0

Jalgpall

Sillamäe Kalev teenis kolmanada võidu järjest
22.07.2017

Eesti meistrivõistluste 20. voorus alistas JK Sillamäe Kalev võõrsil Paide Linnameeskonna 3:0.

Trans kaotas Levadiale
21.07.2017

Eesti meistrivõistluste 20. voorus kaotas Narva Trans FC Levadiale 0:2

Kohtla-Järve JK Järve II kaotas
18.07.2017

Evald Tipneri nimeliste karikavõistluste 1/32 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve II võistkond Tallinna FC Flora U21 võistkonnale tulemusega 0:8.

Sillamäe võitis Viljandis
15.07.2017

Sillamäe Kalev alustas Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga teist poolt võidukalt.

Esimese poole järel Trans viies ja Kalev seitsmes
09.07.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas on seljataga neljast ringist kaks ning Ida-Virumaa meeskondadest on kõrgemal kohal Narva Trans.

Trans mängis Paidega viiki
08.07.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 18. voorus viigistas Narva Trans kodus 1:1 Paide linnameeskonnaga.

Vähemuses mänginud Kalev võitis
07.07.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 18. voorus alistas Sillamäe Kalev kodus 1:0 Vilandi Tuleviku.

Narva United FC sai teada vastased UEFA Futsal Cupi kvalifikatsiooniturniiril
06.07.2017

Kevadel esmakordselt Eesti meistriks kroonitud Narva United FC sai teada oma vastased UEFA Futsal Cupi kvalifikatsiooniturniiril. Võistlus toimub augusti lõpus Bosnia ja Hertsegoviinas.