Ida/Viru

Jalgpall

Transile teine kaotus järjest
23.09.2021

Premium liiga 19. voorus kaotas JK Narva Trans turniiritabelis teisel kohal olevale Tallinna FC Flora võistkonnale tulemusega 2:5, poolaeg 1:2. Narvakate väravad lõid Nikita Mihhailov ja Aleksandr Zakarliuka.

Sillamäe Kalevile võõrsilt võit, naiskondadele kaotused
20.09.2021

II liiga 18. vooru kohtumises võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Welco II tulemusega 3:1, poolaeg 1:0. Esimese pooaja lisaminutil lõi värava Emmanuel Gurtckaia ja teisel poolajal lisas kaks väravat Semen Fedotov. Naiste esiliiga 10. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix (N) JK Tallinna Kalev II (N) tulemusega 1:4, (0:3). Auvärava autoriks Kristina Šablovskaja.

Trans kaotas, Alliance võitis
18.09.2021

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans liidrile Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:3, poolaeg 0:1. Esiliiga B 22. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance JK Tabasalu tulemusega 5:3, poolaeg 3:1. Kaks esimest väravat lõi Yuri Sousa Lima Lellis ja kolm väravat lisas Mihhail Orlov.

Võõrsilt kaotused
17.09.2021

II liiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans U21 FA Tartu Kalevile tulemusega 1:2, poolaeg 0:2. Värava autoriks Arseni Kovaltšuk. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FC Elva II 0:9, poolaeg 0:4.

Ida-Virumaa FC Alliance kaotas koduväljakul
16.09.2021

Esiliiga B 21. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Vändra JK Vaprus tulemusega 2:3, kõik väravad löödi esimesel poolajal. Alliance väravate autoriteks olid Mihhail Orlov penaltist ja Yuri Sousa Lima Lellis.

Tänastes kohtumistes võit ainult Trans U21, teistele Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
12.09.2021

II liiga 17. voorus võitis JK Narva Trans U21 Tartu JK Welco II tulemuseg 5:2, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Raivo Saarelt kaks väravat. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FA Tartu Kalevile tulemusega 1:4, poolajale mindi 1:0 eduseisus. Värava Deniss Sokkojevilt. Naiste esiliiga 16. voorus kaotas JK Narva Trans (N) FC Elva (N)tulemusega 0:1, (0:0) ja Jõhvi FC Phoenix (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 0:2, (0:1).

Koduväljakutel Ida-Virumaa võistkondadele võidud
12.09.2021

Premium liiga 23. voorus võitis JK Narva Trans koduväljakul Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolaeg 0:0. Võiduvärava lõi lisaminutitel Eduard Golovljov. Esiliiga B 20 voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance Harju JK Laagri tulemusega 3:2, poolaeg 2:1. Kübaratriki tegi Anton Volossatov. II liiga 17. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Helios võistkonda tulemusega 6:1, (4:0). Kaks väravat Emmanuel Gurtckaialt.

Phoenixi naised jätkavad karikavõistlustel
10.09.2021

Naiste karikavõistluste 1/16 finaalis võitis Jõhvi FC Phoenix (N) RL. FC JÕGEVA WOLVES/OSHEE (N) võistkonda tulemusega 3:0, poolaeg 2:0. Kaks väravat Kristina Šablovskajalt ja üks Alesja Malinovskajalt.

Tallinnas kogunesid neidude U19 koondise kandidaadid
07.09.2021

Eesti neidude U19 koondise kandidaatide treeningkogunemisele oli kutsutud ka Anneli Liivamägi JK Narva Trans.

Alliance U21 ja Sillamäe Kalev võitsid, Phoenixi naised kaotasid
06.09.2021

II liiga 16. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance U21 võõrsil Tartu JK Welco II tulemusega 4:0 (2:0). Kaks väravat Deniss Sokkojevilt ja Yuri Sousa Lima Lelliselt. JK Sillamäe Kalev võitis Rakvere JK Tarvas tulemusega 1:0 (0:0), värava autoriks Emmanuel Gurtckaia. Naiste esiliiga 15. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix (N) kodus Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 0:3 (0:2).