IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2018/2019

Jalgpall: Sillamäe Kalev oli võõrsil võidukas
08.06.2019

II liiga 12. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Põhja-Tallinna JK Volta II tulemusega 2:0, poolaeg võideti tulemusega 1:0.

Korvpall: Jõhvis toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused 3x3 noortele
08.06.2019

Jõhvi Põhikooli staadionil toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel 3x3 osales kokku 17 võistkonda, kes mängisid neljas erinevas vanuseklassis. Kõige vanemas vanuseklassis võitis võistkond MUSTAD PÜKSID koosseisus Kaspar Kaukes, Meiko Lindeberg, Sander Källo, Martin Lahe.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas selle hooaja viies orienteerumisneljapäevak toimus Mäetagusel
07.06.2019

Mäetagusel oli 48 osalejat. 19 kontrollpunktiga 4,43 km rajal olid kiiremad meestest Urmas Sulaoja ja naistest Greta-Maria Pisarev.

Laskmine: Anžela Voronova ja Katrin Smirnova kahekordsed võitjad Balti Cupil
05.06.2019

Elvas toimunud laskmise Baltic Cupil sai esikoha Eesti võistkond Läti ja Leedu laskurite ees. Anžela Voronova võitis naiste õhupüssi harjutuse ja 50m püssi harjutuse 3×40 lasku, Katrin Smirnova 50m püssi harjutuse 60 lasku lamades ja 50m püssi harjutuse 3×40 lasku.

Iluvõimlemine: Narvas toimusid Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused
04.06.2019

Narvas toimunud lahtistel karikavõistlustel - Narva Sirel oli osalejaid Eestist, Venemaalt ja Lätist.

Firmasport: Eesti Energia Spordiklubi jalgpallimeeskonnale II koht
04.06.2019

Kuusalus toimunud elektri- ja energeetikavaldkonnas tegutsevate ettevõtete traditsioonilise jalgpalliturniiri "Keravälk" võitis ABB, teiseks tuli Eesti Energia Spordiklubi ja kolmandaks Prysmian Group.

Kergejõustik: Jooksu ümber Kuremäe kloostri võitsid Aveli Uustalu ja Dmitri Aristov
03.06.2019

Alutaguse jooksusarja kolmandal etapil oli meestest kiirem Dmitri Aristov ja teine Vjatšeslav Košelev, naistest võitis Aveli Uustalu. 3 km distantsil olid kiiremad Sergei Borissov ja Herta Rajas.

Kergejõustik: Eesti teatejooksude meistrivõistlustelt esikoht
03.06.2019

Viljandi Linnastaadionil toimunud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel saavutas Sillamäe KJK Kalev NU20 võistkond koosseisus Jelizaveta Ševtsova, Darja Bažulina, Saina Mamedova 3x800 m jooksus esikoha.

Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortseva uuendas enda nimel olevat rekordit
03.06.2019

Sillamäel toimunud käimise Eesti karikavõistlustel neidude U18 vanuseklassis sündis Eesti rekord, kui Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe) saavutas esikoha ajaga 23.18. Edukaim klubi oli KJK Kalev-Sillamäe.

Male: Ida-Virumaa noortele kaks noorte meistritiitlit
03.06.2019

Narvas toimunud U10 ja U16 Eesti meistrivõistlustel saavutasid Andrei Timošin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev U16 vanuseklassis ja Nadežda Pritulina SK Valge Ratsu U10 vanuseklassis esikoha.

Petank: Selgitatii Viru Sordiklubi meistrid paarismängus
03.06.2019

Vokas toimunud Viru Spordiklubi lahtistel meistrivõistlustel paarismängus osales 12 duot, võitsid Oleg Rõndenkov ja Toomas Tedrekull.

Kergejõustik: Sillamäe Treppide Jooksu 10 km kiiremad Piret Reinik ja Dmitri Aristov
03.06.2019

IV Sillamäe Treppide jooksul oli osalejaid üle 200. 10 km distantsil olid kiiremad Piret Reinik ja Dmitri Aristov, 5 km Darja Bažulina ja Deniss Šalkauskas, 3 km Marina Rotševa ja Stanislav Agaptsev.

Jalgpall: Transi naised võitsid, Järve omad kaotasid
03.06.2019

Naiste II liiga 6. voorus võitis JK Narva Trans (N) Põlva FC Lootos II (N) tulemusega 3:1 (1:0), Kohtla-Järve JK Järve (N) aga kaotas Paide Linnanaiskonnale (N) tulemusega 0:5 (0:2).

Jalgpall: JK Järve võitis kodus
03.06.2019

Esiliiga 14. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Rakvere JK Tarvast tulemusega 2:0,poolaeg võideti 1:0.

Jalgrattasport: Pannjärvel toimus 5. Alutaguse rattamaraton
03.06.2019

Põhidistantsi 73 km rajal võitis Mirko Põldma. Parim naine Merili Silver lõpetas kolmekümne kuuendana.