IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Korvpallihooaeg 2016/2017
Suusakalender 2017

Kabe: Võitis Afanasjev
15.04.2017

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas tugevakoosseisuline kabeklubi Into 15 aasta juubeliturniir vene kabes mille võitis Artjom Afanasjev.

Jalgpall: Narva Trans alistas Nõmme Kalju
15.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 6. vooru viimases kohtumises alistas Narva Trans kodus Nõmme Kalju 1:0.

Korvpall: Remeks/Enteh võitis avavaatuse, Energia SK teise liiga
15.04.2017

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistlustel peeti laupäeval kaks kohtumist.

Jalgpall: Kalev tuli Tartust punktiga
14.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuuendas voorus viigistas Sillamäe Kalev Tartus sealse Tammekaga 1:1.

Jalgpall: Karikavõistluste poolfinaalid: FCI Tallinn - Narva United, Tammeka - Paide
13.04.2017

Eesti jalgpallikarikavõistluste 2016/2017 poolfinaalis võõrustab FCI Tallinn koduväljakul II liiga meeskonda Narva United FC, teises poolfinaalis on vastamisi Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskond.

Jalgpall: Narva United FC pääses karikavõistlustel poolfinaali
12.04.2017

Narva United FC tuli kevadel Eesti meistriks saalijalgpallis. Eesti meistrivõistlustel murujalgpallis mängitakse tugevuselt neljandas liigas, kuid see ei takistanud narvalasi karikavõistlustel jõudmast nelja parema hulka.

Discgolf: Täna algavad nädalamängud
12.04.2017

Täna, 12. aprillil peetakse Illukal esimene discgolfi nädalamängude sarja etapp. Sari lõpeb 1. oktoobril.

Suusatamine: Mannima sai Worldloppeti sarja kokkuvõttes neljanda koha
09.04.2017

Venemaal peetud Ugra suusamaratoniga tõmmati joon alla tänavusele Worldloppeti sarjale, Tatjana Mannima lõpetas naiste arvestuses neljanda kohaga.

Sulgpall: Kolmandal etapil edukaimad Luuk ja Kask
09.04.2017

Eesti Pagari ja Jõhvi spordikooli auhindadele toimuva 13. Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse kolmandal etapil olid kahe esikohaga edukamad Kati Kask ja Aime Luuk.

Korvpall: Iisaku Peetri Pizza kaitses esikohta
09.04.2017

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga võitis teist hooaega järjest Iisaku Peetri Pizza.

Ammulaskmine: Arvi Eek tuli kahekordseks maailmameistriks
08.04.2017

Austraalias toimunud 8. ammulaskmise maailmameistrivõistlustel kuulus Arvi Eek kulla saanud Eesti võistkonda ja saavutas ka individuaalse meistritiitli.

Kabe: Jõhvi meistriks tuli Velbaum
08.04.2017

Laupäeval toimusid Jõhvi seltsimajas Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused välkkabes. Väga tasavägiselt kulgenud võistlusesl kogusid Vello Velbaum, Aleksandr Serõn ja Heino Int võrdselt 10 punkti, koefitsentide süsteem reastas nad eelpool toodud järjekorras.

Jalgpall: Tallinnas punkte ei saadud
08.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste viiendas voorus kaotasid Ida-Virumaa meeskonnad Tallinnas.

Discgolf: Parimat tulemust näitas Marko Viimsalu
08.04.2017

Mäetaguse 25. sünnipäevale pühendatud discgolfiturniiril sai parima tulemuse Marko Viimsalu.

Kergejõustik: Jooksjate võistlushooaeg algas Mäetagusel
08.04.2017

Ida-Virumaa jooksjate võistlushooaeg algas esmakordselt Mäetagusel toimunud kahe mõisa jooksuga.