Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans viigistas Floraga ja kindlustas pronksi

29.10.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga eelviimases voorus mängis Narva Trans võõrsil 1:1 viiki Tallinna FC Floraga ja sellega tagas Trans endale kolmanda koha.

Meistriliiga XXXV vooru mängud. Laupäev, 29. oktoober

29. oktoober kell 14:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - NARVA JK TRANS  1:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 76. pen. Valeri Minkenen - 15. Maksim Gruznov
Hoiatused: 47., 65. Henri Anier - 66. Dmitry Vyalchinov, 68. Maksim Bazjukin, 71. Sergei Kazakov, 75. Aleksandrs Abramenko, 77. Viktor Plotnikov
Eemaldamine: 65. Henri Anier

FC Flora: 12-Orgla, 5-Peitre, 10-Mošnikov (90.+4. 25-Frolov), 19-Kams, 41-Minkenen, 4-Jahhimovitš, 32-Midtgarden (57. 49-Beglarišvili), 6-Mets, 16-Jürgenson, 14-Henri Anier, 8-Hannes Anier (46. 7-Herrem).
Varus: 1-Pedõk, 22-Baranov, 25-Frolov, 49-Beglarišvili, 7-Herrem, 20-Dupikov, 2-Kukebal.

JK Trans: 1-Vyalchinov, 14-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 4-Ovsjannikov, 5-Kazakov, 10-Abramenko, 21-Bazjukin (69. 7-Bezykornovas), 11-Leontovitš (64. 12-Plotnikov), 8-Cekulajevs, 9-Gruznov (46. 18-Kulik).
Varus: 33-Godenov, 18-Kulik, 7-Bezykornovas, 12-Plotnikov, 22-Kutuzov, 16-Šiškin.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 275
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Jaanus Nilp


29. oktoober kell 14:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - TARTU JK TAMMEKA  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 43. Kaarel Kiidron, 55. Alar Alve
Hoiatused: 55. Märt Kluge - 76. Siim Tenno

FC Kuressaare: 1-Pikker, 3-Saar, 4-Kluge, 13-Rauno Reiman, 8-Pajunurm (79. 14-Jäger), 23-Luup (77. 18-Aljas), 19-Trasberg, 25-Viira, 39-Valmas, 9-Pukk, 10-Ilves (63. 26-Kivi).
Varus: 26-Kivi, 5-T.E. Kaljo, 18-Aljas, 6-Pohlak, 17-Randmann, 14-Jäger.

JK Tammeka: 16-Toom, 23-Valtna, 3-Kiidron, 4-Roops, 10-Kallandi, 7-Tenno, 13-Laabus, 99-Prosa (61. 21-Saks), 9-Torop, 32-Tamm (46. 17-Laas), 12-Alve.
Varus: 31-Kutter, 21-Saks, 17-Laas.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 138
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Marek Lillmaa


29. oktoober kell 14:00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TALLINNA FC LEVADIA  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 25., 74. Igor Subbotin
Hoiatused: 57. Evaldas Užkuraitis, 63. Eimantas Valaitis, 88. Sergey Mironov, 83. Romans Gladilins - 28. Maksim Podholjuzin, 76. Marek Kaljumäe
63. minutil tõrjus Mihhail Starodubtsev Janar Toometi löödud penalti

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 11-Andrejev, 3-Valaitis, 25-Gladilins, 27-Aleksejev, 33-Užkuraitis (67. 12-Dudarev), 77-Kruša, 13-Mironov, 23-Paponov, 7-Hejret, 14-Nikulin (56. 8-Dmitrijev).
Varus: 16-Levizi, 2-Cherkasov, 8-Dmitrijev, 12-Dudarev, 21-Aleksandrov.

FC Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 4-Morozov, 2-Kalimullin, 14-Kulinitš, 20-Pebre (70. 18-Taar), 23-Kaljumäe, 24-Novikov, 28-Subbotin, 15-Toomet (80. 3-Artjunin), 5-Leitan.
Varus: 30-Matrossov, 7-Volodin, 8-Nahk, 18-Taar, 3-Artjunin.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 95
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Maikel Mikson


29. oktoober kell 14:00 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - NÕMME JK KALJU  0:7 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 30. Hidetoshi Wakui, 36., 60. Tarmo Neemelo, 53. Eino Puri, 62. Alo Bärengub, 73. ov. Aleksandr Kirpu, 88. Kouakou Fabrice Elysee Kouadio
Hoiatused: 41. Deniss Kovtun, 61. Aleksandr Kirpu - 61. Oliver Konsa

FC Ajax: 16-Boldõrev (79. 1-Mamutov), 17-Dugan, 91-Gerassimov (46. 8-Orlov), 4-J. Kirpu, 2-Kovtun, 21-Ljahhovetski, 3-A. Kirpu, 11-Starodub, 19-Mussajev, 99-Jarjomenko (75. 5-Struzkin), 10-Tasso.
Varus: 1-Mamutov, 8-Orlov, 5-Struzkin, 97-Plotnikov, 7-Gaidajenko.

JK Kalju: 69-Kütt, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 28-Bianchi, 18-Terehhov, 10-Konsa (66. 12-Tšegodajev), 7-Puri, 75-Wakui (72. 25-Vnukov), 99-Neemelo, 11-Viikmäe (70. 19-Kouadio).
Varus: 1-Savitski, 12-Tšegodajev, 25-Vnukov, 19-Kouadio.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja


29. oktoober kell 14:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - FC VILJANDI  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 36. Martin Ustaal, 56. Rauno Kald
Hoiatused: 44. Markus Holst, 46. Rauno Kööp - 60., 61. Bert Klemmer
Eemaldamine: 61. Bert Klemmer

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 3-Tubarik, 18-Allas, 23-Lomp, 2-Holst, 8-Kõll, 16-Ustaal (78. 22-U. Rooba), 4-Kööp (78. 20-Stepanjan), 10-Tikenberg, 7-Kald (71. 12-Kõrtsmik).
Varus: 20-Stepanjan, 12-Kõrtsmik, 22-U. Rooba.

FC Viljandi: 1-Ventsel, 5-Sillaste, 4-Indermitte, 22-Tutk, 15-Liivamägi, 8-Sinilaid, 21-Junolainen (75. 11-Vassiljev), 16-Ottis (71. 77-Lätt), 10-Mööl, 17-Veis (75. 26-Laht), 23-Klemmer.
Varus: 12-Randväli, 77-Lätt, 26-Laht, 11-Vassiljev, 45-Munskind, 6-Kekišev.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 112
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Marko Leevand, Dmitri Vinogradov

Meistriliiga tabel 29. oktoobri seisuga:
1  Tallinna FC Flora  34  24  8  2  92:22  80
2  Nõmme JK Kalju  35  24  7  4  81:21  79
3  Narva JK Trans  35  22  7  6  105:26  73
4  Tallinna FC Levadia  35  20  10  5  72:25  70
5  JK Sillamäe Kalev  35  16  3  16  74:57  51
6  Paide Linnameeskond  35  12  6  17  38:50  42
7  Tartu JK Tammeka  35  10  6  19  48:75  36
8  FC Viljandi  34  8  6  20  35:61  30
9  FC Kuressaare  35  7  5  23  28:64  26
10  Lasnamäe FC Ajax  35  0  4  31  11:183  4

Väravalööjate edetabeli tipp 29. oktoobri seisuga: 
45 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
22 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)
20 - Henri Anier (Tallinna FC Flora)
20 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
18 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
16 - Kristen Viikmäe (Nõmme JK Kalju)
16 - Maksim Gruznov (Narva JK Trans)

