Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Suusatamine

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Suusatamine


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Vello Kaaristo memoriaal (P, F)
Aeg: 26.12.2010 11:30 - 26.12.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_261210pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1681


Arvi Abeli mälestusvõistlused (J, P. F)
Aeg: 19.12.2010 11:00 - 19.12.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Abel_191210pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1676


Pannjärve rullsuusavõistlus (J)
Aeg: 09.10.2010 12:00 - 09.10.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets


XVII roller-sõu
Aeg: 23.06.2010 11:00 - 23.06.2010 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe suusaklubi, Aleksandr Gorodnitšev

Sillamäe linnaväljak.
Jooks 2 km + rollerisõit 4,5 km.


Narva meistrivõistlused vabatehnika eraldistardis (J, P)
Aeg: 03.04.2010 11:00 - 03.04.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/NarvaMVsuusk030410.xls


II Ida-Virumaa meistrivõistlused suusatamise paarissprindis, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 24.03.2010 18:00 - 24.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_240310pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_240310pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1292


Kotka matkaraja suusaretk
Aeg: 21.03.2010 11:00 - 21.03.2010 13:00:00

Start kell 11 Iisaku gümnaasiumi spordihoone juurest.


Narva Kalevi meistrivõistlused
Aeg: 20.03.2010 11:00 - 20.03.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

15 km vabatehnikas.


Arvi Abeli mälestusvõistlused, klassikaline tehnika (J, F)
Aeg: 17.03.2010 18:30 - 17.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/abel_170310pr.xls
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1284


Piret Niglase II auhinnavõistlused, suusavahetusega sõit (J, P, F)
Aeg: 11.03.2010 18:00 - 11.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/piretniglas_110310pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1272

I võistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5304


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles