Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Idavirulastele viigid 0:0 ja 3:3

22.06.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas said idavirulased 17. voorus kirja viigipunkti.

Esiliiga XVII vooru mängud. Kolmapäev, 22. Juunil

22. juuni kell 18:45 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
FC PUUMA - TALLINNA JK LEGION  3:3 (1:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 31. Nikolai Lõsanov, 66. pen. Pavel Apalinski, 90.+4. Marko Truusalu - 10. Maksim Kisseljov, 12. Roman Sirotkin, 25. Roman Sobtšenko
Hoiatused: 45. Karel Soosaar, 56. Nikitas Tšernei, 75. Sergei Bilinski, 88. Kert Haavistu - 53. Roman Sobtšenko, 72. Maksim Gussev, 72. Rodion Ovsijenko
Eemaldamine: 66. Edgars Butlers

FC Puuma: 50-Rimmel, 24-Kurlõtškin (27. 18-Truusalu), 3-Remmelgas, 4-Heintare, 2-Kotka (27. 27-Marin), 9-N. Lõsanov (80. 10-Berzinš), 11-Tšernei, 6-Soosaar, 12-Apalinski, 5-Rump (63. 21-Bilinski), 16-Valge (27. 14-Haavistu).
Varus: 21-Bilinski, 27-Marin, 14-Haavistu, 18-Truusalu, 15-A. Lõsanov, 40-Jasevits, 10-Berzinš.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 2-Butlers, 3-Koltsov (57. 10-Šalavin), 7-Sobtšenko, 8-Gavrilov, 9-Gussev, 15-Dõmov (48. 4-Tšendei), 14-Sinitsin, 16-Ovsijenko, 17-Sirotkin (70. 12-Suhih), 18-Kisseljov.
Varus: 4-Tšendei, 10-Šalavin, 12-Suhih, 6-Iljuhhin.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Artur Telling, Veiko Mõtsnik


22. juuni kell 18:45 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TALLINNA FC LEVADIA II  1:4 (0:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 47. Tengiz Eteria - 8. Andero Pebre, 15. Vitali Leitan, 40. pen., 59. Valerijus Mižigurskis
Hoiatused: 28. Ionel Armean, 39. Rameš Mamedov - 69. Artjom Artjunin

JK Tallinna Kalev: 1-Ojaste, 7-Koroljov (86. 5-Lilleorg), 3-Mamedov, 6-Kase, 19-Armean (67. 23-Niinlaub), 17-Whalen, 8-Kabashi (67. 16-Aasma), 4-Savitski (90. 18-Lutsokert), 9-Tomson, 20-Hunt, 10-Eteria (90. 21-Jegorov).
Varus: 5-Lilleorg, 21-Jegorov, 18-Lutsokert, 16-Aasma, 2-Ervin Stüf, 23-Niinlaub.

FC Levadia II: 1-Myrnyi (46. 30-Jenk), 3-Artjunin, 8-Šarunas, 18-Kalimullin, 5-Holst (69. 15-Ojamaa), 24-Novikov, 28-Subbotin (67. 11-Saarlas), 20-Pebre, 7-Raudsepp (60. 4-Reitalu), 9-Leitan, 19-Mižigurskis (71. 23-Koger).
Varus: 30-Jenk, 15-Ojamaa, 11-Saarlas, 23-Koger, 6-Aasmäe, 4-Reitalu, 13-Jürisson.

Mänguolud: +12, vahelduva pilvisusega kergelt tuuline ilm; muru kehvas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Aron Härsing, Martin Lember


22. juuni kell 18:45 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - FC INFONET  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatus: 85. Maksim Rõtškov

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-S. Kostin, 17-Šelehhov, 7-Lipin, 6-Hepner, 9-Kirilov, 8-Suvorikov, 14-Tiismann, 18-Russakov (46. 20-Izotov), 10-Mamontov, 11-Starkopf.
Varus: 20-Izotov, 12-Rätsep, 22-Larin.

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 3-Kobjakov, 4-Avilov, 5-Vinogradov, 7-Demutski, 11-Timofejev, 12-Ogorodnik (46. 10-Gurtšioglujants), 14-Rõtškov, 19-Borissov, 20-A. Kostin, 15-Granovskis (57. 16-Spiridonov).
Varus: 87-K. Andrejev, 10-Gurtšioglujants, 16-Spiridonov, 99-Altosar.

