0

Jalgpall

Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis peeti järjekordsed kohtumised
17.06.2018

Kohtla-Järve JK Järve võitis Tõrve JK tulemusega 3:1. Poolaeg võideti tulemusega 2:0. RL.FC NPM Silmet sai FC Tallinnalt loobumisvõidu.

FC Sillamäe võitis penaltitega
15.06.2018

Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis võitis FC Sillamäe penaltitega 3:1 (1:1) Anija JK.

Transi võit Vapruse üle polnud enam nii suureskooriline kui eelmine
12.06.2018

Premium liiga 18. voorus võitis JK Narva Trans Pärnu JK Vaprust seekkord tulemusega 4:0. Poolajale mindi 2:0 eduseisus.

Ida-Viru naiskonnad kaotasid, meeskonnad võitsid
10.06.2018

II liiga 8. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Tartu JK Tammeka II (N) tulemusega 0:1 ja JK Narva Trans (N) Paide Linnaniskond Tapa (N) tulemusega 0:2 (0:0) ning 12. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 3:1 (1:1) ja JK Narva Trans II tulemusega 1:0 Tallinna JK Piraaja.

JK Järvele ilus võit
10.06.2018

Esiliiga B 1. vooru kohtumises võitis Kohtla-Järve JK Järve kodus Paide Linnameeskond U21 tulemusega 4:1. Poolaeg võideti tulemusega 2:1.

Trans sai suureskoorilise võidu
07.06.2018

Premium liiga 1. vooru kohtumises võitis JK Narva Trans Pärnu JK Vaprust tulemusega 6:0. Poolaeg võideti tulemusega 2:0.

Ida-Virumaa koondis kaotas Tallinnale
04.06.2018

Maakondade maavõistluste raames kohtus Ida-Virumaa koondis Narvas Tallinna koondisega ja kaotas tulemusega 0:6, seejuures kaks neist olid omaväravad. Seekord kohtusid maakonnad juba seitsmendat korda. Turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil).

Järve naistele võit, Narva naistele järjekordne kaotus
04.06.2018

Naiste II liiga 7. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve (N) Põhja-Tallinna JK Volta (N) tulemusega 4:0 (2:0). JK Narva Trans (N) kaotasid Tallinna JK Legion (N) 0:2.

Sillamäe Kalev mängis viiki, Järve II võitis
01.06.2018

II liiga 11. voorus leppis JK Sillamäe Kalev 2:2 viiki JK Narva Trans II, Kohtla-Järve JK Järve II aga võitis Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 4:1.

Narva Trans naistele kaotus
28.05.2018

Naiste II liiga 6. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 2:3, kusjuures poolaeg võideti tulemusega 2:0.