Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli lõpetas esiliigas võiduga

07.11.2010

Pühapäeval tõmmati joon alla Eesti jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga tänavusele hooajal. Viimases voorus selgus lisaks Jõhvi JK Orbiidile ka teine väljalangeja, kelleks osutus Rakvere FC Flora. Meistriliigasse pääses teatavasti Lasnamäe FC Ajax.

Kiviõli Tamme Auto pälvis õiguse pidada Meistriliiga üleminekumänge FC Kuressaarega. Valga FC Warriori ootavad ees aga Esiliiga üleminekumängud Tallinna FC Atletikuga.

Üleminekumängud toimuvad 14. ja 20. novembril, kusjuures avakohtumised toimuvad madalama liiga meeskonna koduväljakul.

Esiliiga XXXVI vooru mängud. Pühapäev, 7. november

kell 13.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – PÄRNU JK VAPRUS  4:3 (2:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18., 26., 88. Tengiz Eteria, 56. Vahur Kiis - 7. Albert Anissimov, 40. pen. Ivan Velikopolje, 90.+1. Toomas Mangusson
Hoiatus: 27. Rodion Ovsijenko

JK Tallinna Kalev: 1-Grigori Ošomkov, 15-Johannes Kukebal, 11-Vahur Kiis, 6-Martin Kase, 16-Magnus Rosen (83. 7-Kimmo Ploompuu), 10-Aleksei Demutski, 9-Rodion Ovsijenko, 8-Tengiz Eteria, 2-Ervin Stüf, 13-Aleksandr Kuslap, 14-Sean Tremaine Whalen.
Varus: 7-Kimmo Ploompuu, 4-Aleksei Savitski.

JK Vaprus: 25-Hans Naano, 12-Raiko Söötmaa, 4-Andro Aavik, 14-Mihhail Kravtšenko, 15-Egert Sults (70. 8-Toomas Mangusson), 11-Ivan Velikopolje, 19-Tauno Tekko, 18-Anton Issakov, 7-Albert Anissimov, 17-Robert Kirss, 13-Kaarel Kaarlimäe.
Varus: 8-Toomas Mangusson.

Mänguolud: +3, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Roland Meritee, Denis Petrov


kell 13:35 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – LASNAMÄE FC AJAX  1:2 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 44. Nikolay Khvalov - 81., 87. Sergei Tasso
Hoiatused: -

JK Orbiit: 1-Maksim Kuznetsov, 6-Mikhail Kharitonovich, 7-Nikolay Khvalov, 17-Deniss Kulikov, 10-Aleksandr Marašov, 8-Sergei Paltsev, 12-Vladislav Smolin, 3-Oleg Treial, 2-Roman Treial, 5-Jevgeni Malahhov, 23-Raimond Äri.
Varus: 33-Artjom Golubev.

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 15-Jevgeni Kirpu, 5-Jevgeni Romanov, 9-Sergei Kondratenko (46. 6-Anton Jevdokimov), 2-Deniss Kovtun, 18-Vladimir Gerassimov, 8-Aleksandr Starodub, 21-Vladimir Ljahhovetski, 10-Sergei Tasso, 14-Šahrijar Abdullajev, 17-Juri Gaidajenko.
Varus: 6-Anton Jevdokimov.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Silver Sepp, Andreas Vaks


kell 13.00 Rakvere kunstmuruväljak (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC LEVADIA II  2:3 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 7. Alar Petrovits, 75. Sergei Akimov - 4., 19. Trevor Elhi, 83. Artur Rättel
Hoiatused: 52. Joonas Ljaš - 77. Nikita Martõnov

Rakvere FC Flora: 21-Roland Kütt, 5-Algis Kelder, 15-Siim Rannamäe, 18-Mihkel Saar, 3-Thorwald-Eirik Kaljo (46. 16-Jaanus Kaasik), 6-Sander Seeman, 7-Joonas Ljaš (66. 20-Taavi Trasberg), 8-Hans Hiiuväin, 2-Alari Aunapuu, 9-Sergei Akimov, 10-Alar Petrovits.
Varus: 20-Taavi Trasberg, 16-Jaanus Kaasik.

FC Levadia II: 30-Aleksei Matrossov, 17-Klimentii Boldõrev, 5-Kevin Ingermann, 3-Maksim Podholjuzin, 4-Ola Lennart Hagberg, 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 9-Martin Ustaal (70. 16-Nikita Martõnov), 11-Trevor Elhi, 6-Richard Leht, 8-Artur Rättel, 15-Tomi Tapani Saarelma.
Varus: 12-Sander Jenk, 16-Nikita Martõnov.

Mänguolud: +1, pilvine ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 13.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – KIVIÕLI TAMME AUTO  2:3 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 2. Jevgeni Suhih, 23. Maksim Kisseljov - 63., 82. Anatoli Lõsanov, 87. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 63. Maksim Kisseljov, 80. Aleksei Latõnin - 33. Aleksei Larin

TJK Legion: 22-Mihhail Lavrentjev, 3-Maksim Aleksejev, 6-Pavel Iljuhhin, 9-Dmitry Popov, 10-Aleksei Latõnin, 12-Jevgeni Suhih, 15-Pavel Dõmov (46. 13-Aleksandr Gostev), 18-Maksim Kisseljov, 32-Pavel Rubel, 11-Dmitri Gostev, 34-Robert Zelinski.
Varus: 62-Kirill Andrejev, 4-Edgars Butlers, 5-Robert Sadovski, 8-Jüri Lipsik, 14-Maksim Gussev, 13-Aleksandr Gostev.

Tamme Auto: 16-Dmitri Vorobjov, 6-Janek Hepner, 14-Juri Tiismann (46. 5-Stanislav Russakov), 4-Sergei Kostin, 20-Andrei Moskaljov, 15-Anatoli Lõsanov, 7-Nikolai Lõsanov, 9-Dmitri Kirilov, 11-Tõnis Strakopf, 22-Aleksei Larin, 8-Kirill Vinogradov.
Varus: 10-Erik Šteinberg, 5-Stanislav Russakov.

Mänguolud: +2, kergelt sajab lund; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aron Härsing, Joonas Jaanovits


kell 13.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – TALLINNA FC FLORA II  4:1 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 21., 54. Karl Mööl, 43. Ivo-Henri Pikkor, 70. Karol Mets - 67. Marten Mütt
Hoiatused: 45. Karl Mööl, 62. Mihkel Gull

FC Warrior: 1-Mart-Mattis Niinepuu, 2-Mihkel Gull (78. 14-Märten Pajunurm), 3-Joel Indermitte, 4-Karol Mets, 16-Anton Hmelnitski (46. 17-Kewin Mataloja), 7-Ivo-Henri Pikkor (46. 13-Karl-Ivar Maar), 6-Mikk Metsa, 8-Jaan Kekišev, 9-Raiko Karpov (78. 19-Juss Tanvel), 10-Karl Mööl, 11-Martin Kaarjärv (46. 15-Karl Henri Rebane).
Varus: 14-Märten Pajunurm, 15-Karl Henri Rebane, 13-Karl-Ivar Maar, 19-Juss Tanvel, 17-Kewin Mataloja.

FC Flora II: 12-Siim-Sten Palm, 2-Kevin Tülp, 3-Ragnar Piir (46. 14-Priit Danelson), 4-Meelis Peitre, 5-Sander Matsina, 6-Silver Lätt, 17-Jaan Leimann, 8-Sander Karu (46. 15-Marten Mütt), 9-Hannes Anier, 10-Erkki Kubber (46. 16-Bert Klemmer), 11-Brent Lepistu (46. 18-Stanislav Goldberg).
Varus: 14-Priit Danelson, 15-Marten Mütt, 16-Bert Klemmer, 18-Stanislav Goldberg.

Mänguolud: +2, pilves selgimistega ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Lauri Salei

Esiliiga lõplik tabel 2010:
1  Tallinna FC Levadia II  36  28  5  3  107:28  89
2  Tallinna FC Flora II  36  22  6  8  93:45  72
3  Lasnamäe FC Ajax  36  20  9  7  71:38  69
4  Kiviõli Tamme Auto  36  17  6  13  85:72  57
5  JK Tallinna Kalev  36  17  6  13  67:65  53
6  Tallinna JK Legion  36  11  6  19  57:81  39
7  Pärnu JK Vaprus  36  10  7  19  57:78  37
8  Valga FC Warrior  36  10  6  20  57:90  35
9  Rakvere FC Flora  36  10  3  23  45:95  31
10  Jõhvi JK Orbiit  36  6  4  26  35:82  22

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 2010:
28 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
24 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
18 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
15 - Jaan Leimann (Tallinna FC Flora II)
15 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
14 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
14 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
13 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
13 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
12 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Raiko Karpov (Valga FC Warrior)

Esiliiga kõik väravalööjad 2010. aastal:

Tallinna FC Levadia II (107) - Artur Rättel 18, Yaroslav Dmitriev 12, Artjom Dmitrijev 9, Trevor Elhi 9, Andero Pebre 6, Vladimir Vassiljev 6, Jevgeni Gurtšioglujants 6, Tomi Saarelma 6, Markus Holst 5, Richard Leht 5, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Igor Subbotin 3, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1, Felipe Nunes 1, Ola Lennart Hagberg 1, Kevin Ingermann 1, Aleksandr Kulinitš 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Flora II (93) - Jaan Leimann 15, Marten Mütt 14, Hannes Anier 13, Sander Rõivassepp 6, Stanislav Goldberg 6, Andre Frolov 5, Nikita Baranov 4, Zakaria Beglarišvili 3, Karl Mööl 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Brent Lepistu 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1, Andrei Veis 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev), Tambet Anso (Pärnu JK Vaprus)

Kiviõli Tamme Auto (85) - Tõnis Starkopf 28, Dmitri Kirilov 14, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 6, Dmitri Šelehhov 5, Erik Šteinberg 5, Juri Tiismann 4, Anatoli Lõsanov 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Nikolai Lõsanov 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Pavel Apalinski 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Lasnamäe FC Ajax (71) - Sergei Tasso 24, Juri Gaidajenko 9, Vladimir Gerassimov 7, Andrei Borissov 6, Vladimir Ljahhovetski 6, Šahriar Abdullajev 5, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1, Aleksandr Starodub 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)

JK Tallinna Kalev (67) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 6, Aleksandr Kuslap 5, Rodion Ovsijenko 5, Vahur Kiis 5, Tengiz Eteria 5, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 4, Martin Kase 4, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 2, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)

Tallinna JK Legion (57) - Maksim Kisseljov 15, Maksim Gussev 6, Jevgeni Suhih 6, Pavel Iljuhhin 5, Pavel Dõmov 5, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 4, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Anton Rõbikov 1

Pärnu JK Vaprus (57) - Taavi Laurits 13, Kaarel Kaarlimäe 7, Andrei Šadrin 6, Albert Anissimov 6, Ranet Lepik 5, Greger Könninge 3, Ivan Velikopolje 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Tambet Anso 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Artur Ojala 1, Toomas Mangusson 1
omavärav Taavi Azarov (Rakvere FC Flora)

Valga FC Warrior (57) - Raiko Karpov 12, Ivo-Henri Pikkor 10, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 3, Karl Mööl 3, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Kewin Mataloja 1, Juss Tanvel 1, Karol Mets 1

Rakvere FC Flora (45) - Sergei Akimov 12, Alar Petrovits 11, Alari Aunapuu 6, Elari Valmas 5, Endrik Jäger 4, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Mikk Rajaver 1, Hans Hiiuväin 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)

Jõhvi JK Orbiit (35) - Aleksandr Marašov 8, Nikolay Khvalov 5, Vitali Bolšakov 4, Jegor Rudomin 4, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 2, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Sergei Popov 1, Oleg Treial 1, Boriss Gritsjuk 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles