IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2018/2019

Suusatamine: Toimusid Narva lahtised meistrivõistlused suusavahetusega sõidus
11.03.2019

Äkkekülas peetud Narva lahtistel meistrivõistlustel suusavahetusega sõidus oli osalejaid 67. Naiste põhiklassis 4 km distantsil oli kiirem Uljana Yurlova ja meestest 8 km distantsil Grigori Fominõkh (mõlemad Äkke Suusaklubi/Narva SK Energia).

Veteranid: Eesti veteranide meistrivõistlustelt lauatennises medalid
11.03.2019

Eesti meistrivõistlustel lauatennises saavutas M50 vanuseklassis I koha Vladimir Petrov, kolmas oli Dmitri Lett. Meespaarismängus oli Dmitri Lett koos Andres Hõrakuga esimene ja Vladimir Petrov koos Andrus Steinbachiga kolmas.

Koroona: Toimus Jõhvi valla meistrivõistluste III etapp novuses
11.03.2019

Jõhvi valla meistrivõistluste III etapi paarismängus võitis paar Jüri Mironjuk - Aadi Kikerpill. Kohale oli tulnud 9 paari.

Ujumine: Eneli Jefimovalt veel üks noorterekord
10.03.2019

Eesti karikavõistluste teisel päeval püstitas Eneli Jefimova Sillamäe Ujumisklubist Kalev noorterekordi 50 m rinnuliujumises ajaga 32,76, millega oli finišis teine. Teine oli ta ka 200 m rinnuliujumises. Esikoha saavutas Sofja Krivorukova Ujumisklubist Aktiiv 200 m seliliujumises.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale 8. etapp
10.03.2019

SK Diagonaal kiirmale 8. etapi võitis Einar Vaino.

Petank: Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland Eesti sisemeistrid
10.03.2019

Eesti sisemeistrivõistlustest paarismängus võttis osa 26 võistkonda. Esikoha saavutasid Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland Viru Spordiklubist. Eesti reitinguvõistluse Toila SPA auhindadele võitis trio Jaan Sepp, Mait Metsla, Oskar Sepp, kolmanda koha said Ivar Viljaste, Matti Vinni, Toomas Hoole.

Korvpall: BC Narva võitis põhiturniiri viimase kohtumise
10.03.2019

Saku II liigas võitis BC Narva Võrumaad tulemusega 83:71 ja lõpetas põhiturniiri oma alagrupis kuuendana ning jätkab nüüd kohamänge 9.-16. kohani.

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlustelt teatesõitudes medalid
10.03.2019

Haanjas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel saavutasid Alutaguse Suusaklubi võistkonnad M16 ja M18/M20 3x5 km distantsil III koha.

Kabe: Toimusid Jõhvi meistrivõistlused kiirkabes
10.03.2019

Jõhvi Seltsimajas toimunud Jõhvi meistrivõistlustel kiirkabes saavutas tihedas konkurentsis esikoha Vello Velbaum, teine oli Aleksandr Serõn ja kolmas Valentin Krehhov.

Kergejõustik: Pippi-Lotta Enokile mitmevõistluse võistkondlikelt Balti meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis hõbemedal
10.03.2019

Leedus, Šiauliais toimunud U18 ja U20 mitmevõistluse võistkondlikel Balti meistrivõistlustel Eesti koondises esinenud Pippa-Lotta Enok saavutas U18 vanuseklassis hõbemedali3778 punktiga.

Ujumine: Eneli Jefimovalt uued Eesti noorte ja juunioride rekordid
09.03.2019

IX Eesti karikavõistluste esimesel päeval püstitas Eneli Jefimova Sillamäe Ujumisklubist Kalev 100 m rinnuliujumises uued Eesti noorte ja juunioride rekordid ajaga 1.11,49, millega saavutas II koha.

Suusatamine: Aveli Uustalu Eesti meister U20 vanuseklassis
09.03.2019

Haanjas toimuvatel Eesti meistrivõistlustel vabatehnika 10 km distantsil ühisstardist saavutas Aveli Uustalu Alutaguse Suusaklubist I koha.

Jäähoki: Peeti selle hooaja viimane kohtumine
09.03.2019

Coolbet Hokiliiga viimases naabritevahelises kohtumises oli võidukas Narva PSK, kes võitis Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 7:5 (3:2, 2:1, 2:2).

Jalgpall: Trans alustas uut hooaega viigiga, Järve võiduga
09.03.2019

Premium liiga esimeses voorus mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Kuressaarega. Kohtla-Järve JK Järve võitis esiliigas Tallinna FC Flora U21 tulemusega 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga.

Võrkpall: Põlevkivi Volle võitja selgunud
08.03.2019

Põlevkivi Volle 2018/2019 hooaja võitjaks tuli Krabuli Küte, kus sel hooajal mängisid: Külli Stroo, Toomas Stroo, Madis Volt, Kristjan Palm, Taavi Põllu, Talis Põllu, Taivo Valdur, Margus Hindreus, Stanislav Gruzdev, Robert-Roland Uusmaa.