0

Jalgpall

Transile esimene võit sellel hooajal
08.07.2020

Seni kolme viigiga leppima pidanud JK Narva Trans võitis kodus Premium liiga 11. voorus Paide Linnameeskonda tulemusega 1:0. Värava lõi esimese poolaja 20. mängiminutil Chinedu Charles Geoffrey.

Naiste esiliigas peeti 6. vooru kohtumised
05.07.2020

JK Narva Trans (N) andis loobumiskaotuse FC Kuressaare (N). Naabritevahelises mõõduvõtmises alistas Jõhvi Phoenix (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 5:0, poolaeg 2:0.

JK Järve võõrsilt kaotus
05.07.2020

Maarjamäe staadionil peetud esiliiga 10. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:1. Värav löödi esimese poolaja 14 mänguminutil.

Trans ei suutnud korrata eelmise aasta edu
04.07.2020

A. Le Coq Arenal peetud Evald Tipneri nime kandva Eesti jalgpalli karikasarja finaalis alistas valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora tulemusega 2:1 tiitlikaitsja JK Narva Transi.

JK Järve järjekordne kaotus, Trans U21 võit
02.07.2020

Esiliiga 9. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Maardu Linnameeskonnale tulemusega 0:4, poolaeg 0:3. II liiga 8. voorus võitis JK Narva Trans U21 Põhja-Tallinna JK Voltat tulemusega 1:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Võiduvärava lõi lisaminutitel vahetusest mängu tulnud Nikita Bayteryakov.

Täna loositi E. Tipneri karikavõistluste 1/64 ja ka 1/32 paarid
02.07.2020

Täna A. Le Coq Arenal loositi 1/64 finaalpaarid, kus Kohtla-Nõmme kohtub Tallinna FCI Levadiaga, KOhtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond IV, JK Narva Trans Paide Linnameeskond III ja Kohtla-Järve JK Järve U21 saab otse edasi.

Sillamäele võit, Järve U21 kaotus
02.07.2020

II liiga 8. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Tartu FC Heliost tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Kohtla-Järve JK Järve U21 aga kaotas võõrsil Tartu JK Welco II tulemusega 1:3, poolaeg kaotati 0:1.

Trans kaotas liidrile
01.07.2020

Premium liiga 10. vooru kohtumises kaotas JK Narva Trans Tallinna FC Florale tulemusega 1:3 (0:1). Transi auvärava lõi Chinedu Charles Geoffrey. Flora juhib turniiritabelit 28 punktiga, Transil 3 punkti. Laupäeval kohtuvad samad võistkonnad Tipneri karikavõistluste finaalis.

Täna peetud kohtumistest viigid ja kaotused
28.06.2020

Esiliiga 8. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve 0:0 viiki Tallinna FC Flora U21. Naiste esiliiga 5. voorus mängis Jõhvi FC Phoenix (N) 2:2 viiki FC Kuressaare naistega, JK Narva Trans naised kaotasid 1:4 (1:1) JK Tabasalu (N), Kohtla-Järve JK Järve (N) kaotasid 0:2 Tartu JK Tammeka (N). II liiga 7. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev 4:8 (2:2) Tallinna JK Legion II.

Toimus seenioride karikavõistluste 1. etapp
28.06.2020

Tallinnas toimunud seenioride karikavõistluste 1. etapil saavutas Kohtla-Järve Novotsenter 11 punktiga II koha (3 võitu, 2 viiki) ja Narva United 7 punktiga III koha (2 võitu ja 1 viik). Kokku osales 6 võistkonda.