Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe võitis, Narva viigistas

21.05.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 12. voorus alistas Sillamäe Kalev võõrsil 4:1 Tartu Tammeka ja Narva Trans viigistas kodus Tallinna FC Levadiaga 1:1.

Meistriliiga XII vooru mängud. Laupäev, 21. mai

21. mail kell 17:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC LEVADIA  1:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 41. Aleksandrs Cekulajevs - 37. pen. Konstantin Nahk
Hoiatused: 54. Albert Taar, 90.+2. Igor Subbotin

JK Trans: 1-Vyalchinov, 14-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 5-Kazakov (71. 22-Biskys), 10-Abramenko, 21-Bazjukin (46. 11-Leontovitš), 12-Plotnikov (71. 13-Fjodorov), 7-Bezykornovas, 8-Cekulajevs.
Varus: 33-Smelkov, 20-Strockis, 4-Ovsjannikov, 11-Leontovitš, 9-Gruznov, 13-Fjodorov, 22-Biskys.

FC Levadia: 1-Smiško, 14-Šarunas, 2-Kalimullin, 17-Podholjuzin, 7-Volodin, 8-Nahk, 18-Taar (72. 20-Pebre), 27-Teniste, 28-Subbotin, 11-Kolyaev (61. 9-Rättel), 5-Leitan.
Varus: 30-Matrossov, 19-Kulinitš, 21-Holst, 20-Pebre, 6-Toomet, 25-Elhi, 9-Rättel.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 385
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Toomas Nõmmiste
Neljas kohtunik: Mart Martin


21. mail kell 19:30 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - LASNAMÄE  FC AJAX  3:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 21. Rasmus Munskind, 53., 76. Joel Indermitte - 42. Sergei Tasso
Hoiatused: 26. Joel Indermitte, 66. Ott Ottis - 38. Aleks Mones, 54. Sergei Tasso, 79. Šahriar Abdullajev, 80. Šamil Mussajev

FC Viljandi: 12-Orgla, 5-Sillaste, 4-Indermitte, 22-Tutk, 3-Danelson, 17-Veis (62. 23-Goldberg), 16-Ottis, 8-Sinilaid, 7-Leimann, 45-Munskind (75. 6-Kekišev), 10-Mööl (83. 18-Lepik).
Varus: 1-Ventsel, 6-Kekišev, 18-Lepik, 23-Goldberg.

FC Ajax: 16-Boldõrev, 10-Tasso, 11-Starodub, 14-Abdullajev, 15-Romanov, 18-Dmitriev, 19-Mussajev, 20-Mones, 21-Ljahhovetski, 22-Papichyts, 91-Gerassimov.
Varus: 4-J. Kirpu, 2-Kovtun, 37-Mihhasev.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 105
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Ülo Kikas


21. mail kell 19:30 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - FC KURESSAARE  1:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 49. Hidetoshi Wakui - 63. Andre Ilves
Hoiatus: 62. Elari Valmas

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 15-Jevdokimov, 75-Wakui, 7-Puri, 10-Konsa, 11-Viikmäe, 18-Terehhov (72. 99-Neemelo).
Varus: 1-Savitski, 99-Neemelo, 6-Mitsuyama, 26-Kovtunovitš, 25-Vnukov.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 25-Viira, 13-Rauno Reiman, 3-K. Saar, 4-Kluge, 5-Aava, 23-Luup, 10-A. Ilves (76. 26-Kivi), 39-Valmas, 9-Pukk, 14-Jäger (67. 15-U. Rajaver).
Varus: 12-Riido Reiman, 7-Kelder, 8-Trasberg, 15-U. Rajaver, 26-Kivi.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 350
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Maikel Mikson


21. mail kell 19:30  A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - PAIDE LINNAMEESKOND  2:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 17. Rauno Alliku, 88. Sergei Mošnikov - 41. Timo Lomp
Hoiatused: 63., 76. Carl Tubarik, 67. Andre Mägi, 85. Rauno Kald
Eemaldamine: 76. Carl Tubarik

FC Flora: 12-Meerits, 19-Kams, 4-Jahhimovitš, 22-Baranov, 16-Jürgenson (46. 5-Peitre), 10-Mošnikov, 25-Frolov (46. 11-Luts), 49-Beglarišvili (64. 20-Dupikov), 41-Minkenen, 14-Henri Anier, 9-Alliku.
Varus: 1-Pedõk, 5-Peitre, 33-Laht, 23-Henn, 30-Krillo, 20-Dupikov, 11-Luts.

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 19-Kalda, 18-Allas, 23-Lomp, 7-Kald, 10-Sillaste (63. 4-Kööp), 11-Tikenberg (75. 16-Ustaal), 3-Tubarik, 17-Reinsoo (79. 22-U. Rooba), 8-Kõll.
Varus: 21-Uusküla, 20-Vahtramäe, 22-U. Rooba, 16-Ustaal, 26-Nõmme, 4-Kööp.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Raul Kaivoja


21. mail kell 19:30 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - JK SILLAMÄE KALEV  1:4 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 43. Albert Prosa - 8., 60. pen., 70. Alexey Alekseev, 90.+3. Sergei Vihrov
Hoiatused: 60. Siim Valtna, 65. Mait Toom - 4. Ilja Monakov, 90.+2. Aleksandr Kulik

JK Tammeka: 16-Toom, 23-Valtna (80. 90-Haljak), 4-Roops, 3-Kiidron, 6-Pikk, 11-Sonn, 7-Siim Tenno, 32-Tamm, 17-Laas, 99-Prosa, 12-Alve.
Varus: 1-Hasancik, 22-Hausenberg, 21-Hansi, 10-Kallandi, 5-Kaldoja, 90-Haljak, 77-Vomm.

JK Sillamäe Kalev: 16-Kaltenhauser, 2-Cherkasov (81. 5-Kulik), 3-Naumov, 7-Tarassenkov (80. 21-Novikov), 22-Tamberg, 12-Dudarev, 13-S. Mironov, 18-Nesterovski, 27-P. Aleksejev, 9-Monakov (62. 17-Vihrov), 8-A. Alekseev.
Varus: 1-Starodubtsev, 5-Kulik, 17-Vihrov, 11-Lehtonen, 21-Novikov, 23-Paponov.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 416
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Marko Leevand

Meistriliiga tabel pärast 12. vooru:
1  Tallinna FC Flora  12  9  3  0  23:5  30
2  Tallinna FC Levadia  12  8  3  1  27:10  27
3  Nõmme JK Kalju  12  7  3  2  24:6  24
4  Narva JK Trans  12  5  4  3  22:10  19
5  JK Sillamäe Kalev  12  5  2  5  22:19  17
6  Tartu JK Tammeka  12  4  3  5  19:25  15
7  FC Viljandi  12  3  4  5  8:12  13
8  Paide Linnameeskond  12  3  3  6  12:18  12
9  FC Kuressaare  12  1  3  8  11:25  6
10  Lasnamäe FC Ajax  12  0  2  10  4:42  2

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 12. vooru: 
11 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
10 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
8 - Henri Anier (FC Flora)
8 - Albert Prosa (Tartu JK Tammeka)
6 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)
6 - Konstantin Nahk (FC Levadia)
 
Meeskondade kõik väravalööjad pärast 12. vooru:
TALLINNA FC LEVADIA (27)
Konstantin Nahk 6, Nikita Kolyaev 5, Igor Subbotin 4, Vitali Leitan 4, Taijo Teniste 3, Aleksandr Volodin 2, Valerijus Mižigurskis 2, Trevor Elhi 1
NÕMME JK KALJU (24)
Tarmo Neemelo 6, Juri Jevdokimov 5, Kristen Viikmäe 3, Hidetoshi Wakui 3, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Ken Kallaste 1, Alan Garcia Gutierrez 1, Eino Puri 1, Oliver Konsa 1
omavärav: Deniss Kovtun (FC Ajax)
TALLINNA FC FLORA (23)
Henri Anier 8, Siim Luts 3, Alo Dupikov 2, Sergei Mošnikov 2, Sander Post 1, Karl Palatu 1, Zakaria Beglarišvili 1, Andre Frolov 1, Nikita Baranov 1, Valeri Minkenen 1, Rauno Alliku 1
omavärav: Aleksandr Starodub (FC Ajax)
NARVA JK TRANS (22)
Aleksandrs Cekulajevs 10, Anton Epikhin 4, Marius Bezykornovas 4, Maksim Gruznov 2, Viktor Plotnikov 1, Maksim Bazjukin 1
JK SILLAMÄE KALEV (22)
Alexey Alekseev 11, Maksim Paponov 4, Alexander Nikulin 2, Ilja Monakov 1, Aleksandr Kulik 1, Maksim Aleksejev 1, Roman Nesterovski 1, Sergei Vihrov 1
TARTU JK TAMMEKA (19)
Albert Prosa 8, Alar Alve 2, Marko Sonn 2, Heiko Tamm 2, Martin Haljak 2, Kaarel Torop 1, Kaspar Kaldoja 1, Kaarel Kiidron 1
PAIDE LINNAMEESKOND (12)
Tiit Tikenberg 2, Timo Lomp 2, Ats Sillaste 1, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Mait Nõmme 1, Rauno Kööp 1, Ervin Kõll 1, Carl Tubarik 1, Andre Mägi 1
FC KURESSAARE (11)
Martti Pukk 3, Andre Ilves 3, Elari Valmas 2, Madis Lange 1, Kaarel Saar 1, Amor Luup 1
FC VILJANDI (8)
Aleksandr Kulatšenko 2, Joel Indermitte 2, Andrei Veis 1, Stanislav Goldberg 1, Rauno Tutk 1, Rasmus Munskind 1
LASNAMÄE FC AJAX (4)
Aleks Mones 2, Sergei Tasso 2

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles