Ida/Viru

Jalgpall

Transile teine võit
11.04.2021

Premium liiga 6. voorus võitis JK Narva Trans kodus Viljandi JK Tulevik tulemusega 6:2, poolaeg 2:1. Kübaratrikiga said hakkama Eduard Golovljov ja Aleksandr Zakarliuka.

Transile teine viik
07.04.2021

Premium liiga 5. voorus mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Tallinna JK Legion.

Narva United finaali ei pääsenud
04.04.2021

Coolbet saaliliiga kolmandas poolfinaalkohtumises kaotas S.Narva United FC S.Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 1:4. Ainsa värava narvakate kasuks lõi Andrei Gornev kohe mängu alguses 29 sekundil.

Transile esimene võit
03.04.2021

Premium liiga 4. vooru kohtumises võitis JK Narva Trans Eduard Golovljovi esimese poolaja väravast Nõmme Kalju FC tulemusega 1:0.

Narva United viigistas poolfinaalseeria
28.03.2021

Coolbet saaliliiga teises poolfinaalmängus võitis S.Narva United FC S.Ravens Futsal Ares Security võistkonda tulemusega 5:2 kuigi poolaeg kaotati 1:2. Kolm väravat lõi Erik Grigorjev, väravaga panustasid võitu Semen Fedotov ja Vitaly Kutuzov.

Esimeses poolfinaalmängus kaotus
27.03.2021

Coolbet saaliliiga esimeses poolfinaalmängus kaotas S.Narva United FC S.Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 2:4, poolaeg 1:2. Narvakate väravate autorid Sergei Aleksandrov ja German-Guri Tsvibelberg.

S.Npm Silmet FC Sillamäe lõpetas hooaja veerandfinaalis
21.03.2021

S.Npm Silmet FC Sillamäe vastaseks veerandfinaalis oli S. Tallinna FC Cosmos. Esimene kohtumine kaotati võõrsil tulemusega 2:8 (1:3) ja teine kodus 2:5 (1:2). Sillamäelaste parim oli Aleksandr Dubõkin, kes võõrsil viskas ühe ja kodus mõlemad väravad. S.Narva United FC vastaseks poolfinaalis on S.Tartu Ravens Futsal Ares Security.

Trans mängis viiki
21.03.2021

Premium liiga 2. voorus mängis JK Narva Trans kodus 1:1 viiki Pärnu JK Vaprus. Poolajale mindi Bi Sehi Elysee Irie väravast 1:0 juhtimisel.

Loositi Tipneri karikavõistluste poolfinaalpaarid
17.03.2021

Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis läheb JK Narva Trans vastamisi Tallinna FC Floraga, kellega kohtuti möödunud aastal finaalis.

Premium liigas esimesed kohtumised peetud
15.03.2021

Nädalavahetusel peeti Premium liiga 3. vooru kohtumisi, kus JK Narva Trans kaotas võõrsil Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:5. Poolaeg kaotati 0:1, auvärava Transi eest lõi Denis Poliakov.