14.03.2020

Seoses valitsuse poolt välja kuulutatud eriolukorraga Eestis tühistas Eesti Jalgpalli Liit kõik jalgpallivõistlused kuni 01. maini.

Narva Trans jätkab karikasarjas
11.03.2020

E.Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis võitis JK Narva Trans Hiiu kunstmurustaadionil peetud kohtumises Nõmme Kalju FC tulemusega 2:1 (0:0).

Superkarikas kuulub FC Florale
01.03.2020

Narvas peetud superkarika finaalis ei suutnud JK Narva Trans osutada vastupanu Tallinna FC Florale, kaotades kohtumise 0:2 (0:1).

JK JÄrve mängis taliturniiril viiki
23.02.2020

Taliturniiril C mängis Kohtla-Järve JK Järve 2:2 viiki FC Elva, poolaeg kaotati 0:1.

Narva United võitis esimese veerandfinaalkohtumise
22.02.2020

Coolbet saaliliiga esimeses veerandfinaalkohtumises kodus võitis S.Narva United FC S.JK Kohilat tulemusega 9:0 (3:0).

Sillamäe Alexela kaotas viimase kohtumise
15.02.2020

Saalijalgpalli meistriliigas kaotas S.Sillamäe Alexela küll võõrsil S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 5:7 (2:3), kuid säilitas ikkagi turniiritabelis teise koha.

Järvele taliturniirilt võit, saalijalgpalli esiliigas toimus viimane voor
09.02.2020

Kohtla-Järve JK Järve võitis taliturniiril C Rakvere JK Tarvast tulemusega 4:1 (3:1). Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Narva United FC II S.Rummu Dünamot tulemusega 6:5 ja kindlustas turniiritabelis esikoha. S.FC Sillamäe mängis 7:7 viiki S.Sillamäe Alexela II.

Saalijalgpalli meistri- ja esiliigas peeti 14. vooru kohtumisi
08.02.2020

Meistriliigas kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet kodus S.Tallinna FC Cosmosele tulemusega 2:10 (2:5), S.Narva United FC võitis võõrsil S.JK Kohilat tulemusega 3:2 (2:0), S.Sillamäe Alexela võitis kodus S.Tartu maksimumi tulemusega 6:3 (3:2) ja möödus sellega turniiritabelis S.Narva United FC.

Transile viik
07.02.2020

Taliturniiril A mängis JK Narva Trans 1:1 (0:0) viiki Tallinna FCI Levadiaga.

Sillamäe võistkondadest võit ainult FC Sillamäele, Trans mängis viiki
02.02.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 13. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:13 (1:5). Taliturniiril A mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Tallinna FC Floraga.