0

Petank

Eesti meistrivõistlustelt pronks
19.08.2019

Pühapäeval Võrus toimunud Eesti meistrivõistlustel tulistamises saavutas III koha Ülo Piik. Laupäeval toimunud Katariina Karikal kuulus ta samuti võidukasse võistkonda koos Oskar ja Jaan Sepaga.

Toimus Voka 6. karikavõistluste 7. etapp
09.08.2019

Voka 6. karikavõistluste 7. etapi võitsid Oleg Rõndenkov ja Oksana Rõndenkova. Järgnesid Matti Vinni ja Ivar Vijaste ning Mait Metsla ja Kenneth Muusikus.

05.08.2019

Eesti meistrivõistlustel petangi paarismängus saavutas jõhvilane Sirje Viljaste koos tallinnlanna Merike Lusboga pronkmedali. Osales 20 võistkinda.

Toimusid 18. Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele
02.08.2019

Osales 6 võistkonda .Võidu võttis võistkond Andres Veski, Svetlana Veski, Aigi Orro, Kalle Orro 5 võiduga.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused triodele
29.07.2019

Jõhvis toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel saavutas võidu trio Oskar Sepp, Jaan Sepp, Mait Metsla. Teisele kohale tulid Janek Tarto, Romek Tarto, Aarne Välja ja kolmandaks jäid Ivar Viljaste, Kristo Viljaste, Matti Vinni.

Toimus Voka VI karikavõistluste 6. etapp
29.07.2019

6. etapi võitis duo Matti Vinni/Ivar Viljaste. Teiseks tulid Oksana Rõndenkova ja Oleg Rõndenkov ning kolmandaks Enn Tokman/Tarmo Bombe.

Kohtla-Järve 20. meistrivõistlused paarismängus võitsid Ivar Viljaste ja Matti Vinni
19.07.2019

Teiseks tuli duo koosseisus Elmo Lageda ja Tõnu Piik ning kolmandaks Oskar Sepp ja Jaan Sepp.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused tulistamises
05.07.2019

Kohtla-Järve petangiväljakul peetud täpsustulistamise Ida-Virumaa meistrivõistlustel osales 15 petankerit. Esikoha võitis Oskar Sepp, võites finaalis Ivar Vljastet. Kolmandaks tuli Boriss Klubov.

Vokas toimusid Toila valla 18. meistrivõistlused muruväljakutel ja Ida-Virumaa meistrivõistlused
03.07.2019

Toila valla meistrivõistlustel osales 27 mängijat. Meestes sai esikoha Elmo Lageda, kes finaalis võitis Argo Seppa. Parim naine oli Svetlana Veski. Ida-Virumaa meistriteks paarismängus tulid Matti Vinni ja Ivar Viljaste.

Petankeritel oli tihe nädalavahetus
16.06.2019

Eesti reitinguvõistluste 4. etapil saavutas duo Aarne Välja, Janek Tarto hõbeda ja Ivar Viljaste koos võruka Toomas Hoolega pronksi, Eesti meistrivõistlustel üksikmängus tuli juunioride meistriks Henri Mitt, meestest saavutas Ülo Piik teise koha.