0

Jalgpall

Järvele võõrsilt kaotus
29.08.2019

Esiliiga 26. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Flora U21 tulemusega 2:5, poolaeg kaotati 1:2.

Transile võit
29.08.2019

Premium liiga 26. voorus võitis JK Narva Trans kodus FC Kuressaare võistkonda tulemusega 4:2, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Kaks väravat lõi Vadim Mihhailov.

Transi naised ja II võistkond võitsid
26.08.2019

Narvas peetud kohtumistes võitis naiste II liiga 11. voorus JK Narva Trans (N) Põlva FC Lootos II (N) tulemusega 1:0 (värav löödi esimesel poolajal) ja II liiga 17. voorus Transi II võistkond Lasnamäe FC Ajaxit tulemusega 10:4, poolaeg 4:1.

Transile kodus kaotus
25.08.2019

Premium liiga 25. voorus kaotas Narva JK Trans Tallinna FC Florale tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Järve kaotas kodus
24.08.2019

Esiliiga 25. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Legion tulemusega 0:2, poolaeg 0:1.

Sillamäe Kalev võitis kodus
17.08.2019

II liiga 16. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Santost tulemusega 5:0, poolaeg võideti tulemusega 3:0. Kolm väravat lõi Vassili Kulik.

Nii Transile kui Järvele võõrsilt kaotused
17.08.2019

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans Tartu JK Tammekale tulemusega 4:6 (1:4) ja esiliigas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI U21 tulemusega 2:3 (1:2).

Trans kaotas Levadiale
10.08.2019

Premium liiga 23. voorus kaotas Narva JK Trans kodus Tallinna FCI Levadiale tulemusega 1:3, poolaeg kaotati 0:2.

Loositi Tipneri karikavõistluste 1/16 paarid
09.08.2019

Tipneri karikasarjas karikat kaitsev Narva JK Trans kohtub 1/16 finaalis FC Kuressaarega.

08.08.2019

Esiliiga 23. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 0:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.