Mänguolud: +19, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; muru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 118
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Marger Pormann, Dmitri Vinogradov


22. juuni kell 18:45 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - PÄRNU LINNAMEESKOND  1:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 38. Markus Jürgenson - 53. Taavi Laurits
Hoiatused: 34. Rauno Alliku, 43. Bert Klemmer, 78. Eron Krillo - 74. Envar Lauter

FC Flora II: 1-Pedõk, 2-Hmelnitski, 6-Baranov, 4-Piir (46. 16-Krillo), 3-Jürgenson (46. 11-Laht), 20-Frolov (60. 8-Brauer), 14-Klemmer, 19-Beglarišvili (46. 17-Metsa), 18-Liivamägi, 15-Hannes Anier, 10-Alliku (46. 5-Pajunurm).
Varus: 12-Gurnik, 8-Brauer, 17-Metsa, 11-Laht, 5-Pajunurm, 9-Kubber, 16-Krillo.

Pärnu LM: 1-Joala, 11-Pärnat, 6-Kirss, 3-Anso (62. 10-Kaarlimäe), 18-Vihmoja, 19-Könninge (82. 16-Söötmaa), 5-Velikopolje, 8-Tekko (90. 9-Sarapuu), 12-Lauter, 21-Tikerpe (88. 20-Põldsaar), 14-Laurits (73. 7-Issakov).
Varus: 22-Naano, 9-Sarapuu, 20-Põldsaar, 16-Söötmaa, 7-Issakov, 10-Kaarlimäe, 2-Anissimov.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline tuuline ilm; muru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Roland Meritee, Oleg Grasman


22. juuni kell 18:45 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  3:3 (2:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10., 38. Silver Lätt, 48. ov. Boriss Gritsjuk - 4. Kouakou Fabrice Elysee Kouadio, 15., 66. Aleksandr Marašov
Hoiatused: 54. Mikk Sillaste, 76. Karl Mööl, 78. Silver Lätt - 50. Boriss Gritsjuk, 82. Kouakou Fabrice Elysee Kouadio

FC Warrior: 46-Randväli, 2-Sillaste, 3-Gull, 4-Tutk, 15-Aloe (53. 6-Wahl), 16-Lätt, 7-Treublatd (46. 17-Murd), 8-Stepanjan, 9-Lepik (68. 19-Arike), 10-Mööl, 11-Lillemets (58. 14-Arus).
Varus: 19-Arike, 14-Arus, 6-Wahl, 17-Murd.

FC Lootus: 1-Kuznetsov, 13-Pozjabin, 3-Tomaševski, 11-Mutik, 9-B. Gritsjuk, 18-Petjukevitš, 5-Tjapkin, 15-Kouadio, 19-Semjonov, 10-Marašov, 21-Vigovski.
Varus: 16-Komšin, 8-Guzovski, 6-Kharitanovich.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 5
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Vallo Lokko, Jaanus Nilp

Esiliiga tabel 22. juuni seisuga:
1  Tallinna FC Levadia II  17  9  5  3  34:13  32
2  Tallinna FC Flora II  15  9  3  3  36:13  30
3  JK Tallinna Kalev  16  7  7  2  39:14  28
4  FC Puuma  17  7  5  5  34:31  26
5  Kiviõli Tamme Auto  17  8  2  7  22:25  26
6  FC Infonet  17  6  7  4  33:24  25
7  Kohtla-Järve FC Lootus  17  4  7  6  28:31  19
8  Pärnu Linnameeskond  17  3  7  7  15:25  16
9  Tallinna JK Legion  17  4  3  10  21:42  15
10  Valga FC Warrior  16  1  4  11  15:59  7

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 22. juuni seisuga:
14 - Rimo Hunt (JK Tallinna Kalev)
11 - Maksim Rõtškov (FC Infonet)
9 - Trevor Elhi (Tallinna FC Levadia II)
9 - Nikita Tšernei (FC Puuma)
9 - Kouakou Fabrice Elysee Kouadio (FC Lootus)
7 - Ionel Armean (JK Tallinna Kalev)
7 - Roman Sirotkin (Tallinna JK Legion)

Esiliiga kõik väravalööjad 22. juuni seisuga:
JK Tallinna Kalev (39)
Rimo Hunt 14, Ionel Armean 7, Rasmus Tomson 5, Aleksei Savitski 3, Elbasan Kabashi 2, Igor Koroljov 2, Tengiz Eteria 2, Sean Tremaine Whalen 1, Kevin Lutsokert 1, Rameš Mamedov 1
omavärav: Sergei Kobjakov (FC Infonet)
Tallinna FC Flora II (36)
Sander Laht 4, Karl-Eerik Luigend 4, Hannes Anier 4, Zakaria Beglarišvili 3, Jürgen Henn 3, Erkki Kubber 3, Bert Klemmer 3, Eron Krillo 2, Mikk Metsa 2, Alo Dupikov 1, Andre Frolov 1, Ragnar Piir 1, Kewin Mataloja 1, Meelis Peitre 1, Karl Ivar Maar 1, Anton Hmelnitski 1, Markus Jürgenson 1
Tallinna FC Levadia II (34)
Trevor Elhi 9, Janar Toomet 4, Lauri Välja 3, Endrik Raun 3, Markus Holst 2, Nikita Martõnov 2, Rain Aasmäe 2, Nikita Koger 2, Valerijus Mižigurskis 2, Andreas Raudsepp 1, Ola Lennart Hagberg 1, Artur Rättel 1, Andero Pebre 1, Vitali Leitan 1
FC Puuma (34)
Nikita Tšernei 9, Ilja Antonov 5, Pavel Apalinski 5, Sten Teino 4, Kevin Kauber 2, Pavel Marin 1, Sergei Bilinski 1, Marko Truusalu 1, Karel Soosaar 1, Ragnar Rump 1, Ian-Erik Valge 1, Nikolai Lõsanov 1, Marko Truusalu 1
omavärav: Aleksei Latõnin (TJK Legion)
FC Infonet (33)
Maksim Rõtškov 11, Bogdan Vaštšuk 3, Andrei Timofejev 3, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Aleksei Demutski 2, Vladislav Ogorodnik 2, Renats Granovskis 2, Maksim Smirnov 1, Sergei Kobjakov 1, Jevgeni Ginzburg 1, Aleksandr Altosar 1, Nikolai Glebov 1, Andrej Voilenko 1, Andrei kostin 1
omavärav: Andro Aavik (Pärnu LM)
Kohtla-Järve FC Lootus (28)
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 9, Aleksandr Marašov 5, Alexander Mutik 4, Sergei Bazjukin 2, Artur Makarov 2, Dmitry Lipartov 1, Nikolay Khvalov 1, Boriss Gritsjuk 1, Deniss Kulikov 1, Deniss Komšin 1, Deniss Tjapkin 1
Kiviõli Tamme Auto (22)
Aleksei Mamontov 5, Rustam Gurbanov 4, Stanislav Russakov 3, Vladimir Izotov 2, Dmitri Kirilov 2, Tõnis Starkopf 1, Juri Tiismann 1, Maksim Lipin 1, Ervin Rätsep 1, Dmitri Šelehhov 1, Aleksei Larin 1
Tallinna JK Legion (21)
Roman Sirotkin 7, Rodion Ovsijenko 2, Aleksei Titenok 2, Juri Gavrilov 2, Jevgeni Suhih 2, Pavel Rubel 1, Pavel Dõmov 1, Pavel Iljuhhin 1, Maksim Gussev 1, Maksim Kisseljov 1, Roman Sobtšenko 1
Pärnu Linnameeskond (15)
Taavi Laurits 3, Envar Lauter 2, Robert Kirss 2, Ivan Velikopolje 2, Risto Pärnat 1, Matthias Tikerpe 1, Albert Anissimov 1, Anton Issakov 1, Greger Könninge 1, Margus Põldsaar 1
Valga FC Warrior (15)
Sander Lepik 4, Silver Lätt 3, Raiko Karpov 2, Sander Rõivassepp 1, Rasmus Munskind 1, Kevin Arike 1, Karl Mööl 1
omavärav: Dmitri Šelehhov (Tamme Auto), Boriss Gritsjuk (FC Lootus)

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles