Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Suusatamine
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Kohtla-Nõmme suusaõhtud, 1. etapp, Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 1. etapp (P)
Aeg: 06.01.2011 18:00 - 06.01.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_060111pr.xls

Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8643


ETV noorte suusasarja I etapp
Aeg: 30.12.2010 11:00 - 30.12.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse matkaklubi, Robert Peets

1-5 km vabastiilis.
Stardinimekiri: http://www.suusaliit.ee/static/events/2004_2011_MS_NOKS_stardinimekiri_1et.pdf
Erileht: http://www.suusaliit.ee/noortesari/


Vello Kaaristo memoriaal (P, F)
Aeg: 26.12.2010 11:30 - 26.12.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_261210pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1681


Arvi Abeli mälestusvõistlused (J, P. F)
Aeg: 19.12.2010 11:00 - 19.12.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Abel_191210pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1676


Pannjärve rullsuusavõistlus (J)
Aeg: 09.10.2010 12:00 - 09.10.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets


XVII roller-sõu
Aeg: 23.06.2010 11:00 - 23.06.2010 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe suusaklubi, Aleksandr Gorodnitšev

Sillamäe linnaväljak.
Jooks 2 km + rollerisõit 4,5 km.


Narva meistrivõistlused vabatehnika eraldistardis (J, P)
Aeg: 03.04.2010 11:00 - 03.04.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/NarvaMVsuusk030410.xls


II Ida-Virumaa meistrivõistlused suusatamise paarissprindis, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 24.03.2010 18:00 - 24.03.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_240310pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_240310pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1292


Kotka matkaraja suusaretk
Aeg: 21.03.2010 11:00 - 21.03.2010 13:00:00

Start kell 11 Iisaku gümnaasiumi spordihoone juurest.


Narva Kalevi meistrivõistlused
Aeg: 20.03.2010 11:00 - 20.03.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

15 km vabatehnikas.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles