Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kaks 0:2 kaotust

22.10.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 34.voorus kaotasid nii Narva Trans kui ka Sillamäe Kalev 0:2.

Meistriliiga XXXIV vooru mängud. Laupäev, 22. oktoober

22. oktoober kell 14:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - LASNAMÄE FC AJAX  8:0 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 21. Sander Sinilaid, 25., 68. Karl Mööl, 37. Joel Indermitte, 58. Andrei Veis, 73. Bert Klemmer, 85., 87. Erkki Junolainen
Hoiatused: 29. Boriss Dugan, 36. Sergei Jarjomenko, 39. Šamil Mussajev, 90.+1. Dzmitry Papichyts

FC Viljandi: 1-Ventsel, 23-Klemmer, 22-Tutk, 77-Lätt, 15-Liivamägi (64. 21-Junolainen), 8-Sinilaid, 10-Mööl, 4-Indermitte (64. 11-Vassiljev), 16-Ottis (71. 45-Munskind), 17-Veis, 26-Laht.
Varus: 12-Randväli, 11-Vassiljev, 18-Lepik, 21-Junolainen, 45-Munskind, 6-Kekišev.

FC Ajax: 1-Mamutov, 4-J. Kirpu, 15-Romanov, 2-Kovtun, 21-Ljahhovetski, 22-Papichyts, 11-Starodub, 19-Mussajev (57. 5-Struzkin), 91-Gerassimov, 9-Plotnikov (24. 3-Jarjomenko), 17-Dugan (53. 18-Orlov).
Varus: 71-Boldõrev, 18-Orlov, 5-Staruzkin, 10-Tasso, 7-Ivanov, 3-Jarjomenko.

Mänguolud: +8, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Dmitri Vinogradov


22. oktoober kell 14:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC LEVADIA  0:2 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 16. Janar Toomet, 37. Vitali Leitan
Hoiatused: 61. Aleksandr Tarassenkov - 54. Marek Kaljumäe, 70. Andero Pebre

JK Trans: 33-Godenov, 4-Ovsjannikov, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 10-Abramenko (43. 5-Kazakov), 18-Kulik, 17-Tarassenkov (64. 11-Leontovitš), 21-Bazjukin, 7-Bezykornovas (43. 9-Gruznov), 8-Cekulajevs.
Varus: 9-Gruznov,5-Kazakov, 22-Kutuzov, 11-Leontovitš.

FC Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 4-Morozov, 2-Kalimullin, 19-Kulinitš, 20-Pebre (79. 25-Elhi), 23-Kaljumäe, 24-Novikov, 28-Subbotin, 15-Toomet, 5-Leitan.
Varus: 30-Matrossov, 10-Martõnov, 18-Taar, 25-Elhi, 3-Artjunin.

Mänguolud: +7, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Raul Kaivoja


22. oktoober kell 14:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - FC KURESSAARE  3:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 44. Juri Jevdokimov, 49. Tarmo Neemelo, 88. Hidetoshi Wakui
Hoiatus: 3. Juri Jevdokimov

JK Kalju: 69-Kütt, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 3-Koogas (37. 18-Terehhov), 23-Rodrigues, 75-Wakui, 7-Puri (90. 6-Mitsuyama), 10-Konsa, 15-Jevdokimov, 99-Neemelo.
Varus: 1-Savitski, 28-Bianchi, 18-Terehhov, 25-Vnukov, 12-Tšegodajev, 19-Kouadio, 6-Mitsuyama.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 8-Pajunurm (79. 22-Azarov), 4-Kluge, 13-Rauno Reiman, 26-Kivi, 25-Viira, 23-Luup, 10-Ilves (72. 18-Aljas), 39-Valmas, 6-Pohlak (65. 14-Jäger), 9-Pukk.
Varus: 12-Riido Reiman, 14-Jäger, 22-Azarov, 11-Randmann, 18-Aljas.

Mänguolud: +10, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 202
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Raul Koppelmaa


22. oktoober kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - PAIDE LINNAMEESKOND  2:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 63. Henri Anier, 71. Zakaria Beglarišvili - 54. Tiit Tikenberg
Hoiatused: 50. Zakaria Beglarišivili, 80. Nikolai Mašitšev, 87. Karol Mets - 48. Mait Nõmme

FC Flora: 1-Pedõk, 18-Mašitšev (81. 7-Herrem), 8-Hannes Anier (46. 49-Beglarišvili), 4-Jahhimovitš, 10-Mošnikov, 16-Jürgenson, 41-Minkenen, 5-Peitre, 14-Henri Anier (88. 32-Midtgarden), 6-Mets, 19-Kams.
Varus: 12-Orgla, 22-Baranov, 20-Dupikov, 32-Mitdgarden, 15-Luigend, 49-Beglarišvili, Herrem.

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 26-Nõmme, 18-Allas, 23-Lomp, 3-Tubarik, 8-Kõll, 2-Holst (72. 22-U. Rooba), 9-Ellram (77. 12-Kõrtsmik), 10-Tikenberg, 4-Kööp (66. 16-Ustaal).
Varus: 22-U. Rooba, 16-Ustaal, 7-Kald, 12-Kõrtsmik, 20-Stepanjan, 21-Uusküla.

Mänguolud: +11, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 200
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Hannes Reinvald


22. oktoober kell 17:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - JK SILLAMÄE KALEV  2:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 81., 90.+2. Albert Prosa
Hoiatused: 51. Mikk Laas
Eemaldamised: 47. Sergei Vihrov, 59. Roman Nesterovski

JK Tammeka: 16-Toom, 11-Sonn, 3-Kiidron, 4-Roops, 6-Pikk, 32-Tamm, 13-Laabus, 7-Tenno, 17-Laas (62. 21-Saks), 12-Alve (84. 14-Ivanov), 99-Prosa.
Varus: 31-Kutter, 21-Saks, 77-Vomm, 5-Kaldoja, 14-Ivanov, 90-Haljak.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 33-Užkuraitis, 3-Valaitis, 12-Dudarev (84. 11-Andrejev), 25-Gladilins, 18-Nesterovski, 13-S. Mironov, 23-Paponov, 17-Vihrov, 14-Nikulin, 8-Dmitrijev (87. 7-Hejret).
Varus: 16-Levizi, 2-Cherkasov, 11-Andrejev, 7-Hejret, 77-Kruša.

Mänguolud: +8, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 202
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Heigo Paglant

Meistriliiga tabel 22. oktoobri seisuga:
1  Tallinna FC Flora  33  24  7  2  91:21  79
2  Nõmme JK Kalju  34  23  7  4  74:21  76
3  Narva JK Trans  34  22  6  6  104:25  72
4  Tallinna FC Levadia  34  19  10  5  70:25  67
5  JK Sillamäe Kalev  34  16  3  15  74:55  51
6  Paide Linnameeskond  34  11  6  17  36:50  39
7  Tartu JK Tammeka  34  9  6  19  46:75  33
8  FC Viljandi  33  8  6  19  35:59  30
9  FC Kuressaare  34  7  5  22  28:62  26
10  Lasnamäe FC Ajax  34  0  4  30  11:176  4

