0

Jalgpall

Transile kodus kaotus
25.08.2019

Premium liiga 25. voorus kaotas Narva JK Trans Tallinna FC Florale tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Järve kaotas kodus
24.08.2019

Esiliiga 25. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Legion tulemusega 0:2, poolaeg 0:1.

Sillamäe Kalev võitis kodus
17.08.2019

II liiga 16. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Santost tulemusega 5:0, poolaeg võideti tulemusega 3:0. Kolm väravat lõi Vassili Kulik.

Nii Transile kui Järvele võõrsilt kaotused
17.08.2019

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans Tartu JK Tammekale tulemusega 4:6 (1:4) ja esiliigas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI U21 tulemusega 2:3 (1:2).

Trans kaotas Levadiale
10.08.2019

Premium liiga 23. voorus kaotas Narva JK Trans kodus Tallinna FCI Levadiale tulemusega 1:3, poolaeg kaotati 0:2.

Loositi Tipneri karikavõistluste 1/16 paarid
09.08.2019

Tipneri karikasarjas karikat kaitsev Narva JK Trans kohtub 1/16 finaalis FC Kuressaarega.

08.08.2019

Esiliiga 23. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 0:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Transi naised kaotasid, Järve naised võitsid
04.08.2019

II liiga 9. voorus kaotas JK Narva Trans (N) kodus Pärnu JK Vaprus (N) tulemusega 1:0 (0:3). Kohtla-Järve JK Järve (N) võitsid Põlva FC Lootos II (N) tulemusega 2:0.

Trans ja Järve kaotasid, Sillamäe võitis
04.08.2019

Premium liiga 22. voorus kaotas Narva JK Trans võõrsil Paide Linnameeskonnale tulemusega 0:1, esiliiga 22. kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 2:3 (1:3), II liiga 14. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Lasnamäe FC Ajax võistkonda tulemusega 7:0 (4:0).

JK Järve II võitis kodus
02.08.2019

II liiga 14. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II FCI Tallinnat tulemusega 4:1.