Ida/Viru

Jalgpall

Allianse U21 kaotus, Trans U21 ja Sillamäe Kalevile viik
25.09.2021

II liiga 19. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance U21 FCI Tallinnale tulemusega 0:1, (0:0), JK Narva TRans U21 mängis 1:1 viiki FC Elva II. Narvakate värava lõi esimesel poolajal Eduard Golovljov. JK Sillamäe Kalev mängis 1:1 viiki FA Tartu Kaleviga, värava autoriks German-Guri Tsvibelberg. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Transile teine kaotus järjest
23.09.2021

Premium liiga 19. voorus kaotas JK Narva Trans turniiritabelis teisel kohal olevale Tallinna FC Flora võistkonnale tulemusega 2:5, poolaeg 1:2. Narvakate väravad lõid Nikita Mihhailov ja Aleksandr Zakarliuka.

Sillamäe Kalevile võõrsilt võit, naiskondadele kaotused
20.09.2021

II liiga 18. vooru kohtumises võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Welco II tulemusega 3:1, poolaeg 1:0. Esimese pooaja lisaminutil lõi värava Emmanuel Gurtckaia ja teisel poolajal lisas kaks väravat Semen Fedotov. Naiste esiliiga 10. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix (N) JK Tallinna Kalev II (N) tulemusega 1:4, (0:3). Auvärava autoriks Kristina Šablovskaja.

Trans kaotas, Alliance võitis
18.09.2021

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans liidrile Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:3, poolaeg 0:1. Esiliiga B 22. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance JK Tabasalu tulemusega 5:3, poolaeg 3:1. Kaks esimest väravat lõi Yuri Sousa Lima Lellis ja kolm väravat lisas Mihhail Orlov.

Võõrsilt kaotused
17.09.2021

II liiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans U21 FA Tartu Kalevile tulemusega 1:2, poolaeg 0:2. Värava autoriks Arseni Kovaltšuk. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FC Elva II 0:9, poolaeg 0:4.

Ida-Virumaa FC Alliance kaotas koduväljakul
16.09.2021

Esiliiga B 21. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Vändra JK Vaprus tulemusega 2:3, kõik väravad löödi esimesel poolajal. Alliance väravate autoriteks olid Mihhail Orlov penaltist ja Yuri Sousa Lima Lellis.

Tänastes kohtumistes võit ainult Trans U21, teistele Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
12.09.2021

II liiga 17. voorus võitis JK Narva Trans U21 Tartu JK Welco II tulemuseg 5:2, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Raivo Saarelt kaks väravat. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FA Tartu Kalevile tulemusega 1:4, poolajale mindi 1:0 eduseisus. Värava Deniss Sokkojevilt. Naiste esiliiga 16. voorus kaotas JK Narva Trans (N) FC Elva (N)tulemusega 0:1, (0:0) ja Jõhvi FC Phoenix (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 0:2, (0:1).

Koduväljakutel Ida-Virumaa võistkondadele võidud
12.09.2021

Premium liiga 23. voorus võitis JK Narva Trans koduväljakul Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolaeg 0:0. Võiduvärava lõi lisaminutitel Eduard Golovljov. Esiliiga B 20 voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance Harju JK Laagri tulemusega 3:2, poolaeg 2:1. Kübaratriki tegi Anton Volossatov. II liiga 17. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Helios võistkonda tulemusega 6:1, (4:0). Kaks väravat Emmanuel Gurtckaialt.

Phoenixi naised jätkavad karikavõistlustel
10.09.2021

Naiste karikavõistluste 1/16 finaalis võitis Jõhvi FC Phoenix (N) RL. FC JÕGEVA WOLVES/OSHEE (N) võistkonda tulemusega 3:0, poolaeg 2:0. Kaks väravat Kristina Šablovskajalt ja üks Alesja Malinovskajalt.