0

Jalgpall

Sillamäe NPM Silmet ja Narva Ganza kaotasid
16.12.2018

Betsafe saaliliiga 8. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Narva United FC tulemusega 2:7 (1:5) ja S.Narva SK Ganza S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 3:12 (1:5).

Narva United võitis kodus
09.12.2018

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 5:3. Poolajale mindi 3:3 viigiseisus.

Ganza kaotas, Silmet võitis
08.12.2018

Betsafe saaliliiga 7. voorus kaotas S:Narva SK Ganza S.Tallinna SK Augur Enematile tulemusega 4:15 (2:7), S.Sillamäe FC NPM Silmet tasavägises kohtumises võõrsil S.Tartu Maksimumi tulemusega 6:5 (4:3).

Narvakate omavahelise kohtumise võitis United
02.12.2018

Betsafe saaliliiga 6. voorus võitis S.Narva United FC S.Narva SK Ganzat tulemusega 11:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Narva United II jätkab karikaturniiril
28.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S.Narva United FC II SRL. Püssi SK tulemusega 8:4 (5:2), kusjuures Narva eest lõid väravaid ainult kaks meest - Kirill Novikov viis ja Ramaz Kapanadze kolm.

Narva Ganza jätkab karikavõistluste finaalturniiril
26.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S.Narva SK Ganza võõrsil S.SK Kadrina võistkonda tulemusega 10:3, kusjuures vaheajale mindi kaotusseisus 1:3.

Sillamäe FC NPM Silmet kaotas kodus
24.11.2018

Betsafe saaliliiga 5. voorus kaotas S:Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 5:9. Poolaeg kaotati tulemusega 3:5.

JK Järve mängib järgmisest hooajast esiliigas
24.11.2018

Kuigi teises esiliiga üleminekumängus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Keila JK 0:1, tõusis ta koondtulemusega 3:2 esiliigasse.

Narva United kaotas kodus
24.11.2018

Betsafe saaliliiga 5. voorus kaotas S.Narva United FC S.Tallinna SK Augur Enemat võistkonnale tulemusega 1:2, poolaeg võideti 1:0.

Narva Ganza võitis võõrsil
24.11.2018

Betsafe saaliliiga 5. voorus võitis S.Narva SK Ganza S.Tartu Maksimumi tulemusega 5:2, poolaeg võideti tulemusega 2:1.