0

Petank

Ida-Virumaa meister üksikmängus on Ivar Viljaste
09.09.2019

Vokas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel üksikmängus saavutas I koha Ivar Viljaste, teise koha Janek Tarto ja kolmanda koha Henri Mitt.

Vokas peetud karikavõistluste etapid olid osalejaterohked
06.09.2019

Voka VI karikavõistluste 8. etapi võitsid Elmo Lageda ja Tõnu Piik, 9. etapi Urmas Jõeäär ja Kenneth Muusikus.

Toimusid Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused üksikmängus
02.09.2019

Võidu võttis Aarne Välja Jõhvist, kes finaalis võitis Jaan Seppa. Kolmandaks tuli Andres Veski. Osales 22 petankerit.

Vokas toimusid Viru SK lahtised meistrivõistlused üksikmängus
26.08.2019

Vokas toimunud Viru SK lahtistel meistrivõistlustel üksikmängus osales 22 petankerit. Võitis Ivar Viljaste, järgnesid Kenneth Muusikus ja Kristo Viljaste.

Kohtla-Järve meistriks tuli Oskar Sepp
21.08.2019

20. Kohtla-Järve meistrivõistlustel saavutas I koha Oskar Sepp, teiseks tuli Ivar Viljaste ja kolmandaks Kenneth Muusikus.

Eesti meistrivõistlustelt pronks
19.08.2019

Pühapäeval Võrus toimunud Eesti meistrivõistlustel tulistamises saavutas III koha Ülo Piik. Laupäeval toimunud Katariina Karikal kuulus ta samuti võidukasse võistkonda koos Oskar ja Jaan Sepaga.

Toimus Voka 6. karikavõistluste 7. etapp
09.08.2019

Voka 6. karikavõistluste 7. etapi võitsid Oleg Rõndenkov ja Oksana Rõndenkova. Järgnesid Matti Vinni ja Ivar Vijaste ning Mait Metsla ja Kenneth Muusikus.

05.08.2019

Eesti meistrivõistlustel petangi paarismängus saavutas Sirje Viljaste Jõhvist koos tallinnlanna Merike Lusboga pronkmedali. Osales 20 võistkinda.

Toimusid 18. Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele
02.08.2019

Osales 6 võistkonda .Võidu võttis võistkond Andres Veski, Svetlana Veski, Aigi Orro, Kalle Orro 5 võiduga.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused triodele
29.07.2019

Jõhvis toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel saavutas võidu trio Oskar Sepp, Jaan Sepp, Mait Metsla. Teisele kohale tulid Janek Tarto, Romek Tarto, Aarne Välja ja kolmandaks jäid Ivar Viljaste, Kristo Viljaste, Matti Vinni.