IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2017/2018

Judo: Tartu sügisturniirilt noortele medalid
09.10.2018

Tartus toimunud XIV rahvusvahelisel turniiril judos osales 156 noort 19 klubist Lätist, Venemaalt ja Eestist vanuses 10 kuni 14 aastat.

Jalgpall: Järve naised kaotasid võõrsil
08.10.2018

Rakveres toimunud kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Korvpall: Lüganusele esimeses voorus kaotus
08.10.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga esimeses voorus kaotas Lüganuse tulemusega 61:76 Virumaa Politsei spordiseltsile.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Paide-Türi rahvajooksu
08.10.2018

37. Paide-Türi rahvajooksu 13,6 km distantsil saavutas Luna-Aleksandra Lagoda naistest I koha, üldjärjestuses oli ta 19. 6,5 km distantsil saavutas naistest II koha Jekaterina Mirotvortseva.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale II etapp
07.10.2018

II etapi võitis Roman Abramov. Teist-kolmandat kohta jagasid Einar Vaino ja Nikolai Dunajev.

Kergejõustik: Narvas toimus südamepäeva jooks
07.10.2018

Narva Pähklimäe Terviseradadel toimunud südamepäeva jooksul oli osalejaid 86. Põhidistantsi 6 km võitsid Alekse Somov ja Alina Botstarjova. 3,3 km distantsil olid kiiremd Aleksei Jaruðkin ja Uliana Yurlova ning 1 km distantsil Arseni Pustoðnyi.

Jalgpall: Narva Transi naised olid kodus võidukad
07.10.2018

Naiste II liiga 19. voorus võitis JK Narva Trans (N) tulemusega 6:0 Põhja-Tallinna JK Volta (N).

Jalgpall: JK Järve võitis võõrsil
07.10.2018

Esiliiga B 32. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve tulemusega 4:2 Pärnu Jalgpalliklubi. Seejuures Jevgeni Novikov lõi 22 minutil omavärava seisuks 1:1, kuid 39 minutil lõi õige värava eduseisuks 2:1, millega mindi ka poolajale.

Jalgpall: Trans oli võõrsil võidukas
07.10.2018

Premium liiga 32. voorus võitis JK Narva Trans tulemusega 1:0 Pärnu JK Vaprust. Võiduvärava lõi mängu 72. minutil Dmitry Proshin. Liigatabelis on Trans jätkuvalt neljandal kohal.

Varia: Narvas toimus õhkrelva laskejooks
07.10.2018

Kokku oli osalejaid kahel erineval distantsil 55. Pikema, 2,5 km distantsi võitsid Aleksei Somov ja Natalja Skvortsova ning 1,5 km distantsi Daniil Skvortsov ja Anna Fedortseva.

Jalgpall: Sillamäele võit, Trans II kaotus
07.10.2018

II liiga 23. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Kohtla-Järve JK Järve II tulemusega 4:0 (0:0) ja on liigatabelis esikohal 53 punktiga. JK Narva Trans aga kaotas võõrsil suurelt FCI Tallinnale tulemusega 0:9 (0:2) ja on liigatabelis 6. kohal.

Kabe: Toimus Into seeriaturniiri X etapp
07.10.2018

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri X etapi võitis Aleksandr Serõn.

Korvpall: Iisaku esimeses voorus võidukas
07.10.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga esimeses voorus võitis Iisaku Narva SK Energia võistkonda tulemusega 99:83.

Jäähoki: Ka teises voorus kaotused
06.10.2018

Kohtla-Järvel kaotas HC Everest tulemusega 1:4 (0:3; 0:0; 1:1) Tallinna Kalev/Vikingule ja Narvas sealne PSK Tartu Välk 494 lisaajal tulemusega 2:3 (0:1; 1:1; 1:1).

Male: Kohtla-Järvel selgusid noortemeistrid
06.10.2018

Kohta-Järvel toimunud meistrivõistlustel kuni 10. a. noortele võitis poistest Lev Sizov 6,5 punktiga. Tüdrukutest jagasid esikohta Aleksandra Leontjeva ja Nadeþda Pritulina 6 punktiga. Ka kolmanda koha omanik Oleksandra Kuzmina kogus 6 punkti.