IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2017/2018

Jäähoki: Narva PSK alustas kohtumisi uuel aastal kaotusega
06.01.2018

Nordic Power Hokiliigas kaotas Narva PSK kodus HC Vipersile tulemusega 4:5 (0:2; 1:2; 3:1).

Varia: ERRi portaalide 2017. a. loetumaks looks oli artikkel Jõhvi rahvajooksu tulemustest
05.01.2018

Video kogus vaatamisi eelkõige seetõttu, et Eesti jooksja ei surunud pjedestaalil võistluse võitnud keenialase kätt.

Male: Eesti noormaletajad osalesid Jõuluturniiril 2017/2017 Sankt-Peterburgis
03.01.2018

Parima tulemuse, 6. koha saavutas Kiviõli Lootuse spordiklubi maletaja Elizavetta Bitkova.

Spordiliit: Spordiliit valis 2017. a. paremad
29.12.2017

Ida-Virumaa Spordiliidu juhatuse koosolekul valiti naistest järjekordselt parimaks Anþela Voronova (laskmine) ja meestest esmakordselt Nikita Lopouhhov (judo, sumo).

Varia: Kohtla-Järve 2017. a. parimd valitud
28.12.2017

Kohtla-Järve parim meessportlane on Semjon Karhanin - poks (SK Järve Boxing), treener Vladimir Zaþogin ja naistest Anna Tipukina - kergejõustik (KJK Atleetika), treener Viktor Predbannikov.

Jalgpall: S.Narva United võitis
28.12.2017

Betsafe saaliliiga 8. voorus võitis S.Narva United FC S.Sillamäe FC NPM Silmet võistkonda tulemusega 7:2 (3:1).

Jalgpall: Aastalõputurniiril esiliiga B võistkondade vahel Kohtla-Järve JK Järve II koht
28.12.2017

Turniiri parimaks mängijaks valiti Kevin Kaivoja Kohtla-Järve JK Järve.

Kergejõustik: Toimus XXXI Jõhvi hüppajate päev
27.12.2017

Jõhvi hüppajate päeval oli peale kohalike sportlaste osalejaid ka mujalt Eestist. Kõige rohkem oli osalejaid kaugushüppes - 39.

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste üks finalistidest on KK HITO
23.12.2017

Kohtla-Järve Enteh jäi poolfinaalis alla KK HITO tulemusega 77:99.

Ujumine: Eesti lühirajaujumise meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale medaleid nii noorte kui täiskavanute arvestuses
23.12.2017

Kokku toodi noorte arvestuses 10 kulda, 13 hõbedat, 3 pronksi ja võistkondlik pronks ning 2 hõbedat ja 4 pronksi täiskasvanute arvestuses, kusjuures säravama tulemuse saavutas 10. aastane Sillamäe koolitüdruk Eneli Jefimova.

Võrkpall: Coolbet Rahvaliigas naiste II tugevusgrupis Ida regiooni I ringi alagrupivõitja selgunud
22.12.2017

Narva VK võitis eile Iisakus peetud kohtumises Iisaku naiskonda tulemusega 3:1 ja kindlustas sellega I ringi alagrupivõidu.

Raha: Kultuurkapital jagas raha
21.12.2017

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2017. aasta IV jaotuse tulemused.

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas selle aasta kohtumised peetud
20.12.2017

Selle aasta viimases kohtumises võitis Virumaa Politsei Spordiselts Sillamäe Gümnaasium/Kalevi võistkonda tulemusega 61:51.

Jalgpall: Toimus huvitav lauajalgpalliturniir lastele
20.12.2017

Jalgpalliklubi Penalti poolt organiseeritud lauajalgpalliturniirist võttis erinevatel päevadel osa kokku üle 60 huvilise.

Lauatennis: Eesti Lauatenniseliit valis 2017. a. parimad