0

Petank

Uue sarja esimese etapi võitis Ivar Viljaste
13.11.2018

Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi alustas talvehooajal uut sarja - kuue etapilist Ida-Virumaa masters.

Lõppes Ida-Virumaa suvine petangireiting
17.10.2018

Hooaeg lõpetati pliks-plaksiga.Osales 20 petankerit ja võitjana väljus Aarne Välja 31 punktiga ,teiseks tuli Matti Vinni 25 punktiga ja kolmandaks Andres Veski 25 punktiga.

Kohtla-Järve meister on Ivar Viljaste
03.10.2018

Kohtla-Järve meistrivõistlustel oli osalejaid vähevõitu. Üheteistkümne osaleja seas oli esikolmik Ivar Viljaste, Jaan Sepp, Aarne Välja.

Superfinaali Vokas võitis Oleg Rõndenkov
30.09.2018

Vokas peetud V karikavõistluste superfinaali esikolmik oli Oleg Rõndenkov, Elmo Lageda, Aarne Välja.

Vokas toimus karikavõistluste 10. etapp, pliks-plak turniir ja superfinaal
24.09.2018

Voka V karikavõistluste kümneetapilise sarja võitis kolme etapivõiduga Jaan Sepp. Pliks-plaks turniiri ja superfinaali võitis Oleg Rõndenkov.

Vokas toimus KV 10. etapp ja Kohtla-Järvel selgusid triode meistrid
17.09.2018

Voka etapi võitsid Boriss Klubov ja Urmas Jõeäär ning Kohtla-Järve meistriteks tulid Elmo Lageda, Ülo ja Tõnu Piik.

Toimus viimane Eesti reitinguvõistluse etapp
10.09.2018

Saku petangiväljakutel toimunud reitingusarja viimasel etapil osales 27 paari. Võitjaks tulid Tnsel Vähk ja Tõnis Neiland.

Voka karikavõistluste 9. etapi võitsid Ivar ja Kristo Viljaste
04.09.2018

V Voka karikavõistluste 9. etapil osales 14. võistkonda. Võitjatele järgnesid Boriss Klubov, Tõnu Kapper (4 võitu) ja Aarne Välja, Janek Tarto (3 võitu).

Kohtla-Järvel selgusid linna meistrid paarismängus
27.08.2018

Kohale tulnud kümne paari seas tulid Kohtla-Järve meistriteks Ivar ja Kristo Viljaste.

Petankeritel oli tihe nädalavahetus
21.08.2018

Ida-Virumaa meistriks üksikmängus tuli Oskar Sepp. Võrus toimunud Katariina karikal triodele saavutas II koha võistkond koosseisus Sirje ja Ivar Viljaste ning Urmo Auväärt.