koht Helena Reelo Jõhvi Põhikool
TV Kuul 1 koht Liana Muhhina Jõhvi kesklinna Kool
TN 50 m jooks 1 koht Uljana Maiste Sillamäe Vanalinna Kool
TN Kõrgus 1 koht Yevheniia Pivovar Jõhvi kesklinna Kool
PV Teivas 1 koht Mihhail Žitkov Jõhvi kesklinna Kool
PV 50m 1 koht Gradimir Pechenev K-Järve Kesklinna G.
PN 50 m jooks …
Loe uudist ›- 21.11.2023
- Kergejõustik
Nädalavahetusel toimusid Ida-Virumaa lahtised sisekergejõustiku võistlused
Võistlusel kokku fikseeriti 183 tulemust.
Võistlusi korraldas Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika.
Loe uudist ›- 15.11.2023
- Kergejõustik
Ahtme kergejõustikuhallis peeti võistlust ´´Laste kergejõustik´´
Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis peeti ´´Laste kergejõustiku´´ programmi raames võistlusi. Võistlusest võtsid Ida-Virumaa koolinoored Sillamäelt, Jõhvist ja Kohtla-Järvelt.
Võistlused peeti kahes vanuserühmas. Noorem rühmas saavutas esikoha Sillamäe võistkond, teise koha Kohtla-Järve klubi Tsefei ja kolmanda koha Jõhvi Spordikooli võistkond.
Vanemas rühmas võitis Jõhvi Kesklinna Kooli võistkond ning teist kohta jagasid Kalev Sillamäe ja Atleetika Kohtla-Järve võistkonnad.
Võistluse korraldasid Jõhvi Kesklinna kool ja Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika.
Võistlust toetasid Ida-Virumaa omavalitsuste liidu ja Kultuurkapital.
Tulemused:
- 27.10.2023
- Kergejõustik
Sinimäel toimus Äkke Kross tuuri 1. etapp
1,5 km distantsi kiiremad olid Oleg Denissov ning Viktoria Ivanova.
2,5 km distantsi kiiremad Artur Smirnov ning Polina Poltoruhho.
5 km kiiremad olid Artur Patrenkin ning Erika Bugrova.
Tulemused-22.10.23-Akke-kross-tuur-Eraldistart-SinimaeLaadi alla
Loe uudist ›- 16.10.2023
- Kergejõustik
Järvakandis toimusid Eesti murdmaajooksu karikavõistlused
Meeste klassis 10 km distantsil saavutas Deniss Šalkauskas pronksmedali.
MU18 vanuseklassis võistlev Andero Virkebau oli 16.
PU16 Igor Jan Krawczuk oli samuti 16 ning Artur Otdelnov 29.
TU16 vanuseklassis võitis hõbeda medali Aleksandra Artamonova.
PU14 Marten Virkebau oli 9.
Loe uudist ›- 01.10.2023
- Kergejõustik
Toimus 22. Ahtme rahvajooks
30. septembril toimus Kohtla-Järvel 22. Ahtme Rahvajooks.
Meestest üldvõidu sai Andrei Škubel ning naistest Hillevi Velba.
PROTOKOLL
Ahtme-Rahvajooks.-Protokoll-30.09.2023-1Laadi alla
Loe uudist ›