0

Jalgpall

Transile ja JK Järvele jälle kaotused
25.10.2020

Premium liiga 25. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FCI Levadiale tulemusega 1:2, poolaeg 0:2. Transi auvärava lõi mängu lisaminutitel Aleksandr Zakarliuka. Esiliiga 27. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Maaedu Linnameeskonnale tulemusega 0:5 (0:2).

Narva United kaotas superkarika finaalis
24.10.2020

Saalijalgpalli superkarika finaalis kaotas S.Narva United FC S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 1:6. Auvärava narvakatele lõi Sergei Fedorov.

Trans kaotas liidrile
21.10.2020

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans kodus Tallinna FC Florale tulemusega 1:2, poolaeg 0:1. Mängu läks Flora juhtima 35 mänguminutil Konstantin Vassiljevi väravast. Viigivärava Transile lõi teise poolaja alguses Roman Sobtšenko, võiduvärava Flora kasuks lõi mängu 71 mänguminutil Rauno Sappinen.

JK Järve kaotusteseeria jätkub
17.10.2020

Esiliiga 26. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus FC Elva võistkonnale tulemusega 2:3, poolajale mindi 1:1 viigiseisus. Esimene värav oli elvakate omavärav, teise värava autor oli Aleksei Tihhonov.

Naiste esiliiga 15. voorus kaotused
11.10.2020

Jõhvi FC Phoenix kaotas FC Elva naistele tulemusega 0:4 (0:2), JK Narva Trans naised Rakvere JK Tarvas naistele 1:2 (1:2). Transi värava autoriks Elena Skinjova. Kohtla-Järve JK Järve naised andsid loobumiskaotuse Tartu Jk Tammeka II naistele.

Trans U21 võitis, Sillamäe Kalev mängis viiki
11.10.2020

II liiga 21. voorus võitis JK Narva Trans U21 võõrsil Põhja-Tallinna JK Volta tulemusega 4:1, poolaeg 3:0. Kübaratrikiga sai hakkama Arseni Kovaltšuk ja ühe värava lisas Nurlan Novzurov. JK Sillamäe Kalev mängis 3:3 viiki Tartu FC Heliosele, poolajale mindi 3:2 eduseisus. Mäng algas tartlaste omaväravaga, Sillamäe kahe värava autor oli Vassili Kulik.

JK Järve jälle kaotus
11.10.2020

Esiliiga 23. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:6, poolaeg 0:4.

Ka JK Järve U21 kaotus
10.10.2020

II liiga 21. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve U21 kodus Tartu JK Welco II võistkonnale tulemusega 0:2, poolaeg 0:1.

JK Järve jätkab kaotustega
09.10.2020

Esiliiga 24. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil Vändra JK Vaprus tulemusega 0:1. Värav löödi esimese poolaja 25 mänguminutil.

RL. Kohtla-Nõmme võitis
05.10.2020

A-tasandi veerandfinaalis võitis RL. Kohtla-Nõmme kodustaadionil RL. FC Kohvile Tartust tulemusega 2:0. Poolajale mindi 0:0 viigiseisus. Väravad lõid Kevin Kaivoja 80 mänguminutil ja 89 mänguminutil Kaspar Uustal. Poolfinaali vastaseks loositi neile täna Pärnu JK Sadam, kes on kahel viimasel aastal finaali jõudnud.