Ida/Viru

Judo

Eesti täiskasvanute meistrivõistlustelt medalid
23.11.2021

Tartus toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel saavutas II koha Mihhail Šur -60 kg, III koha Boriss Stupkin -73 kg ja Valeria Ušanova -70 kg (kõik Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) ning Viktorija Judajeva -52 kg (SK Energia/Buffen-Do).

Auhinnalised kohad rahvusvaheliselt judovõistluselt Rothberg CUP
01.11.2021

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel judovõistlusel Rothberg CUP saavutasid Ida-Virumaa noored judokad kaks esi-, neli teist- ja kolm kolmandat kohta.

Eesti C ja A klassi mesitrivõistlustelt medalid
24.10.2021

Viimsis toimunud Eesti C ja A klassi meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale viis esi- ja kolm kolmandat kohta.

Tartus toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused
19.10.2021

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel judos saavutas Boriss Stupkin III koha. Kokku osales 21 võistlejat 4 maakonnast. Ida-Virumaa jäi jagama kolmandat kohta Võrumaaga.

Toimus Narva Cup
20.09.2021

Narva Spordikeskuses toimus Narva Cup, kus oli osalejaid kümnest klubist, sealhulgas külalised Daugavpilsist. Ida-Virumaale tõid noored kokku 5 kuld-, 5 hõbe- ja 3 pronksmedalit.

Toimus Elva Open
13.09.2021

Ida-Virumaa noored judokad osalesid Elva Open võistlusel, kus saavutati neli esikohta, üks teine koht ja neli kolmandat kohta.

Nõos toimus noorte judoturniir
07.09.2021

Nõos toimunud noorte judoturniirilt toodi Ida-Virumaale kolm esikohta - WU14-52 - Anna Flotskiy (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), MU14-46 - Igor Sahharov (SK Energia/Buffen-do), WU10-26 - 1 Diana Linjova (SK Energia/Buffen-do), kolm teist ja viis kolmandat kohta.

Eesti C-klassi ja üliõpilaste meistrivõistlustelt medalid
27.10.2020

Eesti C-klassi meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale teine ja neli kolmandat kohta. Eesti üliõpilaste meistrivõistlustel saavutas Erik Päslane Tartu Ülikoolist kuni -73 kg kaalukategoorias teise koha.

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt II koht
19.10.2020

Tartus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Erik Päslane kaalukategoorias kuni 81 kg II koha. Rohkem võistlejaid Ida-Virumaalt ei olnud.