0

Jalgpall

Narva võistkonnad võidukad
14.10.2018

II liiga 24 voorus võitis JK Narva Trans II tulemusega 5:3 JK Sillamäe Kalev ja naiste II liiga 20 voorus JK Narva Trans (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 2:1.

JK Järve II kaotas kodus
13.10.2018

II liiga 24. voorus pidi Kohtla-Järve JK Järve II vastu võtma kaotuse Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 2:5.

Järve naised kaotasid võõrsil
08.10.2018

Rakveres toimunud kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Narva Transi naised olid kodus võidukad
07.10.2018

Naiste II liiga 19. voorus võitis JK Narva Trans (N) tulemusega 6:0 Põhja-Tallinna JK Volta (N).

JK Järve võitis võõrsil
07.10.2018

Esiliiga B 32. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve tulemusega 4:2 Pärnu Jalgpalliklubi. Seejuures Jevgeni Novikov lõi 22 minutil omavärava seisuks 1:1, kuid 39 minutil lõi õige värava eduseisuks 2:1, millega mindi ka poolajale.

Trans oli võõrsil võidukas
07.10.2018

Premium liiga 32. voorus võitis JK Narva Trans tulemusega 1:0 Pärnu JK Vaprust. Võiduvärava lõi mängu 72. minutil Dmitry Proshin. Liigatabelis on Trans jätkuvalt neljandal kohal.

Sillamäele võit, Trans II kaotus
07.10.2018

II liiga 23. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Kohtla-Järve JK Järve II tulemusega 4:0 (0:0) ja on liigatabelis esikohal 53 punktiga. JK Narva Trans aga kaotas võõrsil suurelt FCI Tallinnale tulemusega 0:9 (0:2) ja on liigatabelis 6. kohal.

JK Järve võitis kodus
29.09.2018

Esiliiga B 31. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Lasnamäe FC Ajax võistkonda tulemusega 2:0. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Trans võitis kodus
28.09.2018

Premium liiga 30. voorus võitis JK Narva Trans FC Kuressaare võistkonda tulemusega 2:1. Poolajale mindi 1:1 viigiseisus.

Trans mängib Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis
25.09.2018

Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis võitis JK Narva Trans Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 8:0, nendest kolm väravat lõi Eduard Golovljov. Poolaeg võideti tulemusega 3:0.