IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Korvpallihooaeg 2021/2022
COVID-19

Jalgpall: Sillamäe Kalevile võõrsilt võit, naiskondadele kaotused
20.09.2021

II liiga 18. vooru kohtumises võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Welco II tulemusega 3:1, poolaeg 1:0. Esimese pooaja lisaminutil lõi värava Emmanuel Gurtckaia ja teisel poolajal lisas kaks väravat Semen Fedotov. Naiste esiliiga 10. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix (N) JK Tallinna Kalev II (N) tulemusega 1:4, (0:3). Auvärava autoriks Kristina Šablovskaja.

Laskesuusatamine: Äkkekülas toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele III etapp
20.09.2021

Laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele III etapil oli osalejaid 106. Äkke Suusaklubi /SK Energia võistlejatest saavutasid kolmikvõidu sprindi U8 vanuseklassis 1,5 km distantsil Masim Petrauskas, Lauri Kayryak ja Ivan Všivtsev. N13 vanuseklassis 3 km distantsil oli teine Jelizaveta Triffonova ja N10 vanuseklassis 2,1 km distantsil Maria Sokolova kolmas.

Petank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused triodele
20.09.2021

Viru Spordiklubi meistriks tuli nelja võiduga trio Kaspar Mänd/Sander Rose/Olav Türk. Kolme võiduga jäi teiseks trio Svetlana Veski/ Andres Veski/Henri Mitt ja kolmandaks ühe võiduga trio Sirje Maala/Illar Tõnurist/Elmo Lageda.

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale 2. etapp ja auhinnaline koht Tallinna turniirilt
20.09.2021

SK Diagonaal välkmale 2. etapi võitis Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu), kes kogus 10 punkti kaheteistkümnest. Järgnesid 9 punktiga Sergei Novikov ja 8 punktiga Einar Vaino (mõlemad SK Diagonaal). 7. Tallinna Maleklubi sarja "Sügis 2021" 2. etapil jagas Linda-Alisia Lagoda (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) C-turniiril 2.-4. kohta.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale suureskooriline võit
20.09.2021

Optibet Rahvaliiga Ida regioonis võitis KK HITO/BC Karjamaa Enteh võistkonda tulemusega 93:51, poolaeg 51:27. Suurimad korvikütid olid Tanel Maalma 27 ja Kaspar Kaukes 26 punktiga, vastastel Maksim Dmitriev 19 punktiga.

Judo: Toimus Narva Cup
20.09.2021

Narva Spordikeskuses toimus Narva Cup, kus oli osalejaid kümnest klubist, sealhulgas külalised Daugavpilsist. Ida-Virumaale tõid noored kokku 5 kuld-, 5 hõbe- ja 3 pronksmedalit.

Taekwon-Do: Toimusid 14. Kohtla-Järve meistrivõistlused ja V Eesti taekwondo karikas
20.09.2021

14. Kohtla-Järve mesitrivõistlustel ja V Eesti karikavõistlustel osales 101 sportlast kaheksast klubist. Kokku saavutasid klubi Kwon võistlejad 9 kuld-, 7 hõbe- ja 11 pronksmedalit.

Kergejõustik: 9. Rapla Selveri suurjooksul joosti erinevatele auhindadele
19.09.2021

9. Rapla Selveri suurjooksu Harvikeri 21,1 km distantsil saavutas Dmitri Aristov teise ja Deniss Salkauskas kolmanda koha. HEPA 5 km noortejooksul oli Igor Jan Krawczyk (SK Mitš) viies.

Koolisport: Nikolai Tarassovile Gümnasiaadilt teine koht
19.09.2021

Belgradis toimunud ISF U15 World School Sport Games viimasel päeval saavutas Nikolai Tarassov vabamaadluses -68 kg kaalukategoorias hõbemedali.

Jalgpall: Trans kaotas, Alliance võitis
18.09.2021

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans liidrile Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:3, poolaeg 0:1. Esiliiga B 22. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance JK Tabasalu tulemusega 5:3, poolaeg 3:1. Kaks esimest väravat lõi Yuri Sousa Lima Lellis ja kolm väravat lisas Mihhail Orlov.

Korvpall: Korvpallihooaeg Ida-Virumaal algas
18.09.2021

Esimese kohtumine Optibet Rahvaliiga Ida regioonis peeti Sillamäel, kus kohalik spordiklubi võõrustas BK Narvat. Külalised võitsid kohtumise tulemusega 80:52.

Kergejõustik: Püssi juubelijooksu võitsid Dmitri Aristov ja Julija Kiseljova
18.09.2021

40. korda toimunud Püssi seeriajooks toimus mõnusas õhkkonnas kus auhindu said peaaegu kõik osalejad. Samuti autasustati suve jooksul Juubelijooksu väljakutse võtnud sportlasi.

Kergejõustik: Noortele käijatele Balti võistkondlikelt meistrivõistlustelt medalid
18.09.2021

Leedus Birštonases toimunud noorte (U20, U18, U16 vanuseklasside) Balti võistkondlikel meistrivõistlustel maanteekäimises võitis Eesti koondis teise koha. U18 10000 m kuld Artur Djatšuk (KJK Kalev-Sillamäe), 5000 m hõbe Polina Simonenko (KJK Atleetika), pronks Maria Ivanova (KJK Kalev-Sillamäe) ja U16 5000 m hõbe Ivan Titov (KJK Kalev-Sillamäe).

Male: Koolide võistkondlikelt meistrivõistlustelt kuld ja pronks, Aleksandr Volodinile esikoht rahvusvaheliselt turniirilt
18.09.2021

Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales saavutas 1.-6. klasside seas I koha Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool koosseisus Nadežda Pritulina, Maksim Gridin, Daniel Aalund ja Eva Dadon ning III koha Narva Pähklimäe Gümnaasium koosseisus Maksim Šilkin, Artjom Kaletin, Marta Korstin ja Tihhon Kossenko. I C'est la Vie rahvusvahelise maleturniiri Tallinnas võitis GM Aleksandr Volodin.

Jalgpall: Võõrsilt kaotused
17.09.2021

II liiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans U21 FA Tartu Kalevile tulemusega 1:2, poolaeg 0:2. Värava autoriks Arseni Kovaltšuk. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FC Elva II 0:9, poolaeg 0:4.