0

Petank

Selgusid esimesed Eesti sisemeistrid segatrios
28.11.2017

Tallinnas toimunud sisemeistrivõitlustel saavutas II koha trio koosseisus: Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Hardo Sokk.

Toimus esimene sisehooajavõistlus triodele
30.10.2017

Tallinnas toimunud esimesel sisehooajavõistlusel triodele saavutas teise koha trio koosseisus Aigi Orro, Kalle Orro, Elmo Lageda.

Hooaja lõpuvõistluse võitis Elmo Lageda
16.10.2017

Kohtla-Järvel toimunud petanki hooaja lõpuvõistluse (pliks-plaks) üksikmängus osales 19 petankerit. Teise koha saavutas Svetlana Veski ja kolmanda koha Ülo Piik.

Vokas toimus ka asetusvõistlus
09.10.2017

Siin võistlesid lapsed ja täiskasvanud. Oli ka perede arvestus.

Pliks-plaks turniiri Vokas võitis Elmo Lageda
09.10.2017

Pliks-plaks turniiril osales 32 petankerit. Kõik mängisid kõigiga 2 vooru.

Superfinaali Vokas võitis Oskar Sepp
09.10.2017

4. Voka karikavõistluste superfinaali pääses 42 petankerit. Kohale tuli 31 mängijat. Turniir toimus 2-e miinuse süsteemis.

Oskar Sepp Ida-Virumaa reitinguvõistluse võitja
02.10.2017

Mehed: I koht - Oskar Sepp, II koht - Ivar Viljaste, III koht - Janek Tarto; naised: I koht - Svetlana Veski, II koht - Ljudmila Varendi, III koht - Aigi Orro.

Mäetaguse etapi võitis Ülo Piik
02.10.2017

Jahedale ilmale vaatamata oli Mäetaguse 8. karikavõistluste viimasele etapile kohale tulnud kaksteist petankerit.

Voka etapi võitsid Karla Purgats ja Lemmit Toomra
01.10.2017

Voka 4. karikavõistluste 10. etapil osales 14 paari. I koht - Karla Purgats, Lemmit Toomra, II koht - Boriss Klubov, Elmo Lageda, 3.-4. Einari Juhkam, Johannes Neiland, Urmas Jõeäär.

Jõhvi meistriks tuli Oskar Sepp
25.09.2017

Jõhvi 17. meistrivõistlustel osales 17 petankerit. I koht - Oskar Sepp, II koht - Argo Sepp, III koht - Elmo Lageda.