0

Jalgpall

SK Ganza kaotas võõrsil
02.02.2020

Saalijalgpalli esiliiga 13. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Rummu Dünamole tulemusega 6:13 (3:4).

Narva United mängis viiki
01.02.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 13. voorus mängis S.Narva United FC kodus 4:4 viiki S.Tallinna FC Cosmosega. Poolaeg lõppes 1:2 kaotusega.

JK Järve kaotas taliturniiril
26.01.2020

Tallinnas peetaval taliturniiril C kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Flora U21 tulemusega 2:6 (1:2).

S.Sillamäe Alexela võitis
26.01.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 12. voorus kohtusid Sillamäe võistkonnad omavahel, kus tasavägises mängus Alexela võitis FC NPM Silmetit tulemusega 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Kolm väravat lõi võitjate kasuks Semen Fedotov.

Narva Transile taliturniiril suur kaotus
26.01.2020

Taliturniiril kaotas JK Narva Trans Tartu JK Tammeka 0:5, poolaeg 0:3.

Narva United FC võitis kodus
25.01.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 12. voorus võitis S.Narva United FC S.Viimsi FC Smsraha tulemusega 5:3 (2:3). Kolm väravat lõi Mykhailo Romanov.

Sillamäe Silmetile võit
19.01.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 11. voorus võitis S.Sillamäe FC NPM Silmet kodus S.Tartu Maksimumi tulemusega 15:9 (8:2).

Transile viik
19.01.2020

Taliturniiril mängis JK Narva Trans 1:1 viiki JK Tallinna Kalev.

Narva United võitis, Sillamäe Silmet mängis viiki ja Alexela II kaotas
13.01.2020

Saalijalgpalli meistriliigas võitis S.Narva United FC võõrsil S.Tartu Maksimumi tulemusega 12:3 (5:2), S.Sillamäe FC NPM Silmet mängis viiki 6:6 (1:2) S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonnaga ja esiliigas kaotas S.Sillamäe Alexela II S.Viimsi FC Smsraha U19 tulemusega 5:6 (3:4).

Sillamäe võistkondadele võit ja viik
11.01.2020

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.FC Sillamäe S.Narva SK Ganza tulemusega 7:4 (1:2), meistriliigas mängis S.Sillamäe Alexela 6:6 (2:4) S.Tallinna FC Cosmos võistkonnaga.