Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Spordiliit: Spordiaasta paremad valitud

11.12.2006

Ida-Virumaa spordiaasta paremad on meestest Igor Kuzmin, naistest Tatjana Mannima, treeneritest Valeri Osmokesku, meeskondadest Narva Trans, noortest (s. 1988. a ja hiljem) Jevgenia Rõndina ja veteranidest Tiit Tartlan.

MEHED
1. Igor Kuzmin, Narva, sõudmine
2. Maksim Gruznov, Narva, jalgpall
3. Taavi Selder, Toila, jalgrattasport
4. Anar Zeinalov, Kohtla-Järve, maadlus
5. Aleksandr Volodin, Kohtla-Järve, male
6. Vjatšeslav Košelev, Sillamäe, kergejõustik
7. Jevgeni Farforovski, Narva, laskmine
8. Veikko Tihvan, Lüganuse, jahipraktiline laskmine
9. Mario Sild, Jõhvi,  jõusport
10. Kaupo Liiv, Toila, motosport

NAISED
1. Tatjana Mannima, Kiviõli, suusatamine
2. Elina Partõka, Kohtla-Järve, ujumine
3. Tatjana Tšistjakova, Aseri, lauatennis
4. Anna Unt, Kohtla-Järve, lestaujumine
5. Anžela Voronova, Narva, laskmine
6. Jevgenia Rõndina, Narva, sõudmine
7. Helen Schmidt, Toila, triatlon/jalgrattasport
8. Valentina Golubenko, Kohtla-Järve, male
9. Natalja Almazova, Kohtla-Järve, lestujumine

VÕISTKONNAD
1. Narva Trans, jalgpall
2. Latin/Gulov, sõudmine
3. KK Hito, korvpall
4.-5. Latin/Dmitrijev, sõudmine ja JK Alko, jalgpall
6. Aseri SK naiskond, lauatennis

TREENERID
1. Valeri Osmokesku, Narva, sõudmine
2. Valeri Bondarenko, Narva, jalgpall
3. Viktor Kaurson, Kiviõli, suusatamine
4.-5. Aleksandr Makarov, Narva, laskmine
4.-5. Aleksei Hapov,  Kohtla-Järve, maadlus
6. Kaarel Schmidt, Voka, triatlon/jalgrattasport
7. Aleksandr Abel, Kohtla-Järve, ujumine/lestaujumine
8. Raul Rõõmus, Kohtla-Järve, korvpall
9. Jevgeni Terentjev, Sillamäe, kergejõustik

NOORED (s. 1988. a ja hiljem)
1. Jevgenia Rõndina, Narva, sõudmine
2. Helen Schmidt, Toila, triatlon/jalgrattasport
3. Sergei Tšaškin, Kohtla-Järve, poks
4. Aleksandr Volodin, Kohtla-Järve, male
5. Olesja Ketško, Narva, lauatennis
6. Tauri Selder, Toila, jagrattasport
7. Valentina Golubenko, Kohtla-Järve, male
8. Aleksandr Sojunen, Kohtla-Järve, maadlus
9. Jelena Potaševa, Narva, laskmine
10. Katrina Korban, Narva, male
11. Anastassia Kurenkova, Jõhvi, ujumine

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles