Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Ida-Virumaa klubid võidukad, Sillamäe jätkab liidrina

09.04.2011

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 6. voorus olid võidukad nii liidrina jätkav Sillamäe Kalev kui ka tabelis kolmandal kohal olev Narva Trans.

Meistriliiga VI vooru mängud.
Laupäev, 9. aprill

9. aprillil kell 14:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn) - TV-mäng
NÕMME JK KALJU - JK SILLAMÄE KALEV  1:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 89. Hidetoshi Wakui - 52. Alexander Nikulin, 71. Alexey Alekseev
Hoiatused: 57. Sergey Mironov, 78. Roman Nesterovski

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 18-Terehhov (75. 7-Puri), 11-Viikmäe, 99-Neemelo (90. 10-Konsa), 15-Jevdokimov, 75-Wakui, 5-Bärengrub, 8-Rantanen.
Varus: 1-Savitski, 22-Kõrtsmik, 6-Mitsuyama, 7-Puri, 10-Konsa, 25-Vnukov.

JK Sillamäe Kalev: 16-Kaltenhauser, 8-Gorbunov, 5-Kulik, 12-Dudarev, 22-Tamberg, 18-Nesterovski, 23-Paponov, 13-S. Mironov, 7-Tarassenkov, 9-Monakov, 14-Nikulin (63. 10-A. Alekseev).
Varus: 1-Starodubtsev, 2-Cherkasov, 27-P. Aleksejev, 10-A. Alekseev, 11-Lehtonen.

Mänguolud: +5, päikesepaisteline, kergelt tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras. Pealtvaatajaid: 408
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Sten Klaasen
Neljas kohtunik: Boriss Šipunov


9. aprillil kell 17:00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 7, Viljandi)
FC VILJANDI - FC KURESSAARE  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 43. Andrei Veis, 69. Aleksandr Kulatšenko
Hoiatused: 27. Marten Mütt, 87. Sander Sinilaid - 18. Elari Valmas, 75. Märt Kluge

FC Viljandi: 12-Orgla, 44-Mütt (65. 45-Munskind), 4-Indermitte, 22-Tutk, 17-Veis, 8-Sinilaid, 6-Kekišev (65. 16-Ottis), 23-Goldberg (69. 88-Stepanjan), 10-Mööl, 7-Leimann, 21-Kulatšenko.
Varus: 1-Ventsel, 88-Stepanjan, 45-Munskind, 16-Ottis.

FC Kuressaare: 12-Riido Reimann, 26-Kivi, 13-Rauno Reimann, 3-K. Saar, 15-U. Rajaver, 18-Aljas, 5-Aava, 14-Jäger (78. 22-Azarov), 39-Valmas (59. 4-Kluge), 9-Pukk, 10-A. Ilves (56. 11-Lange).
Varus: 1-Pikker, 11-Lange, 4-Kluge, 22-Azarov.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Neeme Neemlaid


9. aprillil kell 17:00 Paide kunstmuruväljak (Staadioni 1, Paide)
NARVA JK TRANS - PAIDE LINNAMEESKOND  3:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 46., 81. Aleksandr Cekulajevs, 58. Viktor Plotnikov
Hoiatus: 82. Mait Nõmme

JK Trans: 1-Vyalchinov, 18-Grigorjev, 2-Rimas, 15-Kitto, 16-Šiškin, 21-Bazjukin (70. 19-Epikhin), 5-Kazakov (70. 22-Biskys), 13-Strockis, 11-Leontovitš (57. 17-Plotnikov), 7-Bezykornovas, 8-Cekulajevs.
Varus: 33-Smelkov, 17-Plotnikov, 4-Abramenko, 22-Biskys, 14-Fjodorov, 19-Epikhin, 9-Gruznov.

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 7-Kald, 23-Lomp, 19-Kalda (70. 16-Ustaal), 8-Kõll, 10-Sillaste (77. 12-Erdei), 11-Tikenberg (77. 26-Nõmme), 4-Kööp, 9-Ellram, 18-Allas.
Varus: 26-Nõmme, 16-Ustaal, 3-Tubarik, 12-Erdei.

Mänguolud: +7, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 185
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Marek Lillmaa


9. aprillil kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - LASNAMÄE FC AJAX  6:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 27. ov. Aleksandr Starodub, 49. Zakaria Beglarišvili, 62. Andre Frolov, 64. Sergei Mošnikov, 79. Henri Anier, 90. Nikita Baranov
Hoiatused: 48. Vladimir Gerassimov, 70. Yaroslav Dmitriev, 87. Dmitri Tarassenko
Eemaldamine: 70. Deniss Kovtun

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams (73. 6-Mets), 22-Baranov, 4-Jahhimovitš, 16-Jürgenson (46. 10-Mošnikov), 25-Frolov, 41-Minkenen, 5-Peitre, 31-Beglarišvili, 9-Alliku, 8-Hannes Anier (46. 14-Henri Anier).
Varus: 12-Meerits, 6-Mets, 10-Mošnikov, 11-Luts, 14-Henri Anier, 20-Dupikov, 30-Krillo.

