Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Autole võit, Lootusele viik

19.06.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas saavutas 16. voorus Kiviõli Tamme Auto hooaja kaheksanda võidu.

Esiliiga XVI vooru mängud. Pühapäev, 19. Juunil

19. juuni kell 17:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi tn 1, Jõhvi)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - FC PUUMA  2:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 74. Aleksandr Marašov, 88. pen. Kouakou Fabrice Elysee Kouadio - 42. Nikita Tšernei, 77. pen. Pavel Apalinski
Hoiatused: 61. Igor Tomaševski, 67. Viktor Aksjonov, 76. Boriss Gritsjuk

FC Lootus: 1-Kuznetsov, 3-Tomaševski, 13-Pozjabin, 9-B. Gritsjuk, 6-Komšin (34. 16-Aksjonov; 82. 17-Kulikov), 11-Mutik (46. 10-Marašov), 5-Tjapkin, 18-Petjukevitš, 20-Khvalov, 14-Makarov (65. 19-Semjonov), 15-Kouadio.
Varus: 10-Marašov, 2-Vaškevitš, 16-Aksjonov, 17-Kulikov, 19-Semjonov.

FC Puuma: 1-Danilov, 18-Truusalu, 3-Remmelgas, 4-Heintare, 14-Haavistu, 27-Marin (83. 2-Kotka), 6-Soosaar, 8-Antonov (90. 16-Kauber), 17-Vinogradov (59. 12-Apalinski), 11-Tšernei (90. 21-Bilinski), 5-Rump (54. 26-Kauber)
Varus: 16-Valge, 21-Bilinski, 2-Kotka, 16-Kauber, 24-Kurlõtškin, 12-Apalinski, 50-Rimmel.

Mänguolud: +18, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Marger Pormann, Dmitri Vinogradov


19. juuni kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VALGA FC WARRIOR  1:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 13. Artur Rättel - 12. pen. Karl Mööl
Hoiatused: 11. Ola Lennart Hagberg, 44. Valerijus Mižigurskis, 71. Hindrek Ojamaa, 80. Aleksandr Kulinitš - 15. Karl Mööl
Eemaldamine: 80. Marten Mütt

FC Levadia II: 30-Jenk, 3-Artjunin, 19-Kulinitš, 15-Ojamaa, 4-Hagberg (60. 24-Kütt), 11-Raun (67. 8-Jürisson), 20-Toomet, 5-Reitalu (57. 6-Aasmäe), 7-Raudsepp, 2-Rättel, 23-Mižigurskis (46. 9-Koger).
Varus: 1-Myrnyi, 13-Heliste, 6-Aasmäe, 9-Koger, 8-Jürisson, 24-Kütt, 18-Läst.

FC Warrior: 1-Ventsel, 2-Treubladt (90.+1. 17-Murd), 3-Gull, 4-Danelson, 15-Aloe (84. 16-Arus), 6-Stepanjan, 7-Lootus (67. 18-Wahl), 8-Lätt, 9-Mütt, 10-Mööl, 11-Lillemets (46. 14-Karpov).
Varus: 46-Randväli, 14-Karpov, 16-Arus, 17-Murd, 18-Wahl.

Mänguolud: +14, kerge vihmasadu, kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 37
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Sergei Makarov, Joonas Jaanovits


19. juuni kell 17:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - KIVIÕLI TAMME AUTO  1:2 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 1. Maksim Gussev - 66. Aleksei Larin, 87. Dmitri Kirilov
Hoiatus: 35. Maksim Lipin

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 2-Butlers, 3-Koltsov, 4-Tšendei (89. 18-Balahnitšjov), 6-Iljuhhin, 8-Gavrilov, 9-Gussev, 14-Sinitsin, 15-Dõmov, 16-Ovsijenko, 17-Sirotkin (57. 10-Makarov).
Varus: 5-Savtšenko, 10-Makarov, 18-Balahnitšjov, 11-Titenok.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 7-Lipin, 4-Kostin, 19-Filimonov, 9-Kirilov, 20-Izotov, 5-Russakov, 14-Tiismann, 11-Starkopf, 22-Larin.
Varus: 12-Rätsep, 10-Gurbanov.

Mänguolud: +14, kerge vihmasadu, kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Lauri Salei, Tiit Kivisild


19. juuni kell 19:30 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - TALLINNA FC FLORA II  3:1 (2:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 12. Andrei Kostin, 40. Andrei Timofejev, 90.+1. Maksim Rõtškov - 1. Bert Klemmer
Hoiatused: 35. Eduard Vinogradov, 60. Jevgeni Gurtšioglujants, 87. Aleksandr Altosar

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 3-Kobjakov, 5-Vinogradov, 7-Demutski, 11-Timofejev, 14-Rõtškov, 19-Borissov, 20-Kostin, 21-Voilenko (24. 10-Gurtšioglujants), 22-Granovskis, 99-Altosar.
Varus: 16-K. Andrejev, 10-Gurtšioglujants, 62-O. Andrejev.

FC Flora II: 1-Gurnik, 2-Hmelnitski, 4-Piir, 6-Mets, 11-Liivamägi, 5-Pajunurm, 15-Metsa, 20-Klemmer, 14-Laht, 17-Maar (46. 8-Brauer), 18-Kubber.
Varus: 8-Brauer.

Mänguolud: +14, kerge vihm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Aron Härsing, Marto Kiisk

Liiga tabel 19. juuni seisuga:
1  Tallinna FC Flora II  14  9  2  3  35:12  29
2  Tallinna FC Levadia II  16  8  5  3  30:12  29
3  JK Tallinna Kalev  15  7  7  1  38:10  28
4  FC Puuma  16  7  4  5  31:28  25
5  Kiviõli Tamme Auto  16  8  1  7  22:25  25
6  FC Infonet  16  6  6  4  33:24  24
7  Kohtla-Järve FC Lootus  16  4  6  6  25:28  18
8  Pärnu Linnameeskond  16  3  6  7  14:24  15
9  Tallinna JK Legion  16  4  2  10  18:39  14
10  Valga FC Warrior  15  1  3  11  12:56  6

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 19. juuni seisuga:
14 - Rimo Hunt (JK Tallinna Kalev)
11 - Maksim Rõtškov (FC Infonet)
9 - Trevor Elhi (Tallinna FC Levadia II)
9 - Nikita Tšernei (FC Puuma)
8 - Kouakou Fabrice Elysee Kouadio (FC Lootus)
7 - Ionel Armean (JK Tallinna Kalev)
6 - Roman Sirotkin (Tallinna JK Legion)

Esiliiga kõik väravalööjad 19. juuni seisuga:
JK Tallinna Kalev (38)
Rimo Hunt 14, Ionel Armean 7, Rasmus Tomson 5, Aleksei Savitski 3, Elbasan Kabashi 2, Igor Koroljov 2, Sean Tremaine Whalen 1, Tengiz Eteria 1, Kevin Lutsokert 1, Rameš Mamedov 1
omavärav: Sergei Kobjakov (FC Infonet)
Tallinna FC Flora II (35)
Sander Laht 4, Karl-Eerik Luigend 4, Hannes Anier 4, Zakaria Beglarišvili 3, Jürgen Henn 3, Erkki Kubber 3, Bert Klemmer 3, Eron Krillo 2, Mikk Metsa 2, Alo Dupikov 1, Andre Frolov 1, Ragnar Piir 1, Kewin Mataloja 1, Meelis Peitre 1, Karl Ivar Maar 1, Anton Hmelnitski 1
FC Infonet (33)
Maksim Rõtškov 11, Bogdan Vaštšuk 3, Andrei Timofejev 3, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Aleksei Demutski 2, Vladislav Ogorodnik 2, Renats Granovskis 2, Maksim Smirnov 1, Sergei Kobjakov 1, Jevgeni Ginzburg 1, Aleksandr Altosar 1, Nikolai Glebov 1, Andrej Voilenko 1, Andrei kostin 1
omavärav: Andro Aavik (Pärnu LM)
FC Puuma (31)
Nikita Tšernei 9, Ilja Antonov 5, Sten Teino 4, Pavel Apalinski 4, Kevin Kauber 2, Pavel Marin 1, Sergei Bilinski 1, Marko Truusalu 1, Karel Soosaar 1, Ragnar Rump 1, Ian-Erik Valge 1
omavärav: Aleksei Latõnin (TJK Legion)
Tallinna FC Levadia II (30)
Trevor Elhi 9, Janar Toomet 4, Lauri Välja 3, Endrik Raun 3, Markus Holst 2, Nikita Martõnov 2, Rain Aasmäe 2, Nikita Koger 2, Andreas Raudsepp 1, Ola Lennart Hagberg 1, Artur Rättel 1
Kohtla-Järve FC Lootus (25)
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 8, Alexander Mutik 4, Aleksandr Marašov 3, Sergei Bazjukin 2, Artur Makarov 2, Dmitry Lipartov 1, Nikolay Khvalov 1, Boriss Gritsjuk 1, Deniss Kulikov 1, Deniss Komšin 1, Deniss Tjapkin 1
Kiviõli Tamme Auto (22)
Aleksei Mamontov 5, Rustam Gurbanov 4, Stanislav Russakov 3, Vladimir Izotov 2, Dmitri Kirilov 2, Tõnis Starkopf 1, Juri Tiismann 1, Maksim Lipin 1, Ervin Rätsep 1, Dmitri Šelehhov 1, Aleksei Larin 1
Tallinna JK Legion (18)
Roman Sirotkin 6, Rodion Ovsijenko 2, Aleksei Titenok 2, Juri Gavrilov 2, Jevgeni Suhih 2, Pavel Rubel 1, Pavel Dõmov 1, Pavel Iljuhhin 1, Maksim Gussev 1
Pärnu Linnameeskond (14)
Envar Lauter 2, Robert Kirss 2, Taavi Laurits 2, Ivan Velikopolje 2, Risto Pärnat 1, Matthias Tikerpe 1, Albert Anissimov 1, Anton Issakov 1, Greger Könninge 1, Margus Põldsaar 1
Valga FC Warrior (12)
Sander Lepik 4, Raiko Karpov 2, Sander Rõivassepp 1, Rasmus Munskind 1, Silver Lätt 1, Kevin Arike 1, Karl Mööl 1
omavärav: Dmitri Šelehhov (Tamme Auto)

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles