0

Jalgpall

Narva Trans Tipneri karikavõistluste poolfinaalis
18.04.2018

Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis võitis JK Narva Trans FCI Tallinnat tulemusega 6:0, üks neist FCI omavärav.

Narva United ka saaliliigas teine
14.04.2018

Betsafe saaliiga finaalis kaotas Narva United FC ka kolmanda kohtumise Tallinna FS Cosmos võistkonnale ja saavutas sel hooajal ka siin teise koha. Poolaeg kaotati tulemusega 0:2 ja kogu kohtumine 1:5.

JK Järve mängis viiki
14.04.2018

Pärnus toimunud esiliiga B 8. vooru kohtumine Kohtla-Järve JK Järve ja Pärnu Jalgpalliklubi vahel lõppes 1:1 viigiga.

Narva Trans mängis viiki
14.04.2018

Tartus toimunud Premium liiga 9. vooru kohtumine JK Narva Trans ja JK Tartu Tammeka vahel lõppes 1:1 viigiga.

Jõhvi FC Lokomotiv vahetas nime
08.04.2018

Tänasest alates tegutseb Jõhvi FC Lokomotiv Jõhvi FC Phoenix nime all. Hooaja avamine toimus Jõhvi Spordihallis.

II liigas peeti 3. vooru kohtumised
07.04.2018

JK Sillamäe Kalev võitis tulemusega 3:1 Tartu JK Tammeka III võistkonda, Kohtla-Järve JK Järve II kaotas aga FCI Tallinnale tulemusega 1:3.

Narva Transi kohtumine Floraga jäi viiki
07.04.2018

Premium liiga 8. voorus lõppes kohtumine JK Narva Trans ja Tallinna FC Flora vahel 0:0 viigiga.

Narva United kaotas ka teise finaalkohtumise
07.04.2018

Betsafe saaliliiga kolme võiduni peetavas finaalis kaotas S.Narva United FC ka teise kohtumise S.FC Taliinna Cosmos võistkonnale koguni 0:5, seejuures teine värav neist oli omavärav.

Narva Trans II oli võõrsil võidukas
06.04.2018

II liiga 3. voorus võitis JK Narva Trans II Tartu FC Santos II tulemusega 3:1.

Ragnar Klavan kutsub üles vabatahtlikuks registreerima
05.04.2018

15. augustil toimub Tallinnas UEFA Superkarikas, mis annab võimaluse olla osaline Eesti spordiajaloo suursündmusest.