FC Ajax: 1-Mamutov, 2-Kovtun, 10-Tasso, 4-J. Kirpu, 11-Starodub, 14-Abdullajev (59. 9-Tarassenko), 15-Romanov, 18-Dmitriev, 19-Mussajev, 37-Mihhasev (57. 21-Ljahhovetski), 91-Gerassimov.
Varus: 5-Kondratenko, 9-Tarassenko, 17-Plotnikov, 21-Ljahhovetski.

Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 160
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Andrei Karhu


9. aprillil kell 17:00 Annelinna kunstmuru (Kaunase pst 68B, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - TALLINNA FC LEVADIA  0:5 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18., 72. Vitali Leitan, 23., 76. Konstantin Nahk, 90.+2. Trevor Elhi
Hoiatused: 22. Martin Haljak, 82. Siim Tenno

JK Tammeka: 1-Hasancik, 5-Kaldoja, 90-Haljak, 4-Roops, 6-Pikk, 11-Sonn, 7-Tenno, 32-Tamm, 9-Torop (68. 21-Hansi), 99-Prosa, 12-Alve.
Varus: 31-Kutter, 77-Vomm, 3-Kiidron, 10-Kallandi, 22-Hausenberg, 8-Rääbis, 21-Hansi.

FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 2-Kalimullin, 27-Teniste, 17-Podholjuzin, 8-Nahk, 7-Volodin, 5-Leitan (82. 9-Rättel), 28-Subbotin (77. 20-Pebre), 11-Kolyaev (60. 25-Elhi), 14-Šarunas.
Varus: 30-Matrossov, 9-Rättel, 18-Taar, 21-Holst, 20-Pebre, 25-Elhi, 47-Mižigurskis.

Mänguolud: +7, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 275
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Ülo Kikas

Meistriliiga tabel pärast 6. vooru:
1  JK Sillamäe Kalev  6  4  2  0  14:5  14
2  Tallinna FC Flora  6  4  2  0  12:3  14
3  Narva JK Trans  6  3  3  0  16:2  12
4  Tallinna FC Levadia  6  3  2  1  11:4  11
5  Nõmme JK Kalju  6  3  1  2  12:5  10
6  Paide Linnameeskond  6  2  2  2  8:9  8
7  FC Viljandi  6  1  2  3  3:7  5
8  Tartu JK Tammeka  6  0  3  3  4:14  3
9  FC Kuressaare  6  0  2  4  3:13  2
10  Lasnamäe FC Ajax  6  0  1  5  3:24  1

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 6. vooru:
7 - Alexey Alekseev (JK Sillamäe Kalev)
7 - Aleksandrs Cekulajevs (Narva JK Trans)
4 - Anton Epikhin (Narva JK Trans)
4 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
4 - Henri Anier (FC Flora)
3 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
3 - Maksim Paponov (JK Sillamäe Kalev)
3 - Konstantin Nahk (FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad pärast 6. vooru:
NARVA JK TRANS (16)
Aleksandrs Cekulajevs 7, Anton Epikhin 4, Marius Bezykornovas 3, Maksim Gruznov 1, Viktor Plotnikov 1
JK SILLAMÄE KALEV (14)
Alexey Alekseev 7, Maksim Paponov 3, Alexander Nikulin 2, Ilja Monakov 1, Aleksandr Kulik 1
TALLINNA FC FLORA (12)
Henri Anier 4, Sander Post 1, Siim Luts 1, Karl Palatu 1, Zakaria Beglarišvili 1, Andre Frolov 1, Sergei Mošnikov 1, Nikita Baranov 1
omavärav: Aleksandr Starodub (FC Ajax)
NÕMME JK KALJU (12)
Juri Jevdokimov 4, Kaarlo Verneri Rantanen 2, Tarmo Neemelo 2, Hidetoshi Wakui 2, Kristen Viikmäe 1, Ken Kallaste 1
TALLINNA FC LEVADIA (11)
Konstantin Nahk 3, Nikita Kolyaev 2, Igor Subbotin 2, Vitali Leitan 2, Trevor Elhi 1, Valerijus Mižigurskis 1
PAIDE LINNAMEESKOND (8)
Tiit Tikenberg 2, Ats Sillaste 1, Janek Kalda 1, Martin Ustaal 1, Mait Nõmme 1, Rauno Kööp 1, Ervin Kõll 1
TARTU JK TAMMEKA (4)
Alar Alve 2, Kaarel Torop 1, Kaspar Kaldoja 1
FC VILJANDI (3)
Aleksandr Kulatšenko 2, Andrei Veis 1
FC KURESSAARE (3)
Martti Pukk 1, Madis Lange 1, Elari Valmas 1
LASNAMÄE FC AJAX (3)
Aleks Mones 2, Sergei Tasso 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles