Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Eestimaa Suvemängud: PILDID! Nemad said suvemängude medali

15.07.2011

Ida-Virumaa sportlased tõid möödunud nädalavahetusel Rakveres toimunud Eestimaa 13. suvemängudelt lisaks üldesikohale ja nelja ala võidukarikale maakonda üle 50 medali.

Nüüdseks on mängude sekretariaat mitu korda üle käinud kõik protokollid ning idavirulaste medalisaak oli järgmine.

Ametlikel aladel esikolmikusse tulnud sportlased
Sulgudes ala maakondlik koht

Kergejõustik (6.) - Dmitri Aristov (M 1500 m - 1. koht 3.57,27, 5000 m - 1. koht 15.06,69), Mart Hodõrev (P 1500 m - 4.12,59; 2. koht), Karina Kalk (N 800 m - 2. koht 2.24,39), Deniss Tšernobajev (M kõrgus - 2.04, 3. koht), Deniss Košelev (M1500 m - 3. koht 4.03,33), Julia Bulina (N 1500 m - 3. koht 4.54,51), Valeri Moissejenko (MVII 3000 m - 3. koht 10.34,76)
Jahilaskmine  (1.) – mehed 1. Veikko Tihvan, juuniorid 2. Andres Tooming
Vabamaadlus (1.) – 1. Aleksei Baskakov (-60 kg), 1. Raimond Pruuns (-66 kg), 1. Vadim Badin (-74 kg), 2. Renart Tiitus (-66 kg), 2. Eduard Mihhailov (-120 kg), 3. (eestlastest 2.) Ilja Malinovski (-60 kg), 3. Aleksei Hapov (-84 kg)
Õhkrelvadest laskmine (1.) – M õhupüss 1. Vladislav Lušin, N õhupüss 1. Jelena Potaševa, MJ õhupüss 1. Anton Farforovski, 2. Pavel Fotjev, NJ õhupüss 1. Valeria Koljuhhina, NV õhupüss 1. Anžela Voronova, M õhupüstol 1. Andrei Brenkin, N õhupüstol 2. Veera Rumjantseva, MJ õhupüstol 3. Andrei Kukuškin   
Petank (1.) – 1. Sirje Viljaste/Ivar Viljaste/Aarne Välja, 2. Rutt Voldek/Lemmit Toomra/Hillar Neiland/Anna Romanenko
Jalgrattakross  (3.) – Naised 3. Kairi Schmidt, N16 1. Aira Ferschel, 3. Sandra Schmidt
Judo (3.) - 1. Danil Lopouhhov (-60 kg), 1. Jekatrina Roop (-70 kg), 2. Mihhail Goidov (+100 kg), 2. Anastassia Tihhanovskaja (-78 kg), 3. Maksim Bajunov (-81 kg), 3. Marta Karpova (-63 kg),
Tõstmine (3.) – 1. Pavel Gordijenko (-56 kg), 1. Elmo Raudver (-69 kg), 2. Ruslan Lebedev (-62 kg), 3. Aivar Zarubin (-105 kg)
Naistemaadlus (4.) – 1. Ksenia Skiller (-40 kg)
Sangpommi kahevõistlus (4.) – 2. Ainar Saatman, 4.(eestlastest 3.) Ege Jool
Kreeka-rooma maadlus (6.) – 2. Eduard Mihhailov (-120 kg)
Orienteerumine (12.) – N16 2. Jonne Rooma, N35 teatejooks 3. Kadre Maalma/Aime Mõik/Piret Niglas

Mängude tulemused: http://www.joud.ee/est/g163/
Mängud pildid: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=102&page=1

Sportiv.ee



psj4  rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles