Ida/Viru

Petank

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused paarismängus
17.01.2022

Ida-Virumaa meistrivõistlustel paarismängus kogus esikolmik ühepalju võite, kuid parima punktide vahega tulid võitjaks Oksana Rõndenkova ja Oleg Rõndenkov.

Toimus Voka IV sisekarikavõistluste 3. etapp
11.01.2022

Voka IV sisekarikavõistluste 3. etapi esikolmik: Jaan Saar, Hillar Neiland, Henri Mitt, Urmas Randlaine, Enn Tokman, Kenneth Muusikus - kõik said 3 võitu. Ka neljandaks jäänud duo Kaspar Mänd, Sirje Maala kogusid 3 võitu.

Toimus Voka sisekarikavõistluste II etapp
21.12.2021

Voka sisekarikavõistluste II etapp oli triodele, mille võitsid Oleg Rõndenkov, Oksana Rõndenkova, Henri Mitt. Reitingut asus juhtima Jaan Saar 34 punktiga, II-III kohta jagavad Svetlana ja Andres Veski 32 punktiga.

Vokas toimus IV sisekarikavõistluste 1. etapp
13.12.2021

Voka IV sisekarikavõistluste 1. etapil oli nelja võiduga parim duo Urmas Randlaine, Jaan Saar.

Vokas toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused triodele
04.12.2021

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused võitis trio Jaan Sepp, Oskar Sepp, Sander Rose. Teiseks tuli trio Hillar Neiland, Matti Vinni, Kaspar Mänd ja kolmandaks Ljudmilla Varendi, Viktor Švarõgin, Argo Sepp. Kokku osales seitse triot.

Vokas selgitati spordiklubi Viru meister üksikmängus
27.09.2021

Spordiklubi Viru meistriks krooniti Henri Mitt, kes finaalis alistas Sander Rose tulemusega 13:8. Kolmas Andrei Grintšak, kes pronksimängus alistas Enn Tokmani tulemusega 13:1. Kokku oli osalejaid 13.

Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused triodele
20.09.2021

Viru Spordiklubi meistriks tuli nelja võiduga trio Kaspar Mänd/Sander Rose/Olav Türk. Kolme võiduga jäi teiseks trio Svetlana Veski/ Andres Veski/Henri Mitt ja kolmandaks ühe võiduga trio Sirje Maala/Illar Tõnurist/Elmo Lageda.

Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus ja võisteldi Tartumaal
13.09.2021

Viru Spordiklubi meistriteks paarismängus tulid Matti Vinni ja Henri Mitt, kes finaalmängus 13:11 olid paremad Sander Rose/Kaspar Männi duost. Kolmanda koha saavutasid Kenneth Muusikus ja Marta Bernat, kes pronksimängus 13:12 olid paremad Svetlana ja Andres Veskist. Eesti Rahva Muuseumi viinaköögis toimunud Agnes Sirkeli mälestusturniir oli tasavägine, kus osales 32 paari - võitis duo Henri Mitt/Jaan Sepp.

Kohtla-Järvel selgitati Ida-Virumaa meistrid üksikmängus
06.09.2021

Ida-Virumaa meister üksikmängus on Tõnis Neiland, kes finaalis võitis Oskar Seppa tulemusega 13:11. Kolmanda koha saavutas Aarne Välja, kes oli pronksimängus parem Herni Mitist samuti tulemusega 13:11. Kokku oli osalejaid 26.

Triod selgitasid Kohtla-Järvel Ida-Virumaa meistrid
30.08.2021

Kohtla-Järve petangiväljakul toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Kristo Viljaste/Ivar Viljaste/Tõnu Kapper, kes finaalis võitis triot Matti Vinni/Oskar Sepp/Jaan Sepp tulemusega 13:3.