0

Jalgpall

Ida-Virumaa võistkondadele võidud nii kodus kui võõrsil
20.08.2018

Naiste II liiga 14. voorus võitis JK Narva Trans (N) kodus Tallinna JK Legion (N) tulemusega 1:0 (1:0) ja Kohtla-Järve JK Järve (N) Põhja-Tallinna JK Volta (N) võõrsil tulemusega 2:0 (1:0). II liiga 16. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II FCI Tallinnat tulemusega 4:1.

Sillamäe Kalevile võit
19.08.2018

II liiga 16. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Tammeka III tulemusega 2:1.

Narva Trans võitis kodus
18.08.2018

Premium liiga 23. voorus võitis JK Narva Trans Viljandi JK Tulevik meeskonda tulemusega 4:1 (2:0).

Sillamäe Kalev ja Järve II võitsid, Narva Trans II kaotas
13.08.2018

II liiga 15. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Welco II tulemusega 4:2 (2:0) ja Kohtla-Järve JK Järve II Tartu JK Tammeka III 5:0 (2:0). JK Narva Trans II pidi aga võõrsil vastu võtma kaotuse Põhja-Tallinna JK Volta tulemusega 2:3.

Naiskondadele karikavõistlustel ja II liigas kaotused
13.08.2018

Naiste karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Saku Sporting (N) tulemusega 1:8 ja naiste liiga 13. voorus JK Narva Trans (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 2:4.

Järve võitis kodus
11.08.2018

Esiliiga B 23. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond U21 tulemusega 2:0. Poolaeg lõppes tulemusega 0:0.

Transile järjekordne kaotus
11.08.2018

Premium Liiga 22. voorus kaotas JK Narva Trans võõrsil Tallinna FCI Levadiale tulemusega 1:6. Poolaeg lõppes tulemusega 1:1.

Järve naised ja II võistkond kaotasid, Trans II mängis viiki
05.08.2018

Võõrsil peetud kohtumistes kaotas naiste II liiga 12. voorus Kohtla-Järve Järve (N) Paide Linnanaiskond Tapa (N) tulemusega 0:4, II liiga 14. voorus JK Narva Trans II mängis viiki Tallinna FC Ararat TTÜ tulemusega 1:1 ja Kohtla-Järve JK Järve II kaotas Tartu JK Welco II tulemusega 0:1.

Järve võitis, Sillamäe Kalev kaotas
04.08.2018

Esiliiga B 22, voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Võru FC Helios tulemusega 2:1 (1:0), kuid II liiga 14. voorus pidi Sillamäe Kalev vastu võtma suure kaotuse Maardu Linnameeskod II 0:4.

Trans kaotas kodus
04.08.2018

Premium liiga 21. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:2. Trans läks mängu juhtima 1:0, kuid poolaja lisaminutil Paide viigistas.