12.03.2017

Kohtla-Järvel jagati nädalavahetusel Eesti sisereitinguvõistluste punkte.

SHK KV 4. etapi võitis Svetlana Veski
29.01.2017

Pühapäeval 23 petankeri osalusel toimunud Kohtla-Järve SHK karikavõistluste neljanda etapi üksikmängus võitis Svetlana Veski Iisakust.

Kolm paari kaheksa parema hulgas
21.01.2017

Tallinnas toiumunud Eesti petangireitinguvõistlustel jõudsid kaheksa parema hulka kolm Ida-Virumaa paari, võitsid Kristo ja Ivar Viljaste.

Välkturniiri võitis Viljaste
09.10.2016

Tänasel Ida-Virumaa petangihooaja lõpetamise üritusel toimus traditsiooniline pliks-plaks, kus kõik 17 osalejat mängisid kõigiga läbi. 12 võiduga oli parim Ivar Viljaste.

Viimase reitinguvõistluse võitis Vinni, reitingu esikoha sai Viljaste
25.09.2016

Ida-Virumaa 2016. aasta suvereitinguvõistluste viimase etapi, Kohtla-Järve 17. lahtised meistrivõistlused üksikmängus võitis Matti Vinni. Hooaja kokkuvõttes kogus enim reitingupunkte Ivar Viljaste.

Ida-Virumaa meistrid on Aarne Välja ja Janek Tarto
11.09.2016

Pühapäeval Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumi territooriumil toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlused petangi paarismängus võitis duo Aarne Välja/Janek Tarto.

SHK sai teise koha
28.08.2016

27.-28. augustil toimus Saku petangiväljakutel Klubide Karikas, kus selgitati välja Eesti parim petangiklubi 2016.

Kohtla-Järve meistriks tulid Viljasted
25.08.2016

Kohtla-Järve 17. paarismängu meistrivõistlustele tuli 9 vaid võistkonda.

Mäetagusel enne viimast etappi kõik lahtine
23.08.2016

Mäetaguse petangikarikavõistlustel on nelja etapi järel nelikjuhtimine.

Neli idavirulast esikümnes
18.08.2016

Eesti petangireitingus saavutas idavirulastest kõrgeima koha Ivar Viljaste, kes sai teise koh.