0

Jalgpall

Järve II võitis kodus
24.09.2018

II liiga 21. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II Raasiku JK Joker tulemusega 1:0. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Transi naised pidid kodus vastu võtma kaotuse
24.09.2018

Naiste II liiga 11. vooruu kohtumises kaotas JK Narva Trans (N) Tartu JK Tammeka II (N) tulemusega 1:2. Poolaeg kaotati tulemusega 0:2.

JK Järve võitis kodus
22.09.2018

Esiliiga B 30. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Legion tulemusega 2:0. Mõlemad väravad löödi esimesel poolajal.

Trans jätkab võidulainel
22.09.2018

Premium Liiga 29. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil Paide linnameeskonda tulemusega 5:2.Poolaeg võideti 2:1.

JK Trans võitis kodus
19.09.2018

Premium liiga 28. voorus võitis JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 2:1, kusjuures võiduvärav löödi lisaminutitel. Poolajale mindi 1:1 viigiseisus.

JK Järvele suureskooriline võit
19.09.2018

Esiliiga B 29. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve võõrsil Tallinna FC Flora U19 tulemusega 9:0, nendest kolm väravat lõi Raivo Saar. Poolaeg võideti tulemusega 4:0.

Kohtla-Nõmme Rahvaliigas edasi ei pääsenud
17.09.2018

Rahvaliiga A-tasandi 1/8 finaalis kaotas RL. Kohtla-Nõmme penaltitega 0:3 RL. SK Räpnale. Poolaeg kaotati 0:1. Nii normaalaeg kui lisaaeg lõppesid tulemusega 1:1.

Trans II võitis kodus
16.09.2018

II liiga 20. voorus võitis JK Narva Trans II Raasiku FC Jokerit tulemusega 3:0.

Nii Järve kui Transi naised kaotasid
16.09.2018

Naiste II liiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Tartu JK Tammeka II (N) tuleusega 0:2 ja Kohtla-Järve JK Järve (N) Tallinna JK Legion (N) tulemusega 0:1.

Ida-Virumaa võistkondadele viigid ja võit
16.09.2018

Premium liiga 27. voorus mängis JK Narva Trans viiki 2:2 Tallinna FC Floraga. Poolaeg kaotati 0:1. Esiliiga B 28. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve samuti 2:2 viiki FC Nõmme United võistkonnaga, kusjuures poolaeg kaotati 0:2. II liiga 20. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Santos II tulemusega 3:0 (1:0).