IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee

Kergejõustik: Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused
16.01.2019

Kolm alavõitu saavutas Valerija Zabavnikova TU18 vanuseklassis (kaugus, kõrgus, 50m) PSK Narvic ja Viktor Morozov PU16 vanuseklassis (kaugus, kolmik, 50m) KJK Atleetika.

Kabe: Minister Janek Mäggi simultaan oli edukas
15.01.2019

Kokku oli kabehuvilisi kohale tulnud 26. Minister kaotas ühe partii Sergey Novikovile, tehes eduseisus vea. Viiki mängisid ministriga Uljana Levitskaja, Otto Luberg, Aivar Järvpõld, Alexey Strekach ja Vassili Kotov.

Kreeka-rooma maadlus: Avo Talpase kehakaalu võit jäeti Eestisse
15.01.2019

Avo Talpase kehakaalus oli võistlejaid kõige rohkem - 8. Võitis Andreas Välis/Audentes MK Juhan. Teise koha saavutas Jevgenijs Kolcovs Liepaja ja kolmanda Uku Leitham Korrus3.

Suusatamine: Eesti meistrivõistlustelt kolm auhinnalist kohta
14.01.2019

Tehvandi Spordikeskuses toimunud Eesti meistrivõistlustel saavutas Aveli Uustalu klassikaspindis U20 vanuseklassis III koha, Vane Vähk M20 vanuseklassis II koha ja 10km vabatehnika distantsil M18 vanuseklassis Danny-Rocco Anton III koha.

Ujumine: Joonas Niine pälvis parima meesjuuniori tiitli
14.01.2019

Eesti Ujumisliit tunnistas 2018. a. parimaks meesjuunioriks Spordiklubi Aktiiv ujuja Joonas Niine.

Korvpall: BC Narvale suureskooriline võit
14.01.2019

Saku II liigas võitis BC Narva Valgamaa Kutseõppekeskust tulemusega 114:50.

Kergejõustik: Pippi-Lotta Enok Eesti U18 vanuseklassi meister viievõistluses
13.01.2019

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok (treener Liivi Eerik) U18 vanuseklassis I koha, kogudes viie alaga 3879 punkti. Ta võitis 60m tõkkejooksu, kuulitõuke ja kaugushüppe. 800m oli ta neljas ja kõrgushüppes viies.

Tõstmine: Spordiklubi EDU tõstjad edukad Tartumaal
13.01.2019

Kõrvekülas toimunud Tartumaa meistrivõistlustel saavutasid Viktor Vikulov -73kg ja Leon Kann -81kg kehakaalus I koha. Samas peetud Kalev Pensa mälestusvõistlustel oli Emely Raud U14 vanuseklassis esimene ja Sinclairi punktisüsteemi järgi teine.

Jalgpall: Narva United oli kodus võidukas
13.01.2019

Betsafe saaliliiga 10. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Maksimumi tulemusega 9:3, poolaeg võideti 2:0.

Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kaks kohtumist
13.01.2019

Lüganuse võitis Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi tulemusega 62:50 ja Narva SK Energia BC Karjamaad tulemusega 85:75.

Korvpall: Ida-Virumaa võistkonnad võidukad
11.01.2019

Saku II liigas võõrsil peetud kohtumistes võitis RHKK/Expertline Eesti Maaülikool/ülenurme võistkonda tulemusega 62:60 ja KK HITO/BC Karjamaa TÜ/Kuremaad tulemusega 87:75.

Varia: Info klubidele, treeneritele, sportlastele
10.01.2019

Terviseuuringud.ee osaleb Eesti Haigekassa rahastatud ennetusprojektis “Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks”.

Suusatamine: Toimus Alutaguse Kommipommi suusasarja I etapp ja Argipäeva suusaõhtute II etapp
10.01.2019

Osalejaid oli 104. 1km kiiremad: Ander Janno KF Suusaklubist ja Anette Ahu Alutaguse Suusaklubist; 2km kiiremad: Jevgeni Vološin Narva FIRN ja Herta Rajas Alutaguse Suusaklubist; 3km kiiremad: Aleksei Leonov Äkke SUKL ja Hedvig Altmäe KF Suusaklubist; 6km kiiremad: Holger Altmäe KF Suusaklubist ja Sofija Balabanova Äkke SUKL; 9km kiireim oli Tomas Kaurson Kiviõli SUKL, kes võitis ka vahefiniši.

Suusatamine: Toimus Alexela Hawaii Expressi noorte suusasarja II etapp
09.01.2019

Jõulumäel toimunud klassikadistantsidel osales 21 Alutaguse Suusaklubi noort suusatajat. Esikoha saavutas N11 vanuseklassis Anette Ahu ja teise koha N12 vanuseklassis Herta Rajas.

Petank: Kohtla-Järvel toimus Ida-Virumaa masters 3. etapp üksikmängus
07.01.2019

Osales 9 võistlejat. Mängiti šveitsi süsteemis 4 vooru ja karikas. Võitis Ivar Viljaste, kes võitis finaalis Vladimir Ogneštšikovi.