0

Jalgpall

NPM Silmetile suureskooriline kaotus
06.01.2019

Betsafe saaliliiga 9. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Augur Enematile tulemusega 2:14, poolaeg kaotati 1:6.

Narva Transile teine koht
31.12.2018

Aastalõputurniiri Premium liiga turniiril jäi JK Narva Trans teiseks, kus ühe punktiga edestas neid Tallinna FC Flora. Turniiri parimaks väravakütiks oli aga Transi mängija Aleksandr Zakarliuka kaheksa tabamusega.

Tallinnas Kalevi spordihallis algas Aastalõputurniir
30.12.2018

Aastalõputurniiri Premium liiga turniiri juhib avapäeva järel JK Narva Trans, kes sai avapäeval neli võitu ja vaid ühe kaotuse ning lähimat jälitajat, Tallinna FC Florat, edestab kahe punktiga.

Narva United mängis liidriga viiki
30.12.2018

Betsafe saaliliiga 9. voorus mängis S.Narva United FC 3:3 viiki S.Viimsi FC Smsraha võistkonnaga. Poolajale mindi Narva 2:1 eduseisus.

S.Narva United II kaotas veerandfinaalis
29.12.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis pidi S.Narva United FC alla vanduma S.Tallinna FC Augur Enematile tulemusega 2:4, poolaeg kaotati 1:2.

JK Dina jätkab karikasarjas
28.12.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis võitis S.Sillamäe JK Dina S.Narva SK Ganzat tulemusega 7:4 (4:1).

Narva Ganza võitis
24.12.2018

Betsafe saaliigas võitis S.Narva SK Ganza kodus S.Tartu Maksimumi tulemusega 9:7, poolaeg võideti 5:3.

FC Sillamäe langes karikasarjast välja
19.12.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis kaotas S.FC Sillamäe S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 3:13 (2:6).

Sillamäe NPM Silmet ja Narva Ganza kaotasid
16.12.2018

Betsafe saaliliiga 8. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Narva United FC tulemusega 2:7 (1:5) ja S.Narva SK Ganza S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 3:12 (1:5).

Narva United võitis kodus
09.12.2018

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 5:3. Poolajale mindi 3:3 viigiseisus.