Meeskondade kõik väravalööjad 29. oktoobri seisuga:
NARVA JK TRANS (105)
Aleksandrs Cekulajevs 45, Maksim Gruznov 16, Marius Bezykornovas 13, Anton Epikhin 6, Sergei Leontovitš 4, Vladislav Fjodorov 3, Erik Grigorjev 3, Maksim Bazjukin 3, Aleksandr Tarassenkov 3, Aleksandr Kulik 2, Viktor Plotnikov 1, Sergei Kazakov 1, Tomas Rimas 1, Aleksandrs Abramenko 1
omaväravad: Kaspar Kaldoja (Tammeka), Mait Nõmme (Paide LM), Joel Indermitte (FC Viljandi)
TALLINNA FC FLORA (92)
Henri Anier 20, Zakaria Beglarišvili 11, Alo Dupikov 7, Hannes Anier 7, Nikolai Mašitšev 7, Valeri Minkenen 7, Sergei Mošnikov 6, Gert Kams 4, Siim Luts 3, Karl Palatu 3, Andre Frolov 3, Markus Jürgenson 2, Sander Post 1, Nikita Baranov 1, Rauno Alliku 1, Karol Mets 1, Erik Midtgarden 1, Meelis Peitre 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Karl-Eerik Luigend 1, Geir Andre Herrem 1
omaväravad: Aleksandr Starodub, Jevgeni Romanov (FC Ajax), Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)
NÕMME JK KALJU (81)
Tarmo Neemelo 22, Kristen Viikmäe 16, Juri Jevdokimov 15, Hidetoshi Wakui 7, Alain Garcia Gutierrez 4, Oliver Konsa 3, Eino Puri 3, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Ken Kallaste 2, Alo Bärengrub 2, Sergei Terehhov 1, Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 1
omaväravad: Deniss Kovtun (FC Ajax), Teet Allas (Paide LM), Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
JK SILLAMÄE KALEV (74)
Alexey Alekseev 14, Alexander Nikulin 12, Artjom Dmitrijev 9, Maksim Paponov 6, Sergei Vihrov 6, Roman Nesterovski 5, Jakub Hejret 4, Gediminas Kruša 4, Ilja Monakov 3, Pavel Aleksejev 2, Aleksandr Kulik 2, Kirill Novikov 2, Eimantas Valaitis 2, Igor Dudarev 1, Sergey Mironov 1
omavärav: Sander Viira (FC Kuressaare)
TALLINNA FC LEVADIA (72)
Vitali Leitan 20, Igor Subbotin 8, Konstantin Nahk 8, Janar Toomet 7, Nikita Kolyaev 6, Valerijus Mižigurskis 4, Taijo Teniste 4, Trevor Elhi 4, Aleksandr Volodin 2, Povilas Šarunas 1, Andrei Kalimullin 1, Jevgeni Novikov 1, Maksim Podholjuzin 1, Hindrek Ojamaa 1, Artjom Artjunin 1, Albert Taar 1
omaväravad: Karol Mets (FC Flora), Markus Mats Lellsaar (Paide LM)
TARTU JK TAMMEKA (48)
Albert Prosa 18, Heiko Tamm 6, Alar Alve 6, Martin Haljak 5, Marko Sonn 3, Kaarel Kiidron 3, Kaarel Torop 2, Siim Roops 2, Kaspar Kaldoja 1, Artur Pikk 1, Siim Tenno 1
PAIDE LINNAMEESKOND (38)
Tiit Tikenberg 9, Timo Lomp 4, Mait Nõmme 4, Rauno Kööp 3, Ats Sillaste 2, Carl Tubarik 2, Ervin Kõll 2, Lauri Ellram 2, Martin Ustaal 2, Janek Kalda 1, Andre Mägi 1, Rene Puhke 1, Alen Stepanjan 1, Christian Kõrtsmik 1, Teet Allas 1, Rauno Kald 1
omavärav: Kaarel Kiidron (Tartu JK Tammeka)
FC VILJANDI (35)
Andrei Veis 5, Karl Mööl 5, Joel Indermitte 4, Erkki Junolainen 4, Sander Sinilaid 3, Aleksandr Kulatšenko 3, Rasmus Munskind 2, Jaan Leimann 2, Stanislav Goldberg 2, Rauno Tutk 1, Marten Mütt 1, Bert Klemmer 1
omaväravad: Igor Morozov (FC Levadia), Jevgeni Romanov (FC Ajax)
FC KURESSAARE (28)
Martti Pukk 8, Andre Ilves 6, Elari Valmas 5, Kaarel Saar 2, Märten Pajunurm 2, Madis Lange 1, Amor Luup 1, Urmas Rajaver 1, Kristen Mere 1, Märt Kluge 1
LASNAMÄE FC AJAX (11)
Sergei Tasso 5, Aleks Mones 2, Juri Gaidajenko 2, Vladimir Ljahhovetski 1
omavärav: Sami-Sander Kivi (FC Kuressaare)

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles