0

Eestimaa Suvemängud

Täna lõppesid Tartus 15. Eesimaa suvemängud
14.07.2019

Kolm päeva kestnud Eestimaa suvemängudel saavutas individuaalselt kergejõustikus ainsa kuldmedali Tanel Saatman Alutaguse vallast meeste kettaheites. II koha saavutas orienteerumise lühirajal M55 vanuseklassis Urmas Sulaoja. Laskmises väikepüssist 60 lasku lamades saavutas Katrin Smirnova juunioridest I koha ja Anastassia Olewicz III koha ning Artjom Ert III koha, meestest Andrei Mihhailov II koha.

Tartus algasid 15. Eestimaa suvemängud
12.07.2019

Tartus algasid linna erinevates spordibaasides ja välisväljakutel 15. Eestimaa suvemängud, mis on kokku toonud spordisõpru üle kogu Eesti ja ka välismaalt. Jooksvalt on võimalik tulemustega tutvuda Eestimaa Spordiliit Jõud kodulehel.

PILDID! Maavanem austas paremaid sportlasi
28.07.2011

Ida-Virumaa spordiliit korraldas neljapäeval Jõhvi vallas, trahteris Valge Hobu piduliku vastuvõtu neile, kes aitasid Ida-Virumaad saavutada juulikuu alguses Rakveres toimunud Eestimaa XIII suvemängudel maakondlikus arvestuses teist kohta.

PILDID! Nemad said suvemängude medali
15.07.2011

Ida-Virumaa sportlased tõid möödunud nädalavahetusel Rakveres toimunud Eestimaa 13. suvemängudelt lisaks üldesikohale ja nelja ala võidukarikale maakonda üle 50 medali.

VIDEO! Ida-Virumaa tegi taas sammu edasi
10.07.2011

Pühapäeval Rakveres peetud Eestimaa XIII suvemängudel saavutas Ida-Virumaa teise koha, mis on looogiline jätk eelmiste mängude viiendale ja üle-eelmiste mängud eelviimasele, 14. kohale.

Laupäeval hiilgasid petankerid ja jahilaskurid
09.07.2011

Eestimaa 13. suvemängudel said laupäeval uskumatu teoga hakkama Ida-Virumaa petankerid, kes saavutasid 25 võistkonna seas kakskvõidu. Väga hea päev oli ka maakonna jahilaskjatel.

PILDID! Avapäeval olid edukaimad korvpallurid
08.07.2011

Reedel Rakveres alanud Eestimaa 13. suvemängudel olid idavirulastest avapäeval edukaimad meeskorvpallurid, kes alistasid kindlalt mõlemad vastased.

Spordipidu stardib Rakveres täna
08.07.2011

Eestimaa 13. suvemängudel on reedel kavas esimene võistluspäev ning mõistagi lähevad starti lähevad ka idavirulased, keda Lääne-Virumaale on minemas umbes kolmsada.

Jalgpalluride avavad turniiri
05.07.2011

Eestimaa suvemängude poiste (s. 1995. a ja hiljem) jalgpalliturniir algab reedel kell 14 Ida-Virumaa - Järvamaa mänguga.

Korvpallurid said teada ajakava
05.07.2011

Eestimaa spordimängudel osalevad Ida-Virumaa korvpallikoondised said teada vastased ja ajakava.