18.07.2018

Baltic Cup`i kolmandal etapil Valgas saavutas trio Jaan Sepp, Mait Metsla ja saarlane Marek Kolk pronksmedali.

Jõhvi meistrid on Ivar ja Kristo Viljaste
13.07.2018

18. Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel paarismängus saavutasid I koha Ivar ja Kristo Viljaste. Järgnesid Aarne Välja, Janek Tarto ja Elmo Lageda, Tõnu Piik.

Vokas toimus V karikavõistluste 5. etapp
05.07.2018

Viiendal etapil osales Vokas 14 paari. Etapi võitsid Jaan ja Oskar Sepp.

Vokas toimus 100 punkti võistlus
04.07.2018

EV 100 pühendatud Viru SK võistluse võitsid Johannes Neiland ja Enn Tokman.

Eesti meistrivõistlustelt kaks medalit
01.07.2018

Tulistamise Eesti meistrivõistlustel saavutas ivar Viljaste II koha ja Ülo Piik III koha.

Boriss Klubovile kaks esikohta
29.06.2018

Vokas toimunud karikavõistluste 4. etapi võitsid Boriss Klubov ja Mait Metsla ning õhtul tulistamise Boriss Klubov.

Baltic Cup´ilt hõbe ja pronks ning Vokas selgusid Toila valla meistrid
19.06.2018

Balitic Cupi 2. etapil Zakumuižas saavutas Svetlana Veski koos võrukatega trios hõbeda ja Andres Veski pronksi. Toila valla meister pliks-plaksis on Henri Mitt ja muruturniiri parim Toila esindaja on Urmas Jõeäär. Muruturniiri võitis Elmo Lageda.

Vokas toimus V karikavõistluste 3. etapp
07.06.2018

3. etapi võitsid Jaan ja Oskar Sepp. Teise koha said Ivar ja Kristo Viljaste. Kolmandat kohta jäis jagama Mait Metsla, Matti Vinni ja Tõnu Kapper, Vladimir Ogneštšikov.

Ida-Virumaa Eestimaa SL Jõud meistrivõistlustel kolmas
05.06.2018

Vokas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa koondis kokkuvõttes kolmanda koha. Nii Ida-Virumaa meeste esimene kui naiste esimene võistkond saavutasid samuti kolmanda koha. Võitis Läänemaa Tartumaa ees.

Ida-Virumaa koondisele võistkondlik I koht
04.06.2018

Vokas peetud Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu meistrivõistlused võitis Ida-Virumaa koondis 93 punktiga, teiseks jäi Tartu 79 punktiga ja kolmandaks Valga 68 punktiga.