0

Petank

Vokas toimus KV 10. etapp ja Kohtla-Järvel selgusid triode meistrid
17.09.2018

Voka etapi võitsid Boriss Klubov ja Urmas Jõeäär ning Kohtla-Järve meistriteks tulid Elmo Lageda, Ülo ja Tõnu Piik.

Toimus viimane Eesti reitinguvõistluse etapp
10.09.2018

Saku petangiväljakutel toimunud reitingusarja viimasel etapil osales 27 paari. Võitjaks tulid Tnsel Vähk ja Tõnis Neiland.

Voka karikavõistluste 9. etapi võitsid Ivar ja Kristo Viljaste
04.09.2018

V Voka karikavõistluste 9. etapil osales 14. võistkonda. Võitjatele järgnesid Boriss Klubov, Tõnu Kapper (4 võitu) ja Aarne Välja, Janek Tarto (3 võitu).

Kohtla-Järvel selgusid linna meistrid paarismängus
27.08.2018

Kohale tulnud kümne paari seas tulid Kohtla-Järve meistriteks Ivar ja Kristo Viljaste.

Petankeritel oli tihe nädalavahetus
21.08.2018

Ida-Virumaa meistriks üksikmängus tuli Oskar Sepp. Võrus toimunud Katariina karikal triodele saavutas II koha võistkond koosseisus Sirje ja Ivar Viljaste ning Urmo Auväärt.

Vokas toimus V karikavõistluste 8. etapp
16.08.2018

Voka V karikavõistluste 8. etapi võitsid Einar Juhkam ja Jaan Sepp. Kokku osales kaksteist võistkonda.

Eesti meistrivõistlustelt pronks
06.08.2018

Jõhvis toimunud Eesti meistrivõistlustel üksikmängus saavutas III koha Ivar Viljaste. Kohtla-Järvel toimunud Viru karika paarismängus võitsid Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland.

Elmo Lagedale kaks kulda
30.07.2018

Elmo Lageda võitis koos Tõnu Piigiga Voka 5. karikavõistluste 6. etapi paarismängus ja tuli Jõhvi meistriks üksikmängus.

Eesti meistrivõistlustelt hõbe ja reitinguvõistluselt kuld
24.07.2018

Pirital toimunud Eesti meistrivõistlustel segatriodele saavutas II koha trio Aigi Orro, Elmo Lageda, Kalle Orro. Reitinguvõistluse paarismängus võitsid Tanel Vähk ja Tõnis Neiland.

Toimusid 16. Jõhvi meistrivõistlused triodele
20.07.2018

Jõhvi meistriteks triodele tulid Boriss Klubov, Elo Lageda ja Tõnu Piik. Kokku osales 8 triot.