Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Vane Vähk ja Lilija Iljina said kokkuvõttes esikoha

22.03.2011

Eesti noorte suusasarja kokkuvõttes saavutas kõige väiksematest poistest, klassis M11 esikoha Vane Vähk Illukalt, klassis N23 oli parim Lilia Iljina Kiviõli suusaklubist.

Läinud aasta lõpus Pannjärvelt alguse saanud sarjas oli viies etappi, millest igal osalejal läks arvesse neli paremat tulemust.

Klassis N11 esikoha saanud Vane Vähk võitis neli etappi ja oli korra kolmas, mis andis talle kokkuvõttes 120 osaleja seas kindla esikoha. Idavirulastest olid selles klassis 25 parema hulgas veel Aleksandr Bobrov (Äkke SK; 12.) ning Alutaguse SK esindajad Allain-Marco (20.) ja Danny-Rocco (22.) Anton.

Klassis M12 sai Mart Všivtsev (Äkke SK) kaks etapivõitu ning kokkuvõttes sai ta teise koha, neljas oli viimase etapi teine Martin Oja Avinurmest. 15 parema hulka jõudsid ka Marten Jõeäär (Alutaguse SK/Jõhvi SK; 10., Marten Kuusmann (Alutaguse SK; 11.) ja Karl-Joosep Karp (Iisaku SK Margus 13.).

Klassis M13 sai idavirulastest edukaimana korra kolmas olnud Kaarel Karri (SK Margus) 6. koha, Kaivi-Mart Kangro (Alutaguse SK) oli 10.

Klassis M14 sai 11. koha Tair Tooming (Avinurme SK), Marko Koskinen (Äkke SK) oli 14.

Klassis M15 sai Marko Saatman (Alutaguse SK) 12. koha.

Klassis M16 oli sillamäelane Aleksandr Hlobõstin 7. ning Alutaguse SK esindajad Mikk Rooden ja Argo Rebban vastavalt 12. ja 15.

Klassis M18 oli idavirulastest parimana Silver Selliov (Alutaguse SK) 18. kohal.

Klassis M20 oli Avo Sambla (Alutaguse SK) 3., Aleksandr Maslennikov (Sillamäe SK) 4., JAnari Rajas (SK MArgus) 8. ja Juri Lukinski (Sillamäe SK) 11.

Klassis M23 sai Timo Juursalu (Alutaguse SK) 8. koha.

Klassis N11 oli Veronika Kaldma (Avinurme SK) 7. ja Darja Subbotkina (Äkke SK) 14.

Klassis N12 sai Eliise Jalonen (Alutaguse SK) 29. koha.

Klassis N13 pärlvis Kaireen Käen (Alutaguse SK/Jõhvi SK) 19. koha.

Klassis N14 oli Jonne Rooma (Alutaguse SK) seitsmes.

Klassis N15 sai Mariethe-Piret Niglas (Alutaguse SK) 14. koha ja Laura Kuusemets (Alutaguse SK/Jõhvi SK) oli kokkuvõttes 17.

Klassis N16 oli Reelika Vallas (Alutaguse SK/Jõhvi SK) 11.

Klassis N18 lõpetas Anu Seli (Alutaguse SK) 19. kohaga.

Klassis N23 oli 7 punktisaaja seas esimene ühe etapivõidu saanud Illukalt pärit, kuid Kiviõli suusaklubi esindav Lilja Iljina.

Tulemused: http://www.suusaliit.ee/static/events/2378_MS_Swed_2011_Sarja_kokkuvote.pdf

Sportiv.ee

 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles