IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2019/2020

Jalgpall: Transile teine võit
11.07.2020

Premium liiga 12. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolajale mindi 0:0 viigiseisus. Võiduvärava lõi 72. mänguminutil Aleksandr Zakarliuka. 10 minutit enne mängu lõppu jäädi ka vähemusse kui teise kollase kaardi sai Maksim Tšerezov.

Petank: Toimusid Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele
10.07.2020

Kohtla-Järve meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Oskar Sepp,Jaan Sepp, Henri Mitt, kes alistas põnevas finaalis trio Matti Vinni, Kaspar Mänd, Kenneth Muusikus tulemusega 13:11.

Orienteerumine: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused rattaorienteerumises
10.07.2020

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel rattaorienteerumises jäeti võidud koju ainult 13KP 5,65 km rajal N21 vanuseklassis Greta-Maria Pisarev ja 9KP 3,83 km rajal NM16 vanuseklassis Jolan Aas ja Sven-Andres Niglas ning N50 vanuseklassis Helen Mast.

Discgolf: Toimus Ida-Virumaa nädalamängu Kuremäe etapp
09.07.2020

Ida-Virumaa nädalamängu 8. etapil oli kohal maksimaalne arv osalejaid ehk 45. Edasijõudnute klassi võitis Timo Juursalu tulemusega -13, harrastajate klassis läks esikoht jagamisele kahe mängija vahel - Janno Poom ja Tarmo Hütt tulemusega -5, algajate klassi võitis Priit Teelahk tulemusega 0.

Rulluisutamine: Toimus Ida-Virumaa rullisarja II etapp
09.07.2020

Narva Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel toimunud Ida-Virumaa rullisarja II etapil jäi rulluisutamises ainult üks esikoht kodumaakonda, seevastu rullsuusatamises olid kõikidel distantsidel kiiremad meie maakonna esindajad.

Jalgpall: Transile esimene võit sellel hooajal
08.07.2020

Seni kolme viigiga leppima pidanud JK Narva Trans võitis kodus Premium liiga 11. voorus Paide Linnameeskonda tulemusega 1:0. Värava lõi esimese poolaja 20. mängiminutil Chinedu Charles Geoffrey.

Kergejõustik: Rakveres joosti Eesti staadionijooksusarja I etapp
08.07.2020

Eesti staadionijooksusarja Rakvere etapil oli Deniss Šalkauskas 1500 m jooksus U23 vanuseklassis esimene ajaga 4.02,59, üldjärjestuses lõpetas ta kaheksandana.

Võrkpall: Toimus suvevolle 5. etapp (lisatud pildid)
08.07.2020

Suvevolle 5. etapil oli kohal kuus võistkonda. Naistest saavutas I koha Sofja Žuravljova võistkond, kus mängisid veel Ave Uustalu, Kirsti Hindreus ja Tiia Klaas. Meestest võidutses Karl Liiva võistkond, kuhu kuulusid veel Taavi Põllu, Indrek Ojasoo ja Roman Urbanovitš.

Kergejõustik: KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sarja IV etapilt esikoht
08.07.2020

Tartus Tamme staadionil toimunud KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sarja IV etapil saavutas Deniss Šalkauskas 800 m jooksus esikoha ajaga 1.55,08, mis jääb aga alla tema enda isiklikule rekordile 1.52,16 ligi 3 sekundit, mille ta jooksis Bauhaus Galal Mannheimis 02.07.2017.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 8. etapp
07.07.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 8. etapil oli kohal 45 mängijat. Edasijõudnudtest oli parim Tõnis Põld -1, harrastajatest Egert Hütt -1, alustajatest Karl Pill +4. CTP parim oli Tarmo Hütt. Puulisisese CTP finaalmängu võitis Külli Stroo, kes edestas finaalis Kuldar Lullat.

Jalgpall: Peeti II liiga 9. vooru kohtumised
07.07.2020

Kohtla-Järve JK Järve U21 alistas koduväljakul JK Sillamäe Kalev tulemusega 3:1, poolaeg 2:1, JK Narva Trans U21 võõrsil Tartu JK Tammeka III 6:2, poolaeg 2:1.

Rulluisutamine: Filter Rullituuri 1. etapilt III koht
06.07.2020

Elvas toimunud Filter Rullituuri 1. etapil saavutas Sirje Nurgamaa 42 km distantsil N40 vanuseklassis III koha. Üldjärjestuses oli ta 21 võistleja seas 10.

Laskmine: Suurepärane medalisaak Narva laskuritele Eesti meistrivõistlustelt
06.07.2020

Elvas peetud Eesti meistrivõistlustel laskmises tõid Narva laskurid koju 7 individuaalset ja 4 võistkondlikku kuldmedalit, 5 individuaalset ja ühe hõbemedali ning 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku pronksmedalit.

Discgolf: Alutaguse vallas selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid
06.07.2020

Harrastajate meistrivõistlustel discgolfis toimus eile viimane finaalide päev, kus selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid 2020. MA2 divisjonis võidutses Siim Sinikalda (161 viset), MA3 divisjonis esimese koha viis Hiiumaale Madis Aal (169 viset), MA4 divisjonis, kus esimesele kohale tuli Jüri Karus (168 viset), naistest võttis võidu Maria Liivamägi (202 viset).

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
06.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Daniil Snurov Tallinna maleakadeemiast "Vabaettur". Parim SK Diagonaal esindaja oli Boris Zaytsev.