Ida/Viru

Jalgpall

Rahvusvaheline litsents 18 Eesti jalgpallikohtunikule
20.01.2022

FIFA väljastas Eesti Jalgpalli Liidu poolt esitatud nimekirja alusel rahvusvahelise litsentsi 18 Eesti kohtunikule. Karolin Kaivoja sai rahvusvahelise abikohtuniku litsentsi. FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.

Jõhvi FC Phoenix kaotas karikasarjas, Narva United FC II jätkab
20.01.2022

Kiili Spordihoones toimunud saalijalgpalli karikasarja veerandfinaalis sai S. Jõhvi FC Phoenix suureskoorilise kaotuse Coolbet saaliliiga võistkonnalt S. Tallinna FC Cosmos tulemusega 2:11, poolaeg 1:6. Jõhvi eest lõid väravad Nikolai Martšuk ja Aleksandr Krupski. S. Narva United FC II kohtus veerandfinaalis esiliiga võistkonnaga S. Rantipol Võru Helios ja võitis 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Anton Panovilt kaks väravat.

Jõhvi Phoenix võitis kodus suurelt
17.01.2022

Saalijalgpalli esiliigas võitis S. Jõhvi FC Phoenix S. Kadrina Vitamin Well võistkonda tulemusega 6:1, poolaeg 3:1. Nikolai Martšukilt kaks väravat.

Trans alustas taliturniiri võiduga
17.01.2022

Taliturniiri avakohtumises võitis JK Narva Trans Tallinna FCI Levadia/Levadia U21 tulemusega 2:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Väravate autorid Eduard Golovljov ja Arseni Kovaltšuk.

Sillamäe Alexelale võit
15.01.2022

Coolbet saaliliigas võitis S. Sillamäe Alexela S. Viimsi FC Smsraha tulemusega 7:6.

Saaliliigades peeti järjekordsed kohtumised
10.01.2022

Coolbet saaliliigas saavutasid võidu Narva United ja Sillamäe Alexela ning esiliigas Jõhvi Phoenix, kaotuse võttis vastu Narva Ganza.

Nädalavahetusel toimusid saalijalgpalli Coolbet saaliliiga kohtumised
13.12.2021

Narva võistkond võitis, Sillamäe võistkondadele kaotused.

Saalijalgpalli karikavõistlustel jätkavad United II ja Phoenix
09.12.2021

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S. Narva United FC II S. Npm Silmet FC Sillamäe võistkonda tulemusega 8:5 (5:2), Andrei Panteleevilt kolm ja German-Guri Tsvibelbergilt kaks väravat. S. Jõhvi FC Phoenix võitis S. FC Äksi Wolves võistkonda tulemusega 11:5 (4:1), Deniss Komšinilt ja Nichita Gorealt kolm ning Ilja Gornovilt ja Vladimir Agalt kaks väravat.

Saalijalgpalli esiliigas kaotus ja võit
06.12.2021

Saalijalgpalli esiliiga 6. voorus kaotas S. Narva SK Ganza võõrsil S. Aruküla Radiusele tulemusega 8:2, poolaeg 2:0. S. Narva United II võitis aga kodus suurelt S. Rantipol Võru Heliost tulemusega 8:1 (4:0), Daniil Dikopavlenkolt kaks väravat.

FC Alliance mängib järgmisel hooajal esiliigas, teistele võistkondadele võidud, viigid ja kaotused
04.12.2021

Esiliiga teise üleminekumängu Pärnu Jalgpalliklubiga mängis Ida-Virumaa FC Alliance 0:0 viiki ja mängib järgmisest hooajast esiliigas. Premium liiga viimases voorus võitis JK Narva Trans Tallinna JK Legioni tulemusega 2:0, poolaeg 0:0. Trans pidi sel hooajal 33 punktiga leppima kuuenda kohaga.