IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2016/2017

Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 võit
07.08.2017

Esiliiga B 22. voorus võitis JK Sillamäe Kalev U21 Vändra JK Vaprus tulemusega 2:0.

Võrkpall: Karoliina Käen esindas Eestit
07.08.2017

04.-06. augustini toimusid Vilniuses Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) U18 meistrivõistlused rannavõrkpallis.

Male: Ilja Siroš tuli Eesti meistriks
06.08.2017

Tallinnas kuus päeva kestnud Eesti meistrivõistlused males võitis meestest Sillamäe SK Kalev esindaja Ilja Siroš. 87aastase Eesti malemeistrivõistluste ajaloo jooksul tuli Ida-Virumaa klubi esindav maletaja Eesti meistriks esimest korda.

Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja II etapp
06.08.2017

Karjamaal toimunud II etapil osales 13 võistkonda, sealhulgas seitse 35+ võistkonda.

Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas
06.08.2017

Esiliiga B 22. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 0:2.

Kergejõustik: FOTOD! VIDEOD! Kiiklas kiiremad Aristov ja Lagoda
05.08.2017

Laupäeval toimunud 2. Kiikla karujooksu 10 km kiireimad olid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.

Jalgpall: Sillamäe kaotas Tartu Tammekale
04.08.2017

Eesti meistriliiga 22. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev võõrsil Tartu JK Tammeka 1:3

Jalgpall: Trans kaotas Viljandi Tulevikule
04.08.2017

Eesti meistriliiga 22. voorus kaotas JK Narva Trans kodus Viljandi JK Tulevik 1:2

Rulluisutamine: Lõppes rullisari
04.08.2017

Rullisarja viimasel etapil Pannjärvel soosis hea ilm taas rohket osavõttu.

Kergejõustik: Richard Roodeni seeriavõistluse III etapp
02.08.2017

Toimus VIII Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse III etapp - heidete mitmevõistlus.

Korvpall: Lõppes 3x3 tänavakorvpalli 12. hooaeg
01.08.2017

Harrastajate klassis saavutas I koha KK HITO ja III koha Iisaku. 35+ seenioride klassis saavutasid Iisaku vanurid samuti III koha.

Võrkpall: Karoliina Käen tuli Eesti meistriks
01.08.2017

Rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustel tuli Karoliina Käen koos Emma-Stiina Rohtlaga U-16 vanuseklassis Eesti meistriks ja U-18 vanuseklassis II kohale.

30.07.2017

Esiliiga B 21. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 0:3

Kergejõustik: Vjatšeslav Košelev lõpetas üldjärjestuses seitsmendana
30.07.2017

Täna toimus DFDS Järvejooksude sarja 16,9 km 4. Suvejooks ümber Saadjärve.

Jalgpall: Sillamäe U21 mängis viiki
30.07.2017

Esiliiga B turniiri 21. voorus mängis JK Kalev Sillamäe U21 1:1 viiki Raasiku FC Jokeriga.