IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee

Lauatennis: Narvas toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused lauatennises
23.10.2017

Enamus auhinnalisi kohti läks Narva sportlastele.

Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK esimene kaotus
22.10.2017

Reinar Halliku KK/Jõhvi SK kaotas Saku II liigas tasavägise kohtumise kodus Rakvere SK Tarvas tulemusega 61:74.

Male: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused täiskasvanutele ja noortele
22.10.2017

Täiskasvanutest oli parim Ida-Virumaa esindaja Andrei Skladtšikov, kes saavutas II koha. Noortest olid idavirulastest parimad Narva SK Maletäht esindajad: U14 vanuseklassis esimene Aleksei Ganjukov, U12 vanuseklassis teine Vlad Protassov, U10 poistest kolmas Robert Rodin ja tüdrukutest jäi jagama teist-kolmandat kohta Ksenia Ivanova.

Jalgpall: JK Järve kaotas kodus
22.10.2017

Esiliiga B 34. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 0:2.

Orienteerumine: Toimus Jõhvika maraton
22.10.2017

Erinevatel radadel oli osalejaid kokku 56. 14,3 km ja 27 kontrollpunktiga rajal näitas idavirulastest parimat aega Andrei Semenkov.

Jalgpall: Sillamäele võit
21.10.2017

Eesti meistriliiga 34. voorus võitis JK Sillamäe Kalev FCI Tallinna võistkonda 1:0.

Lauatennis: 6. etapi võitis Anna Romanenko
21.10.2017

VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga 6. etapil oli osalejaid 23. Parim veteran oli Kulno Lehismets.

Jalgpall: Trans kaotas suurelt
20.10.2017

Eesti meistriliiga 34. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FC Florale tulemusega 0:7.

Jalgpall: Sillamäe U21 võitis võõrsil
19.10.2017

Esiliiga B 34. voorus võitis JK Sillamäe Kalev U21 Raasiku FC Joker võistkonda tulemusega 4:0.

Mõttesport: Esimese etapi võitis Kaare võistkond
19.10.2017

Mäetagusel alustati mälumängu 15. hooajaga. Esimesel etapil osales kümme võistkonda.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Rae Run sügisjooksu
16.10.2017

Lastejooksudel osales 135, põhijooksus 115 ning lisaks 10 teatejooksu tiimi. Naistest oli kiireim Luna-Aleksandra Lagoda, kes võistles noorteklassis.

Taekwon-Do: Nikolai Grinin parim treener
16.10.2017

Ahtme spordihallis toimusid Eesti karikavõistlused ja 11. Kohtla-Järve meistrivõistlused taekwon-dos, millest võttis osa 154 sportlast nii Eestist kui välismaalt.

Petank: Hooaja lõpuvõistluse võitis Elmo Lageda
16.10.2017

Kohtla-Järvel toimunud petanki hooaja lõpuvõistluse (pliks-plaks) üksikmängus osales 19 petankerit. Teise koha saavutas Svetlana Veski ja kolmanda koha Ülo Piik.

Varia: Eesti Kultuurkapital kuulutab välja kultuuripreemia „Kultuuripärl“ kandidaatide esitamise Ida-Viru maakonnas
16.10.2017

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 20. november 2017.

Kergejõustik: Eesti murmaajooksu karikavõistlustelt Ida-Virumaale kaks kuldmedalit
15.10.2017

T U16 vanuseklassis võitis 2 km distantsi Jekaterina Mirotvortseva ja T U18 vanuseklassis 3 km distantsi Saina Mamedova - mõlemad KJK Sillamäe Kalev.