Uudised » Judo

0

Judo

Kohtla-Järve SS Kalev judokad olid edukad rahvusvahelisel noorte judoturniiril Rothberg CUP 2019
03.10.2019

28.09.2019 Tallinnas toimunud rahvusvahelisel noorte judoturniiril Rothberg CUP osalenud Kohtla-Järve Spordiselts Kalev (SK Afina) judokad jõudsid kõik esikolmikusse.

Narva Cupilt võitu koju ei jäetud
16.09.2019

Narva Cupil oli osalejaid 172 kahekümne viiest klubist Eestist, Venemaalt, Valgevenest, Lätist ja Soomest. Võistkondlikult võitis klubi "Olimp" Tverist, teise koha sai Mogiljovi võistkond Valgevenest ja kolmanda koha Soome võistkond.

Tallinnas toimusid C vanuseklassi Eesti meistrivõistlused
13.05.2019

Meistrivõistlustel oli osalejaid 194. Eest C-klassi meistriks tuli B-70 kg kaalukategoorias Artur Aleksejev Narva SK Energia/Buffen-do.

Tartust noortele medalid
09.04.2019

Tartus toimunud Zen Kevadturniiril saavutasid I koha Amir Alikhanov -34 kg U10P (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) ja Jegor Jelufimov -42 kg U12P (SK Energia/Buffen-do).

Võrust meistritiitlid ja medalid
19.03.2019

Võrus toimunud Eesti B-klassi ja juunioride meistrivõistlustel saavutasid I koha BT-63 Kristina Karpenko (Narva SK Energia/Buffen-do) ja N-52 Jekaterina Soboleva ning M-66 Boriss Stupkin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev.

Peterburis toimus Euroopa karika etapp juunioridele
18.02.2019

Peterburis toimunud Euroopa karika etapil juunioridele saavutas Boriss Stupkin kehakaalus kuni 66 kg üheksanda koha.

Boriss Stupkin Eesti meister
21.01.2019

Tartus, A. Le Coq Spordihallis toimunud Eesti meistrivõistlustel saavutasid Ida-Virumaa võistlejad kuus auhinnalist kohta. M66 kehakaalus tuli Eesti meistriks Boriss Stupkin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev.

Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
07.12.2018

Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel oli osalejaid ka Tallinnast ja Narvast.

Noored judokad tõid naabermaakonnast kaks medalit
05.11.2018

03.11.2018.a. toimus Rakvere Spordikeskuses laste judoturniir "Rakvere Open 2018".

Tartu sügisturniirilt noortele medalid
09.10.2018

Tartus toimunud XIV rahvusvahelisel turniiril judos osales 156 noort 19 klubist Lätist, Venemaalt ja Eestist vanuses 10 kuni 14 aastat.