IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2018/2019

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale II koht
13.04.2019

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa poolfinaalis Keila KK tulemusega 80:65, kuid finaalis pidi tunnistama Kadrina Karud paremust 87:112. Järgmisel hooajal mängivad nii Kadrina Karud kui KK HITO/BC Karjamaa Saku I liigas.

Orienteerumine: Mihkel Nahkur tuli Tallinna meistriks
11.04.2019

Üle saja orienteeruja osales 10. aprilli öösel Merimetsal toimunud Tallinna meistrivõistlustel öises orienteerumises. Edukalt esinesid Jõhvika klubi orienteerujad võistlusklassis M60, kus Mihkel Nahkur võitis kuldmedali ja Jüri Rokko pronksmedali.

Orienteerumine: Edukas hooaja algus Jõhvika orienteerujatele
11.04.2019

Orienteerumisjooksu hooaja avavõistluseks Eestis on juba aastaid Võru klubi poolt korraldatav Karjalaskevõistlus, mis tänavu toimus möödunud nädalavahetusel Võru vallas Umbsaares. Samas võisteldi teisel päeval Lihavõtte lühirajal. Suviselt sooja ja päikesepaistelist ilma nautisid ligi 300 orienteerumissõpra üle Eesti.

Korvpall: RHKK/Experline mängib 5.-6. kohale
11.04.2019

Saku II liiga play-offis võitis RHKK/Expertline KK Viimsi /Kesklinna KK tulemusega 88:78 ja kohtub nüüd 5.-6. kohale Terminal Oil võistkonnaga.

Discgolf: Ida-Virumaa nädalamängude esimene etapp juba täna
10.04.2019

DiscSport.ee Ida-Viru nädalamängud 2019 algavad juba täna Kiiklas algusega kell 18.00.

Korvpall: Saku II liiga finaalturniir Jõhvi Spordihallis
10.04.2019

12.-13. arpillil toimub Jõhvi Spordihallis KK HITO/BC Karjamaa osalusel Saku II liiga finaalturniir.

Võrkpall: Võrkpallureid oodatakse turniirile
10.04.2019

19. aprillil toimub Lähte Spordihoones 57. Alexander Cup, millega tähistatakse Eesti võrkpalli 100. sünnipäeva. Eelregistreerimine 15. aprillini.

Judo: Tartust noortele medalid
09.04.2019

Tartus toimunud Zen Kevadturniiril saavutasid I koha Amir Alikhanov -34 kg U10P (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) ja Jegor Jelufimov -42 kg U12P (SK Energia/Buffen-do).

Taekwon-Do: Inga Palule Euroopa meistrivõistlustelt pronks
09.04.2019

Itaalias, Riminis toimunud Euroopa meistrivõistlustel taekwondos saavutas Inga Palu täiskasvanute kategoorias sparring kuni 62 kg III koha.

Male: Kohtla-Järvel toimus XXII traditsiooniline noorte kiirmaleturniir
08.04.2019

Kohtla-Järve Vene Gümnaasiumis toimunud turniir oli ühtlasi ka Eesti noorte lahtisteks meistrivõistlusteks. A-turniiri parimad ida-Virumaalt olid Arina Poluetkova (Narva SK Maletäht) II koht ja Daniil Ovsjannikov (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) 4. koht.

Jalgpall: JK Järve võitis kodus
07.04.2019

Ahtmes toimunud kohtumises võitis Kohtla-Järve JK Järve esiliiga 5. voorus Tartu JK Welco tulemusega 2:1 (1:0).

Jäähoki: Narva PSK karikavõistluste teine
07.04.2019

Coolbet Hokiliiga karikavõistluste finaalis kaotas Narva PSK ka kolmanda kohtumise Eesti meistrile Tartu Välk 494 tulemusega 5:9 (1:4; 3:2; 1:3) ja saavutas sellega II koha.

Petank: Vokas toimus karikavõistluste 15. etapp
07.04.2019

Voka II sisekarikavõistluste 15. etapil oli võidukas duo Ene Tokman ja Johannes Neiland. Etapil oli osalejaid 29.

Jalgpall: Trans mängis võõrsil viiki
06.04.2019

Premium liiga 5. voorus mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Paide Linnameeskonnaga.

Korvpall: BC Narva võitis võõrsil
06.04.2019

Saku II liiga 9.-16. kohamängudel võitis BC Narva Orissaare Träxi võistkonda tulemusega 73:69 ja kohtub nüüd 9.-10. kohale TTÜ Korvpallikooliga.