0

Jalgpall

JK Järve sai võõrsil võidu
27.05.2018

Esiliiga B 16. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve tulemusega 4:2 Võru FC Heliost. Poolaeg võideti tulemusega 2:0.

Trans kaotas kodus
26.05.2018

Premium liiga 17. vooru kohtumise Narvas kaotas JK Narva Trans tulemusega 2:4 Tallinna FC Florale.

Järve II kaotas Sillamäe Kalevile, Trans II FCI Tallinnale
26.05.2018

II liiga 10. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II kodus JK Sillamäe Kalev tulemusega 2:4 ja JK Narva Trans II tulemusega 1:4 FCI Tallinnale.

Narva Trans jätkab võidulainel
22.05.2018

Premium liiga 16. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil Paide Linnameeskonda tulemusega 2:0. Poolaeg võideti tulemusega 1:0.

Seenioride karikavõistluste teise etapi võitis Kohtla-Järve võistkond
21.05.2018

Võidukasse Kohtla-Järve koosseisu kuulusid Vitali Belõi, Mihhail Koroljov, Aleksei Suðarev, Sergei Akimov, Juri Ivanov, Peeter Januðkevits, Viktor Januðkevits, Toomas Tohver. Pärast kahte etappi hoiab Kohtla-Järve võistkond 6 punktiga teist kohta.

Naabritest osutus paremaks Järve II
21.05.2018

II liiga 9. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II JK Narva Trans II tulemusega 1:0.

Järve naised kaotasid võõrsil
20.05.2018

Naiste II liiga 5. vooru kohtumises Ambla koolistaadionil kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Paide Linnanaiskond Tapa (N) tulemusega 1:2.

Sillamäe Kalevile ilus võit
20.05.2018

II liiga 9. voorus võitis JK Sillamäe Kalev tulemusega 4:1 Raasiku FC Jokerit.

JK Järve mängis viiki
20.05.2018

Esiliiga B 14. voorus lõppes kohtumine Kohtla-Järve JK Järve ja FC Nõmme United vahel 2:2 viiki.

JK Trans võitis kodus
16.05.2018

Premium Liiga 15. voorus võitis JK Narva Trans tulemusega 4:1 (1:0) Tartu JK Tammeka.