Kergejõustik: Reena Kollilt uus Eesti rekord

Tartus peetud teivashüppevõistlusel parandas Reena Koll enda nimel olevat Eesti rekordit 1 cm võrra, mis nüüd on 4.36.

Rulluisutamine: FOTOD! VIDEOD! Rullisarja kolmandal etapil oli kavas sprint ja teatevõistlus
26.07.2018

Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtute kolmas etapp peeti kolmapäeval Kohtla-Järvel.

Male: Rahvusvahelise malepäeva auks toimus Caissa turniir
25.07.2018

Teise koha saavutas Kirill Gromov, turniiri võitis Monika Tsõganova. Kokku osales 16 maletajat.

Jalgrattasport: Kiviõlis toimusid Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis ja mäestlaskumises
25.07.2018

Võistluste peakorraldajateks olid Paul Nestor ja Taavi Selder. Eesti meistrivõistluste medaleid jagus ka Ida-Virumaa sportlastele.

Võrkpall: Toimus suvevolle eelviimane etapp
25.07.2018

Jõhvi Põhikooli staadionil peetud suvevolle VII etapi võitis võistkond koosseisus: Pavel Andrejev, Tarmo Tohver, Sofja Žuravljova, Mirjam Vinkler

Tõstmine: Angelina Matjuhhinale Euroopa U15 vanuseklassis pronksmedal
24.07.2018

Itaalias Milaanos toimuvatel Euroopa noorte meistrivõistlustel tõstmises saavutas Angelina Matjuhhina (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) U15 vanuseklassis III koha kogusummaga 142 kg. Rebimises oli ta neljas tulemusega 61 kg, tõukamises teine tulemusega 81 kg.

Petank: Eesti meistrivõistlustelt hõbe ja reitinguvõistluselt kuld
24.07.2018

Pirital toimunud Eesti meistrivõistlustel segatriodele saavutas II koha trio Aigi Orro, Elmo Lageda, Kalle Orro. Reitinguvõistluse paarismängus võitsid Tanel Vähk ja Tõnis Neiland.

Jalgpall: Ida-Virumaa naiskonnad võidukad
23.07.2018

Naiste II liiga 10. vooru kohtumistes võitis Kohtla-Järve JK Järve (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 1:0 ja JK Narva Trans (N) võõrsil Põhja-Tallinna JK Volta (N) tulemusega 4:0.

Discgolf: Mäetaguse ja Alutaguse discgolfiparkides toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused
23.07.2018

Meestest tuli Ida-Virumaa maistriks Hristo Neiland 122 viskega, naistest Külli Stroo 121 viskega. Seenioridest tuli soliidse eduga kolmandat korda järjest meistriks Ago Sambla, kes tegi kokku 128 viset. Noortest tuli meistriks Egert Hütt 141 viskega ja harrastajate klassis Markus Laanemets 140 viskega.

Kergejõustik: Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni nimelise seeriavõistluse II etapp
22.07.2018

Avasõnad omanimelisele võistlusele ütles ja edu heideteks, tõugeteks ning viseteks soovis 95. aastane Richard Rooden, kes jälgis ka kogu võistlust kohapeal.

Jalgpall: Narva Trans kaotas kodus
22.07.2018

Premium liiga 19. voorus kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju Fc tulemusega 0:3 (0:2).

Orienteerumine: Piret Niglas tuli N50 vanusekassis Eesti meistriks rattaorienteerumise lühirajal
22.07.2018

Sprindis saavutas Piret Niglas III koha. N40 vanuseklassis oli Kadre Maalma lühirajal ja sprindis teine ning tavarajal kolmas. Greta-Maria Pisarev oli N17 vanuseklassis Eesti MV arvestuses nii sprindis, lühirajal (lõpetas kolmandana) kui tavarajal (lõpetas neljandana) teine.

Jalgpall: JK Järve võit
22.07.2018

Esiliiga B 20. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve tulemusega FC Nõmme United.

Kergejõustik: Anastassija Bogatõrjovale Balti meistrivõistlustelt U16 vanuseklassis kaks kuldmedalit
21.07.2018

Lätis Jelgavas toimunud Balti meistrivõistlustel U16 vanuseklassis võitis 400 m jooksu Anastassija Bogatõrjova ajaga 59,16. Teise esikoha võitis ta Eesti U16 tüdrukute võistkonnas väike-rootsi teatejooksus. 1500 m jooksus oli teine Luna-Aleksandra Lagoda.

Võrkpall: 3vs3 II etapi võitis meestest Krabuli võistkond
21.07.2018

Ida-Virumaa võistlussarja II etapile kogunes suvepuhkuste ja teiste ürituste tõttu vähe võistkondi, seepärast mängisid naised ja naisveteranid meesveteranidega koos.