IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2017/2018

Vabamaadlus: Juunioride Euroopa meistrivõistlustelt 8. koht
07.08.2018

Itaalias, Roomas toimunud juunioride Euroopa meistrivõistlustel vabamaadluses saavutas parima Eesti esindajana Erik Reinbok SK Kuldkaru kehakaalus -74 kg 8. koha.

Male: Karksi Ratsu 2018 medal
07.08.2018

EV 100 malevõistluste sarja rahvusvahelisel turniiril Karksi Ratsu 2018 jagas Dmitri Petrov (SK Diagonaal) esikohta.

Võrkpall: Eesti U16 meistrivõistlustelt hõbemedal
06.08.2018

Tartu Rannakeskuses toimus noorte rannavõrkpalli EV100 Eesti meistrivõistluste viimane etapp. Tütarlaste arvestuses 9 võistkonna seas saavutas Karoliina Käen koos Ragne Rahuojaga II koha.

Petank: Eesti meistrivõistlustelt pronks
06.08.2018

Jõhvis toimunud Eesti meistrivõistlustel üksikmängus saavutas III koha Ivar Viljaste. Kohtla-Järvel toimunud Viru karika paarismängus võitsid Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland.

Veteranid: Eesti Seenioride ja Spordiveteranide Liidu 51. suvemängudelt medalid
06.08.2018

Saaremaal toimunud Eesti Seenioride ja Spordiveteranide Liidu 51. suvemängudelt 12 medalit. Kõige edukam oli M65 vanuseklassis Viktor Kruuse nelja medaliga: kuldmedalid 60 m jooksus ja paigalt kaugushüppes ning hõbemedalid kettaheites ja odaviskes.

Discgolf: Hillar Neiland Eesti meister
05.08.2018

Alutaguse ja Mäetaguse discgolfiparkides toimunud EV 100 Eesti meistrivõistlustel oli osalejaid kokku 235. Kümne osalejaga Pro Masters 50+ vanuseklassis saavutas I koha Hillar Neiland.

Jalgpall: Järve naised ja II võistkond kaotasid, Trans II mängis viiki
05.08.2018

Võõrsil peetud kohtumistes kaotas naiste II liiga 12. voorus Kohtla-Järve Järve (N) Paide Linnanaiskond Tapa (N) tulemusega 0:4, II liiga 14. voorus JK Narva Trans II mängis viiki Tallinna FC Ararat TTÜ tulemusega 1:1 ja Kohtla-Järve JK Järve II kaotas Tartu JK Welco II tulemusega 0:1.

Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 III etapp
05.08.2018

Mäetagusel sai äikesevihmahoogude vahel peetud 3vs3 III etapp, kus seekord osales kokku 10 võistkonda.

Jalgpall: Järve võitis, Sillamäe Kalev kaotas
04.08.2018

Esiliiga B 22, voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Võru FC Helios tulemusega 2:1 (1:0), kuid II liiga 14. voorus pidi Sillamäe Kalev vastu võtma suure kaotuse Maardu Linnameeskod II 0:4.

Kergejõustik: Balti U18 maavõistluselt medalid
04.08.2018

Võrus toimunud Balti U18 maavõistlusel saavutas Grigori Velikanov kolmikhüppes tulemusega 13.95 I koha ja Pippi-Lotta Enok 4x400 m segateatejooksus teise koha. 3000 m jooksus oli Luna-Aleksandra Lagoda kolmas.

Jalgpall: Trans kaotas kodus
04.08.2018

Premium liiga 21. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:2. Trans läks mängu juhtima 1:0, kuid poolaja lisaminutil Paide viigistas.

Orienteerumine: Urmas Sulaoja võitis Tallinna Orienteerumisnädalal esikoha
02.08.2018

Rahvusvahelisel võistlusel Tallinna Orienteerumisnädal toimus seekord kolm võistlust: sprint Tallinnas Rotermanni kvartalis, lühirada ja tavarada (100KP jooks) Kõrvemaal Pikknõmmel. Võitjad selgitati kolme võistluspäeva kokkuvõttes.

Võrkpall: Suvevolle on selleks aastaks lõppenud
02.08.2018

Naiste arvestuses saavutas vabariigis III koha Mirjam Vinkler 104 punktiga, kes Jõhvis saavutas üldvõidu. Esikümnesse mahtus veel Sofja Žuravljova 92 punktiga, kes oli 8. Nemad kahekesi osalesid ka kõikidel etappidel. Meestest oli Jõhvis parim Kristjan Palm 78 punktiga (osales ainult 6 etapil), kes eelmisel aastal oli üldvõitja nii Jõhvis kui vabariigis (nüüd 33).

Rulluisutamine: VIDEO! Selgusid maakonna meistrid
01.08.2018

Pannjärvel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused rulluisutamises ja - suusatamises.

Triatlon: Kõrvemaa noorteduatlonilt II koht
31.07.2018

Andero Virkebau Jõhvist (Treeningpartner, Eviko noortetiim, sündinud 2007) saavutas Kõrvemaal noorte duatlonil kuni M18 vanuseklassis II koha.