Väravalööjate edetabeli tipp 22. oktoobri seisuga: 
45 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
20 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)
20 - Henri Anier (FC Flora)
20 - Vitali Leitan (FC Levadia)
18 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
16 - Kristen Viikmäe (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 22. oktoobri seisuga:
NARVA JK TRANS (104)
Aleksandrs Cekulajevs 45, Maksim Gruznov 15, Marius Bezykornovas 13, Anton Epikhin 6, Sergei Leontovitš 4, Vladislav Fjodorov 3, Erik Grigorjev 3, Maksim Bazjukin 3, Aleksandr Tarassenkov 3, Aleksandr Kulik 2, Viktor Plotnikov 1, Sergei Kazakov 1, Tomas Rimas 1, Aleksandrs Abramenko 1
omaväravad: Kaspar Kaldoja (Tammeka), Mait Nõmme (Paide LM), Joel Indermitte (FC Viljandi)
TALLINNA FC FLORA (91)
Henri Anier 20, Zakaria Beglarišvili 11, Alo Dupikov 7, Hannes Anier 7, Nikolai Mašitšev 7, Valeri Minkenen 6, Sergei Mošnikov 6, Gert Kams 4, Siim Luts 3, Karl Palatu 3, Andre Frolov 3, Markus Jürgenson 2, Sander Post 1, Nikita Baranov 1, Rauno Alliku 1, Karol Mets 1, Erik Midtgarden 1, Meelis Peitre 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Karl-Eerik Luigend 1, Geir Andre Herrem 1
omaväravad: Aleksandr Starodub, Jevgeni Romanov (FC Ajax), Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)
NÕMME JK KALJU (74)
Tarmo Neemelo 20, Kristen Viikmäe 16, Juri Jevdokimov 15, Hidetoshi Wakui 6, Alain Garcia Gutierrez 4, Oliver Konsa 3, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Ken Kallaste 2, Eino Puri 2, Sergei Terehhov 1, Alo Bärengrub 1
omaväravad: Deniss Kovtun (FC Ajax), Teet Allas (Paide LM)
JK SILLAMÄE KALEV (74)
Alexey Alekseev 14, Alexander Nikulin 12, Artjom Dmitrijev 9, Maksim Paponov 6, Sergei Vihrov 6, Roman Nesterovski 5, Jakub Hejret 4, Gediminas Kruša 4, Ilja Monakov 3, Pavel Aleksejev 2, Aleksandr Kulik 2, Kirill Novikov 2, Eimantas Valaitis 2, Igor Dudarev 1, Sergey Mironov 1
omavärav: Sander Viira (FC Kuressaare)
TALLINNA FC LEVADIA (70)
Vitali Leitan 20, Konstantin Nahk 8, Janar Toomet 7, Nikita Kolyaev 6, Igor Subbotin 6, Valerijus Mižigurskis 4, Taijo Teniste 4, Trevor Elhi 4, Aleksandr Volodin 2, Povilas Šarunas 1, Andrei Kalimullin 1, Jevgeni Novikov 1, Maksim Podholjuzin 1, Hindrek Ojamaa 1, Artjom Artjunin 1, Albert Taar 1
omaväravad: Karol Mets (FC Flora), Markus Mats Lellsaar (Paide LM)
TARTU JK TAMMEKA (46)
Albert Prosa 18, Heiko Tamm 6, Alar Alve 5, Martin Haljak 5, Marko Sonn 3, Kaarel Torop 2, Siim Roops 2, Kaarel Kiidron 2, Kaspar Kaldoja 1, Artur Pikk 1, Siim Tenno 1
PAIDE LINNAMEESKOND (36)
Tiit Tikenberg 9, Timo Lomp 4, Mait Nõmme 4, Rauno Kööp 3, Ats Sillaste 2, Carl Tubarik 2, Ervin Kõll 2, Lauri Ellram 2, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Andre Mägi 1, Rene Puhke 1, Alen Stepanjan 1, Christian Kõrtsmik 1, Teet Allas 1
omavärav: Kaarel Kiidron (Tartu JK Tammeka)
FC VILJANDI (35)
Andrei Veis 5, Karl Mööl 5, Joel Indermitte 4, Erkki Junolainen 4, Sander Sinilaid 3, Aleksandr Kulatšenko 3, Rasmus Munskind 2, Jaan Leimann 2, Stanislav Goldberg 2, Rauno Tutk 1, Marten Mütt 1, Bert Klemmer 1
omaväravad: Igor Morozov (FC Levadia), Jevgeni Romanov (FC Ajax)
FC KURESSAARE (28)
Martti Pukk 8, Andre Ilves 6, Elari Valmas 5, Kaarel Saar 2, Märten Pajunurm 2, Madis Lange 1, Amor Luup 1, Urmas Rajaver 1, Kristen Mere 1, Märt Kluge 1
LASNAMÄE FC AJAX (11)
Sergei Tasso 5, Aleks Mones 2, Juri Gaidajenko 2, Vladimir Ljahhovetski 1
omavärav: Sami-Sander Kivi (FC Kuressaare)

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles