0

Jalgpall

Trans mängis viiki, Narva United võitis
24.01.2021

Coolbet saaliliiga 8. voorus võitis S.Narva United FC S.Npm Silmet FC Sillamäe võistkonda tulemusega 11:4 (4:1). Suurim väravakütt oli Semen Fedotov kolme väravaga. Taliturniiril B mängis JK Narva Trans 1:1 viiki Tallinna JK Legion, kusjuures poolajale mindi 1:0 eduseisus. Värava autoriks oli Eduard Golovljov.

Narva United kaotas võõrsil
21.01.2021

Coolbet saaliliiga 3. vooru kohtumises kaotas Narva United FC Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 3:5, poolaeg lõppes 3:3 viigiga. Narvakate väravad lõid Sergei Aleksandrov, German-Guri Tsvibelberg ja Aleksandr Starodub.

Npm Silmet/FC Sillamäe ka kodus võidukas
17.01.2021

Coolbet saaliliiga 7. voorus võitis S.Npm Silmet/FC Sillamäe S.Tallinna FC Cosmos võistkonda tulemusega 7:4 (4:3). Selles kohtumises Vladislav Ivanovilt ja Anton Mašinistovilt kaks väravat.

Npm Silmet/FC Sillamäe võitis võõrsil
10.01.2021

Coolbet saaliliiga 6. voorus võitis S.Npm Silmet/FC Sillamäe S.JK Kohila võistkonda tulemusega 7:2 (5:1). Igor Pavlovilt kolm, Stanislav Bõstrovilt kaks väravat.

Saalijalgpalli esiliigas võit ja viik
07.12.2020

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.JK Sillamäe Kalev S.Viimsi FC Smsraha U19 võistkonda tulemusega 12:1 (6:1). Kahe värava autoriteks olid Dmitri Gussev, Erik Anohhin, Vassili Kulik ja Stanislav Andrejev. S.Narva United FC II mängis 4:4 viiki S.Aruküla Radiusega. Poolajale mindi Andrei Gornevi väravast 1:0 eduseisus.

Saalijalgpallis kaotused
04.12.2020

Saalijalgpalli karikavõistlustel kaotas SRL.Püssi SK S.Ravens Futsal Ares Security võistkonnale 0:25, S.Narva United FC II S.Rantipol Võru Heliosele 4:7 (1:2), S.Npm Silmet FC Sillamäe S.JK Kohila 6:8 (2:4) ja esiliigas S.Narva SK Ganza S.Kadrina Vitamin Well võistkonnale tulemusega 1:11 (0:5).

Transile viimases voorus kaotus, saalijalgpallis Narva United FC võit
28.11.2020

Premium liiga 30. voorus kaotas JK Narva Trans kodus Tallinna JK Legion tulemusega 1:3 (0:2), kusjuures narvakad ise väravaid ei löönud. Trans lõpetas selle hooaja 8. kohaga. Coolbet saaliliigas võitis S.Narva United FC võõrsil S.Rummu Dünamo tulemusega 3:2 (1:1). Esimesel poolajal oli viigivärava autoriks Vitaly Kutuzov ja teisel poolajal lisas kaks väravat German-Guri Tsvibelberg.

Transile eelviimases kohtumises viik
24.11.2020

Premium liiga 29. voorus mängis JK Narva Trans 1:1 viiki JK Tallinna Kalev. Poolajale mindi 0:1 kaotusseisus, viigivärava lõi 54. mänguminutil Aleksandr Zakarliuka.

Trans ja S.Sillamäe Kalev võitsid
22.11.2020

Premium liigas võitis JK Narva Trans võõrsil FC Kuressaare tulemusega 3:0 (2:0). Väravate autoriteks olid Aleksandr Zakarliuka, Artjom Škinjov ja Arseni Kovaltšuk. Saalijalgpalli esiliigas võitis S.JK Sillamäe Kalev kodus S.Aruküla Radius meeskonda tulemusega 4:3 (2:2). Võiduvärava autoriks oli Dmitri Gussev.

S.Npm Silmet/FC Sillamäe purustas S.Rummu Dünamo, S.JK Sillamäe Kalev aga kaotas
15.11.2020

Coolbet saaliliigas võitis S.Npm Silmet/FC Sillamäe S.Rummu Dünamo tulemusega 12:6 (7:4), kuus väravat neist lõi Stanislav Bõstrov. Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.JK Sillamäe Kalev S.Rõuge Saunamaa võistkonnale tulemusega 2:8 (2:6), väravate autoriteks olid Stanislav Panov ja Nikita Solovjov.